Prof. Dr. Cenk Şen

Rekonstrüktif cerrahi alanında 50’den fazla bilimsel makaleye imza atmış olan Prof. Dr. Cenk Şen, kendi teknikleriyle ön plana çıkmaktadır. Burun estetiği ve özellikle gerçekleştirilmesi son derece güç bulunan ve özel bir ihtisas alanı olan revizyon burun estetiği konusunda uzmanlaşmıştır. Aynı zamanda meme estetiği, kepçe kulak estetiği konusunda öncüdür.

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıProf. Dr. Cenk Şen

Rekonstrüktif cerrahi alanında 50’den fazla bilimsel makaleye imza atmış olan Prof. Dr. Cenk Şen, kendi teknikleriyle ön plana çıkmaktadır. Burun estetiği ve özellikle gerçekleştirilmesi son derece güç bulunan ve özel bir ihtisas alanı olan revizyon burun estetiği konusunda uzmanlaşmıştır. Aynı zamanda meme estetiği, kepçe kulak estetiği konusunda öncüdür.

Prof. Dr. Cenk ŞenProf. Dr. Cenk Şen
  • Burun Estetiği
  • Revizyon Burun Estetiği
  • Meme Küçültme
  • Meme Dikleştirme
  • Kepçe Kulak
  • Revizyon Meme Estetiği

BIO

Eğitim:

Profesör: Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi A.D. Yeni Yüzyıl Üniversitesi
Doçent: Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi A.D. Kocaeli Üniversitesi
Uzmanlık: Uludağ Üniversitesi
Üniversite: Hacettepe Üniversitesi 

Pozisyonlar:

Prof. Dr.: Yeniyüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rek. ve Estetik Cerrahi A.D. Başkanı
Uzman Doktor: Muayenehane Hekimi
Uzman Doktor: Emsey Hastanesi
Uzman Doktor: Medical Park Acarkent Tıp Mrk
Uzman Doktor:Şişli Memorial Hastanesi
Doç. Dr.: Acıbadem Maslak ve Kocaeli Hastaneleri
Doç. Dr.: Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rek. Cerrahi A.D
Yard. Doç. Dr.: Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rek. Cerrahi A.D
SSK Kartal Hastanesi İstanbul
Gümüşsuyu Asker Hastanesi
Bursa Özel Konur Hastanesi
Bursa Devlet Hastanesi

Yayınlar:

• İskemi reperfüzyon hasarının gözlem penceresi ile in vivo olarak gösterilmesi ve pentoksifilinin reperfüzyon hasarına olan etkisinin değerlendirilmesi.
• Sigaraya maruz bırakılan sıçanlarda sigara bırakım zamanının cilt fleplerinin yaşayabilirliğine etkisi.
• Sıçanlarda yanık skarı altına yerleştirilmiş poröz polietilende hiperbarik oksijen tedavisinin fibrovasküler içe büyümeye etkileri.

Üyelikler:

• Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi (2008-2010)
• Estetik Plastik Cerrahi Derneği
• Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği
• Türk El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Derneği
• Estetik Yüz ve Burun Cerrahisi Derneği (Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi)
• Kocaeli Meme Hastalıkları Araştırma ve Tedavi Derneği
• European Board of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery 
• The International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery 
• The International Society of Aesthetic Plastic SurgeryDOKTORLARIMIZ
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıOp. Dr. Bülent CihantimurEstetik International Sağlık Grubu kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur – Doctor B’nin kendi geliştirmiş olduğu 8 adet tekniği bulunmaktadır. Tekniklerinin yanı sıra, özellikle Total Vücut Şekillendirme, Brezilya Poposu estetiği, Örümcek Ağı estetiği, Yağ transferi gibi konularda öne çıkan Cihantimur, estetik cerrahiye sanatsal bir bakış açısıyla yaklaşarak, bedenin bir bütün olduğunu ve totale bakılarak tüm cerrahilerin yapılması gerektiğini vurgular. Cihantimur’un uluslararası ve yurt içi pek çok ödülü bulunmaktadır.
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıProf. Dr. Cenk ŞenRekonstrüktif cerrahi alanında 50’den fazla bilimsel makaleye imza atmış olan Prof. Dr. Cenk Şen, kendi teknikleriyle ön plana çıkmaktadır. Burun estetiği ve özellikle gerçekleştirilmesi son derece güç bulunan ve özel bir ihtisas alanı olan revizyon burun estetiği konusunda uzmanlaşmıştır. Aynı zamanda meme estetiği, kepçe kulak estetiği konusunda öncüdür.
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıProf. Dr. Gürsel Turgut
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, El Cerrahisi ve MikrocerrahiOp. Dr. Murat Kaan Sözer
KBB Estetik Cerrahisi, KBB Cerrahisi, Medikal EstetikOp. Dr. Engin Paralı
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıOp. Dr. Lorenc Jasharllari
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı, Saç Ekimi UzmanıOp. Dr. Alaaddin Karabacak
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıOp. Dr. Ali Şimşek
Anesteziyoloji ve ReanimasyonUzm. Dr. Ali Ekber Yürekli1966 yılında Erzincan’da doğdu. 1992 yılı 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitiminin ardından, 1999 Uludağ Üniversitesi Anestezi ve Ranivasyon Uzmanlık eğitimini tamamladı.
Kadın Doğum UzmanıOp. Dr. Hürkan Akyol
Anesteziyoloji ve Renimasyon UzmanıDr. Murat Çimencan
Pratisyen HekimDr. Gina MoretCilt tedavileri başta olmak üzere tüm medikal estetik konusunda uzmanlığa sahip olan Dr. Gina Moret, yaşlanma belirtilerinin, cilt lekeleri tedavilerinin, ameliyatsız olarak gerçekleştirilen tüm cilt uygulamalarının profesyonel bir şekilde uygulanmasını sağlamaktadır.
Medikal Estetik HekimiDr. Gülden Gürel 1970 yılında Çorum’da doğdu. İlk, orta ve liseyi eğitimini İzmir’de aldı. Eğitim hayatını Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.
Pratisyen HekimDr. Çağatay GüngörsünCilt tedavileri başta olmak üzere tüm medikal estetik konusunda uzmanlığa sahip olan Dr. Çağatay Güngörsün, yaşlanma belirtilerinin, cilt lekeleri tedavilerinin, ameliyatsız olarak gerçekleştirilen tüm cilt uygulamalarının profesyonel bir şekilde uygulanmasını sağlamaktadır. Dr. Çağatay Güngörsün, saç ekimi, saç ekimi öncesi ve sonrası tedavileri ve saç derisi tedavileri konusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Titizlikle çalışılması gereken saç ekimi sürecinin başarılı bir şekilde yönetilmesini sağlayan Güngörsün, saç ekimi öncesi, sırası ve sonrasında hastalarına uzmanlaşmış bir destek sağlamaktadır.
Pratisyen HekimDr. Merve OflazMezoterapi, dolgu ve botox gibi bir çok alanda eğitimlerle medikal estetik konusunda kendini geliştiren Dr. Merve Oflaz, akupunktur, ozon terapi, kupa terapide de bir çok tecrübe ve deneyime sahiptir. Hastalarımdan geri bildirimle, güler yüzlü hekimlerimizden biri olan Dr. Merve Oflaz, Adnan Menderes Üniversitesi, Tıp Fakültesi mezunudur.
GETAT Birim Doktoru Dr. Metin Tekcan
Diş HekimiDt. Bora Muratİstanbul Üniversitesi Diş Fakültesi mezunu olan Diş Hekimi Bora Murat, EDAD (Aesthetic Dentistry Academy), ve CADA (Computer Aided Dentistry Academy) üyelikleri bulunmaktadır. Özellikle Implantoloji ve estetik diş hekimliği üzerine çalışmalar yapmış ve gülüş tasarımı konusunda uzmanlaşmıştır.
Diş HekimiDt. Melike Kasap
Diş HekimiDt. Deniz Tezer
DiyetisyenE. Çağrı Kaleli
Saç Ekimi KoordinatörüMuhammed Haluk Hatipoğlu