Semra Yakar - İrfan Danışan

Semra Yakar - İrfan Danışan
Burun Estetiği Operasyonu Deneyimi

Semra Yakar - İrfan Danışan


Estetik operasyonlara karar verme sürecinde herkes hemen hemen aynı hisleri yaşıyor. Almanya’dan burun estetiği için bizi tercih ederek gelen 2 hastamız ise, operasyon öncesi yaşadıkları aşamaları ve duygularını bizlerle paylaştılar.

Ben Semra Yakar Almanya'dan geliyorum. Burun estetiği olmaya geldim. Burnumun ucu biraz aşağıya bakıyor, onu düzeltmek istiyorum.
Güzellik danışmanlığı yapıyorum insanlar sürekli şunu soruyorlardı; siz niye kendi burnunuzu yaptırmıyorsunuz? Daha önce hiç farketmiyordum. Ama insanlar söyledikçe, aynaya baktıkça burnumun kemeri olduğunu farkettim. Buda beni rahatsız etmeye başladı. İrfan'la bir çok video izledik ve fotoğraflara baktık. Bu klinikteki sonuçların daha doğal ve güzel olduğunun farkına vardık bu yüzden de Estetik Internatıonal seçtik. Çok heyacanlı hissediyordum doktorla görüşünce, kafamdaki soru işaretlerini giderdi. Bu beni rahatlattı ve kendimi daha iyi hissediyorum. Estetik Internatıonal'a geldiğimde ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. 

DİĞER DENEYİMLER
Genital Güzelleştirme Deneyim42 yaşındayım banka müfettişiyim 2 çocuğum var çocuklarım ve ailem başıma gelmiş en mükemmel şeyler fakat son yıllarda çok ciddi cinsel problemler oluşmaya başladı...
Neslihan Yiğit Neslihan Yiğit, 23 yaşında milli sporcularımızdan biri, Burun estetiği olmadan evvel yaşadığı sıkıntıları, operasyon sırası ve sonrasında yaşadığı deneyimleri bizlerle paylaşıyor. Milli sporcumuza ömür boyu, başarılı, sağlıklı ve yeni burnuyla hem estetik, hem de bol nefesli yıllar diliyoruz.
Gülistan Bahar Avcı Tiyatro oyuncusu Gülistan Bahar Avcı, geçirdiği trafik kazası sebebiyle oluşan sorunları sonrasında, yıllardır düşündüğü ama cesaret edemediği burun estetiği için bizlere başvurdu. Avcı’nın "Daha evvel neden olmadım” diyerek mutluluğunu paylaştığı videomuz sizlerle…
Dr. Ali Ekber YürekliBursa Estetik International doktorlarımızdan Uzm. Dr. Ali Ekber Yürekli de Kendine Organik Saç ekimi yapanlar arasında. Ali hocamızın Organik Saç ekimi deneyimini, öncesi ve sonrası görsellerini videomuzda bulabilirsiniz.
Onur GürKendisi 30 yaşında bir öğretmen, en kutsal mesleklerden birine sahip. Değerli öğretmenimiz operasyon sonrası "İlk defa nefes alıyormuş gibi, ilk defa bir çiçeğin kokusunu duyuyormuş gibi hissettim kendimi” diyerek bizleri son derece duygulandırdı...
Özge Yangeç Adım Özge Yangeç 22 yaşındayım Uludağ Üniversitesinde öğrenciyim çocukluğumdan bu yana burnumdan rahatsız oluyordum çünkü dış görünüşe önem veren bir insanım burnumda kırıklık ve eğiklik vardı ayrıca sağlık sorunu olarak da nefes almak da zorluk çekiyordum.
Sultan AkkuşAdım Sultan Akkuş 25 yaşındayım İsviçre'den geliyorum. Küçüklüğümden beri nefes alma sorunum var, yaklaşık iki yıldır da burnumun görünüşünü beğenmediğimi farkettim. İnternette araştırırken Estetik Internatınonal en üst sıralarda duruyordu ilgimi çekti.
Zehra Sucuoğlu Almanya’dan Basit Burun Estetiği için gelen hastamız Zehra Sucuoğlu' operasyon sonrası duygularını ve operasyonun sonucunu bu videoda sizlerle paylaşıyoruz.
Hakan BalOrganik saç ekimini tercih ettim çünkü daha doğal bir yöntemle yapıldığını keşfetttim. Sadece Estetik İnternational'da yapıldığını öğrendim bu yüzden burayı tercih ettim.
Halit Uslu Herhangi bir ağrı sızı hissetmedim 6 saat sonra evime dödüm. Saç ekimi yaptırmak isteyen herkese Organik Saç Ekimini öneririm.
TuğçeÇok fazla ağrım olduğunu söyleyemem, beyaz tenli bir insan olduğum için göz altlarımın çok moraracağından korkuyordum. Ama düşündüğüm gibi morluklar olmadı, sonuç gerçekten harikaydı.
Ücretsiz Muayene