Ultherapy

Zamanın izlerini yok etmek artık mümkün! Üstelik ameliyat olmadan, kesi izi yapılmadan, hiçbir yabancı maddeye maruz kalmadan, radikal bir değişimle yüzünüz toparlanıyor, cildiniz Ultherapy sayesinde kendi kendini onarıyor!

Fiyat Alın

Ultherapy, Ulthera Nedir?

Ultherapy, ultrason dalgalarıyla cildin derin katmanlarına kadar ulaşıp, sıkılaştıran; kaş, boyun ve çene bölgesi başta olmak üzere tüm yüze uygulanabilen, ameliyatsız yüz yenileme ve sıklaştırma yöntemidir.  Zaman içinde cilt dokularında meydana gelen gevşeme, sarkma ve form kaybı gibi kusurlar ancak cildin derin tabakalarında bulunan yumuşak dokuların toparlanmasıyla düzeltilebilir. Ameliyatsız yüz germe uygulamalarına yeni bir soluk kazandıran Ulthera, FDA onaylı bir prosedür olup, kesi izi olmadan derin katmanlara ulaşır, kolejen üretimini tetikler ve hedeflenen lifting etkisini yaratmaya fayda sağlar.  Ultherapy, henüz ameliyat olmak istemeyenlere, davetkar bir alternatiftir.

Ultherapy uygulaması

Acısız, kesi işlemi olmadan yapılan ultherapy uygulaması, sorunlu bölgeye cihazın değdirilerek, monitöre cilt alt dokusunun görüntülenmesiyle başlar. Ancak ameliyatla ve kesi yapılarak ulaşılabilecek alanları görebilmemize olanak sağlayan monitör sayesinde en derin yumuşak dokulara kadar görüntü alınır. Uygulama başlığı termal ısının derin cilt altı dokusuna ulaşmasını sağlayarak, kolejen üretimini tetikler ve lifting etkisi açığa çıkarılır. 

Tüm Ameliyatsız Uygulamalarımızı Görmek İçin Tıklayınız!

Ultheraphy Uygulama Bölgeleri

Tüm yüz bölgesindeki genel sarkma ve kırışıklık tedavisinde kullanılan Ultherapy;
• Boyun ve gıdı bölgesinde sarkmalar
• Üst göz kapağı düşüklüğü
• Alın bölgesi kırışıklığı
• Yanaklardaki form kaybı
• Düşük kaş 
• Dekolte bölgesindeki kırışıklar
• Çene bölgesi çizgisi
gibi sorunlu alanlara uygulanabilir.
Ultherapy ile en doğal ve fark edilir sonuçlar

Bir önceki sayfamızda Migren Tedavisi operasyonunu inceledik. Detayları öğrenmek için linkle tıklayın!Ultherapy Seansları

Ultherapy uygulama, seans ve süreleri, sorunlu bölgenin yapısına ve sorunun boyutuna göre değişkenlik gösterir. Ortalama yarım saat ila 1 saat arasında işlem tamamlanır.

Estetik Cerrahi Merkezi
Neden Estetik International?

İnsan odaklıyız, merkezimizde hasta ve çalışan memnuniyeti var,
Sadece bir tek teşhis ve tedaviye odaklanmıyoruz, beri yandan hizmet odaklı çalışıyoruz,
Ağrısız, sosyal hayatı etkilemeyen ve güvenli prosedürleri temel alan, yeni teknikler geliştiriyoruz,
 

Hastalarımızla iletişime geçen tüm sağlık birimlerimiz dostluk ve güvene dayalı bir ilişki kurarlar,
Hastalarımız tedavi süreçlerinde aktif olarak konuya dahil edilir, başta sağlıklarının en önemli unsur olduğunu mutlaka açıklarız,
Bedenlerindeki değiştirmek istedikleri alanlara ya da kusurlara değil, özgüvenlerine ve iyi yaşam koşullarına odaklanmalarını sağlarız,
 

Çünkü bizler;

Uygulanan ufak bir müdahalede bile tüm tarafların yanındayız,
Hasta, hasta yakını, kamuoyu, etik ve bilim çevreleri gibi…Yayınlarımızla hizmetlerimizin halkın anlayabileceği dilde, kolay erişilebilir ve kolay anlaşılabilir düzeyde olmasını sağlarız, 360 derece müşteri deneyimi ile hem fark yaratırız, hem de sürdürülebilir bir güven sağlarız,
Yazılı ve görsel basını, dijital mecraları toplumları bilinçlendirmek amacıyla kullanırız,

İnsanı değerleri temel alırız.

SSs

Acı eşikleri hastadan hastaya değişkenlik göstermekle birlikte, hemen hemen çoğu hasta tarafından acısız bir işlem olduğu söylenmektedir. Ultrason enerjisini alan hasta, farklılığı hisseder fakat bu his geçici bir durumdur, ayrıca bu kolajen yapı sürecinin başladığının sinyalidir.

Klinik çalışmalarda güvenliği kanıtlanan FDA tarafından onay olan Ulthera, bugün dünyada 100.000’den fazla insan üzerinde uygulanmış ve olumlu sonuçlar alınmıştır. Buna ek olarak ultrason enerjisi son 50 yıldır, tıp alanında kullanılan en etkili yöntemlerden birisidir.

