SkinDNA Testi

Bütün her şey genlerde gizlidir. Cildin güzelliği, canlılığı, ne zaman kırışmaya başlayacağı, cilt problemlerine yatkınlığı ve daha pek çok detay, gen şifrelerinde bulunuyor. Cildinizdeki olası sorunların önüne geçmek ya da var olan sorunların nedenini bulup ona göre planlama yapmak gerekir.

Fiyat Alın

Önce genetik analiz sonra tedavi ve önleyici uygulama

Bütün her şey genlerde gizlidir. Cildin güzelliği, canlılığı, ne zaman kırışmaya başlayacağı, cilt problemlerine yatkınlığı ve daha pek çok detay, gen şifrelerinde bulunuyor. Cildinizdeki olası sorunların önüne geçmek ya da var olan sorunların nedenini bulup ona göre planlama yapmak gerekir. Doğru tanı, tanıya göre çözüm üretmek ise sizi en doğru uygulamaya yöneltecektir. 


Avustralya merkezli SkinDNA testi, 16 farklı genetik veriye bakılarak elde edilen sonuçlarla, kişiye özel tanı konmasına ve bu doğrultuda en doğru uygulamanın yapılmasına yardımcı oluyor. Estetik International kliniklerimizde uygulanan SkinDNA testi ile cildinizin genetik olarak;
Elastikiyet derecesini, erken kırışıklığa yatkınlığını,
Glikasyon riski olup olmadığını,
Güneşe karşı hassasiyetini (kanser riski, leke, çil vb)
Serbest radikallere bağlı oluşabilecek hasar seviyesi
Hassasiyet ve tahrişlere karşı korumasının ne kadar etkili olduğunu,
öğrenerek, hangi tedavi protokolünün uygulanması gerektiğini analiz ediyoruz. Bu sayede cilde göre tedavi ve önleyici uygulamalar belirleniyor. SkinDNA ile belirlenen doğru tanılar, kişiye özel çözümleri, etkili ve doğru uygulamaların yapılmasına yardımcı oluyor. 

SkinDNA Nedir?

SkinDNA cildinizi genetik olarak 5 kategoride, 16 farklı genetik gösterge çerçevesinde inceleyen bir laboratuvar testidir. 

SkinDNA testi Nasıl Yapılır?

Bireysel hazırlamış test kitinin içinden çıkan çubukla yanak içinden sürüntü alınır. Laboratuvarda incelenir ve kişiselleştirilmiş SkinDNA raporunuz çıkarılır. Ortalama 2 hafta içinde oluşturulan rapor sizin, bilimsel genetik cilt analizinizi yaparak, genetik olarak cilt yaşlanmasına bağlı yatkınlıklarınızı içerir. 

Tüm Ameliyatsız Uygulamalarımızı Görmek İçin Tıklayınız!

SkinDNA’nın avantajları nelerdir?

Cildinizin kırışma potansiyeli, güneş, serbest radikal hasarları, kolajen dokusunun yıkım seviyesi ve hassasiyet oranlarınız gibi verilerle, geleceğe yönelik önlemler almanız sağlanır.

Kişiye özel cilt tedavi protokollerinin, estetik işlemlerinin belirlenmesi bilimsel verilerle gösterilir. 
”Herkese uygundur“ önerileri yerine, genetik cilt raporunuza uyan, doğru uygulamaların ve tedavilerin yapılması sağlanır. 
SkinDNA test sonuçlarına göre genetik yapınıza uyan cilt bakım ürünlerini seçebileceksiniz.
Nasıl beslenmeniz gerektiğini ve bedeninize en fazla hangi vitaminin ve elzem diğer faktörlerin fayda sağlayacağını öğrenebileceksiniz.

Bir önceki sayfamızda Terleme Tedavisi operasyonunu inceledik. Detayları öğrenmek için linkle tıklayın!Estetik Cerrahi Merkezi
Neden Estetik International?

İnsan odaklıyız, merkezimizde hasta ve çalışan memnuniyeti var,
Sadece bir tek teşhis ve tedaviye odaklanmıyoruz, beri yandan hizmet odaklı çalışıyoruz,
Ağrısız, sosyal hayatı etkilemeyen ve güvenli prosedürleri temel alan, yeni teknikler geliştiriyoruz,
 

Hastalarımızla iletişime geçen tüm sağlık birimlerimiz dostluk ve güvene dayalı bir ilişki kurarlar,
Hastalarımız tedavi süreçlerinde aktif olarak konuya dahil edilir, başta sağlıklarının en önemli unsur olduğunu mutlaka açıklarız,
Bedenlerindeki değiştirmek istedikleri alanlara ya da kusurlara değil, özgüvenlerine ve iyi yaşam koşullarına odaklanmalarını sağlarız,
 

Çünkü bizler;

Uygulanan ufak bir müdahalede bile tüm tarafların yanındayız,
Hasta, hasta yakını, kamuoyu, etik ve bilim çevreleri gibi…Yayınlarımızla hizmetlerimizin halkın anlayabileceği dilde, kolay erişilebilir ve kolay anlaşılabilir düzeyde olmasını sağlarız, 360 derece müşteri deneyimi ile hem fark yaratırız, hem de sürdürülebilir bir güven sağlarız,
Yazılı ve görsel basını, dijital mecraları toplumları bilinçlendirmek amacıyla kullanırız,

İnsanı değerleri temel alırız.

(451 oy,4,85)
Yorumlar?YORUM