Serkan Tanırgan

Serkan Tanırgan
Organik Saç Ekimi Deneyimi

Serkan Tanırgan


Model Serkan Tanırgan'a Estetik International Arge departmanın geliştirmiş olduğu organik saç ekimi uygulaması yaptık. Tanırgan canlı, dolgun ve sağlıklı saçlarıyla son derece mutlu...

Merhaba ben Serkan Tanırgan 28 yaşındayım. Profesyonel olarak modellik yapıyorum basketbol oynuyorum. 20'li yaşlarımda saçlarım dökülmeye başlamıştı aynalara küsmüştüm diyebilirim bu yüzden saç ekim yaptırmam gerekiyordu ve Estetik International seçtim. Şu an gayet memnunum sonuçtan hiçbir şekilde pişman değilim aksine muhteşem çok güzel bir sonuç aldım. Bütün saçlarım olabilicek şekilde en doğal şekilde yerine geldi hatta fazlasıyla çıktı. Organik saç ekimi diğer saç ekimlerine göre farklı çok daha organik, natürel kendi vücudumuzdan alınan yağlarla kafamıza enjekte ediliyor bu şekilde çok daha güvenli yani dökülmeyeceğinin garantisi verilen bir durum bu yüzden organik saç ekimini seçtim. Saç ekimini yaptırdıktan sonra etrafımdaki insanların bana yaklaşımı çok farklı oldu. Özellikle fotoğraflarımın öncesi ve sonrasına baktığımda ben bile kendime inanamıyorum. İnsanlar şu an bana çok daha farklı bakıyorlar bende kendimi iyi hissediyorum...