Uygulama sonrasında hafif bir kızarıklık, çok düşük bir ihtimalle hafif şişme, karıncalanma ve hassasiyet olabilir. Bu son derece doğal ve geçici bir durumdur. Ulthera ile cildiniz tekrar formuna kavuşur

Ultherapy, cildinizde yer çekiminin etkilerini azaltan cerrahi olmayan bir ultrason tedavisidir. Ultherapy, vücudun kendi rejeneratif yanıtını nazikçe ve kademeli olarak kaşın üstünden, çenenin altına ve boynu da kapsayarak ve dekolte üzerindeki düz çizgiler ve kırışıklıklara da etki ederek bir kapsam alanı vardır.

Ultherapy, estetik ameliyatta da ele alınan derin temel katmanları da tedavi eder, ancak bir yüz germe cerrahisi sonuçlarının aynısını beklemeniz mümkün değildir. Bununla birlikte, özellikle de ameliyat için hazır olmayanlar veya cerrahinin etkilerini daha da iyi almak isteyen hastalar için ultherapy, mükemmel bir alternatiftir.

Ultherapy, antiaging tedavisi yapılanrda olmayan bir özelliğe sahip, o da daha derin dokulara ulaşıyor olması. Ayrıca bunu yaparken cildi hasara uğratmaz, kanıtlanmış ultrason dalgalarını kullanır. Ultherapy ultrason, cildin temeli sayılan kolajen üretimini uyarır ve 2-3 ay içinde klinik olarak anlamlı bir doku iyileşmesi ile sonuçlanır. Lazerler, en uygun derinlikte daha derin cilt katmanlarına ulaşamayan ışık enerjisi ile çalışırken, bu nedenle lazer tedavileri yalnızca yüzeysel cildi tedavi eder.   

Ultherapy, derinin altına kollajen rejenerasyonu için optimal sıcaklıkta ultrason enerjisine odaklanmıştır. Tedavi yeni, yeni kolajen üretmek için neocollagenesis olarak bilinen doğal bir süreci başlatır. Ultherapy herhangi bir krem, dolgu maddesi veya toksin içermez; Sadece doğal, gözle görülür sonuçlar için vücudunuzun kendi kolajen oluşturma sürecine dayanır.

Tedavinin uzunluğu tedavi edilen alana ve bireysel tedavi planınıza bağlı olacaktır. Yüz ve boyun tipik olarak 60-90 dakika sürer.

Ultherapy sonrası sosyal hayatınıza ara vermek zorunda değilsiniz. Uygulama sonrası herhangi bir özel önlem kalmadan normal aktivitelerinize hemen geçiş yapabilirsiniz.  

Ultrason enerjisi yüzünüze verildiğinde, hassas derinliklere enerji birikir, çok az miktarda bunu hissedeceksiniz, bu da kollajen oluşturma sürecinin başlatıldığını gösteriyor. Konfor seviyeleri kişiden kişiye değişir, ancak duyum sadece ultrason enerjisi iletilirken sürer.  

Ultherapy tedavisinden sonra, hemen bazı başlangıç etkilerini görebilirsiniz, ancak vücudunuz doğal olarak kollajeni yeniden ürettiğinden, nihai sonuçlar 2-3 ay içinde gerçekleşecektir. Prosedür kendi kollajen üretiminizi uyardığından, sonuçların ne kadar süreceği size bağlıdır. Tedavi, içte yeni kolajen üretir, ancak doğal yaşlanma süreciniz, dışarıdaki görünür sonuçlara ne kadar dönüştüğünü belirler.  

Çoğu hasta sadece bir tedaviye ihtiyaç duyar. Bununla birlikte, cilt gevşekliği derecesine, ultrason enerjisine verilen biyolojik tepkiye ve bireyin kollajen oluşturma sürecine bağlı olarak, bazı hastalar ek tedavilerden yararlanmaktadır. Cilt yaşlanmaya devam ettiği için, gelecekteki rötuş tedavileri, hastaların vücudun doğal yaşlanma sürecine ayak uydurmasına yardımcı olabilir.

Cilt ilk başta kızarık gibi görünebilir, ancak kızarıklık birkaç saat içinde ortadan kalkar. Bazı hastalar ciltlerine dokunduklarında hafif şişlik, karıncalanma veya hassasiyet hissederler, ancak bunlar da geçicidir.Diğer, daha az görülen işlem sonrası etkiler, cildin küçük bölgelerinde geçici morarma veya uyuşma olabilir. 

İyi bir Ultherapy adayı, cildinde gevşeme sorunu yaşamaya başlamış, yüz V ovalini kaybetmiş vakalardır. Örneğin düşük bir kaş çizgisi, boyunda gevşek bir cilt, çene altında sarkma ve göğüste çizgiler veya kırışıklıklar… Tabii ki, bir Ultherapy adayı olup olmadığını öğrenmenin en iyi yolu uzmanlarımıza danışmaktır.  

(440 oy,4,83)
Yorumlar?YORUM