DİĞER DENEYİMLER
Gülüş Tasarımı-1Gülüşündeki memnuniyetsizlik nedeniyle kliniğimize başvuran Cynthia'a yapılan muayenede ilk gözümüze çarpan, diş etlerinin olması gerektiğinden çok daha fazla gözükmesiydi, ayrıca diş etleri koyu pigmentasyona sahipti. Dişlerini incelediğimizde ise bazılarının çapraşık, bazılarının 'diastema' dediğimiz aralıklara sahip olduğu tespit edildi.
Tufan Çiftçi29 yaşındaki hastamız Tufan Çiftci'ye Jinekomasti operasyonu yaptık. Kendisine bundan sonraki hayatında mutluluklar diliyoruz.
Elnur HuseynovÜnlü ses sanatçısı Elnur Huseynov seyrekleşen saçlarından muzdaripti. Huseynov'a kök hücreden zengin organik saç enjeksiyonu yapıldıktan sonra organik saç ekimi uygulaması yapıldı. Kendisi sahne ışıkların altında gür saçlarıyla çok daha mutlu.
Uğurcan Özer Milli sporcumuz Uğurcan Özer İple Kepçe Kulak operasyonu uyguladık. Bundan sonra ülkemizi temsil edeceği yarışmalarda öz güveni tam olarak yüzeceği ve gururumuz olacağı konusunda hiç şüphemiz yok. Kendisine başarılar diliyoruz.
Belis Özbeyİple kepçe kulak operasyonu yaptığımız Belis Özbey çocukluğundan beri bu sorunu yaşıyordu. Şimdi dilediği gibi saçlarını toplayabiliyor, hayata çok daha öz güvenli bir şekilde bakabiliyor. Kendisine sevgilerimizi yolluyoruz.
Esra GemiciBurun estetiği hastalarımızdan bir tanesi olan Esra Gemici rahat nefes alamadığından burnuyla ilgili estetik kaygılarından bizlere bahsetti. Gemici şu anda rahat bir nefes alabiliyor ve yüzüyle uyumlu doğal bir buruna sahip. Kendisine sevgilerimizi yolluyoruz.
Deniz CakarGenç hastamız Deniz Çakar'a burun estetiği operasyonu uyguladık. Deniz total yüz güzelliğine son derece uyumlu tasarlanan burun yapısıyla son derece estetik bir yüze kavuştu. Kendisine sevgilerimizi gönderiyoruz.
Yıldız Uzun Örümcek Ağı Estetiği hastalarımızdan bir tanesi olan Yıldız Uzun insan içine çıkmakta zorluk çekiyordu. Kendisine örümcek ağı estetiği uyguladık şu an kendisi daha öz güvenli bir şekilde insan içine çıkabiliyor. Sevgilerimizi yolluyoruz.
Sevda DemirelModel Sevda Demirel gençken doktor olup olmadığını bilmeden bir doktora yüzüne yanlış uygulama yaptırmış. Kendisine Örümcek Ağı Estetiği uygulamasını yaptık. Şu an kendisi çok mutlu bir şekilde sonraki hayatına daha güzel olarak devam ediyor.
Hatice TürksoyTam 15 gün içinde yeni bir yüze, her şeyden önemlisi tazelenmiş bir özgüvene kavuştum. Total Yüz Yenileme ve Örümcek Ağı Estetiği son derece kısa bir süre zarfında bana bu mutluluğu yaşattı. Acı çekmekten ve sonrasındaki morarma, şişlik gibi sorunlar...
Semra Yakar - İrfan DanışanEstetik operasyonlara karar verme sürecinde herkes hemen hemen aynı hisleri yaşıyor. Almanya’dan burun estetiği için bizi tercih ederek gelen 2 hastamız ise, operasyon öncesi yaşadıkları aşamaları ve duygularını bizlerle paylaştılar.
Genital Güzelleştirme Deneyim42 yaşındayım banka müfettişiyim 2 çocuğum var çocuklarım ve ailem başıma gelmiş en mükemmel şeyler fakat son yıllarda çok ciddi cinsel problemler oluşmaya başladı...
Neslihan Yiğit Neslihan Yiğit, 23 yaşında milli sporcularımızdan biri, Burun estetiği olmadan evvel yaşadığı sıkıntıları, operasyon sırası ve sonrasında yaşadığı deneyimleri bizlerle paylaşıyor. Milli sporcumuza ömür boyu, başarılı, sağlıklı ve yeni burnuyla hem estetik, hem de bol nefesli yıllar diliyoruz.
Gülistan Bahar Avcı Tiyatro oyuncusu Gülistan Bahar Avcı, geçirdiği trafik kazası sebebiyle oluşan sorunları sonrasında, yıllardır düşündüğü ama cesaret edemediği burun estetiği için bizlere başvurdu. Avcı’nın "Daha evvel neden olmadım” diyerek mutluluğunu paylaştığı videomuz sizlerle…
Dr. Ali Ekber YürekliBursa Estetik International doktorlarımızdan Uzm. Dr. Ali Ekber Yürekli de Kendine Organik Saç ekimi yapanlar arasında. Ali hocamızın Organik Saç ekimi deneyimini, öncesi ve sonrası görsellerini videomuzda bulabilirsiniz.
Onur GürKendisi 30 yaşında bir öğretmen, en kutsal mesleklerden birine sahip. Değerli öğretmenimiz operasyon sonrası "İlk defa nefes alıyormuş gibi, ilk defa bir çiçeğin kokusunu duyuyormuş gibi hissettim kendimi” diyerek bizleri son derece duygulandırdı...
Özge Yangeç Adım Özge Yangeç 22 yaşındayım Uludağ Üniversitesinde öğrenciyim çocukluğumdan bu yana burnumdan rahatsız oluyordum çünkü dış görünüşe önem veren bir insanım burnumda kırıklık ve eğiklik vardı ayrıca sağlık sorunu olarak da nefes almak da zorluk çekiyordum.
Sultan AkkuşAdım Sultan Akkuş 25 yaşındayım İsviçre'den geliyorum. Küçüklüğümden beri nefes alma sorunum var, yaklaşık iki yıldır da burnumun görünüşünü beğenmediğimi farkettim. İnternette araştırırken Estetik Internatınonal en üst sıralarda duruyordu ilgimi çekti.
Zehra Sucuoğlu Almanya’dan Basit Burun Estetiği için gelen hastamız Zehra Sucuoğlu' operasyon sonrası duygularını ve operasyonun sonucunu bu videoda sizlerle paylaşıyoruz.
Hakan BalHakan Bal, bir Cihantimur tekniği olan Organik Saç ekimini tercih eden hastalarımızdan sadece bir tanesi. Hakan Bey, neden Organik Saç ekimini tercih ettiğini ve yaşadığı süreci bizlerle paylaşıyor...
Halit Uslu Herhangi bir ağrı sızı hissetmedim 6 saat sonra evime dödüm. Saç ekimi yaptırmak isteyen herkese Organik Saç Ekimini öneririm.
TuğçeÇok fazla ağrım olduğunu söyleyemem, beyaz tenli bir insan olduğum için göz altlarımın çok moraracağından korkuyordum. Ama düşündüğüm gibi morluklar olmadı, sonuç gerçekten harikaydı.
Ücretsiz Muayene