Prof. Dr. Barış Nuhoğlu

Prof. Dr. Barış Nuhoğlu

Prof. Dr. Barış NuhoğluProf. Dr. Barış Nuhoğlu

BIO

Urology

drbnuhoglu@gmail.com
www.barisnuhoglu.com

Summary
Profile: Male,53,Married
Nationality: Turkey
CurrentPosition: Director of UrologyDepartment/Yeni Yüzyıl University
Languages:  Turkish (Native), English (Workingknowledge)

Work Experience

Mar 2016 – PresentYeni Yüzyıl University, Istanbul,Turkey
GaziosmanpaşaHospital
Director of UrologyDepartment

GaziosmanpasaHospital is a majormedicalcenter, organ transplantation, brainandnervesurgery, cardiovascularsurgery, tumorsurgery, oncology, stemcelltransplantationand in vitrofertilization (IVF) arequalifiedtreatments. Turkey is one of thebusiesthospital.
I work in theurologyclinic, urooncology, endourology, roboticsurgery, laparoscopicsurgeryandandrology.

Jan 2009 - Mar 2016

Ministry of Health Taksim Istanbul,Turkey
Training and Research Hospital

Director of UrologyDepartment
Ourhospital, Taksim Training andResearchHospital, is a publichospitalestablishedforprivatemedicaleducationandscientificresearch. My responsibilities as chief of urologytrainingclinic,
 - Implementation of urologyassistanttraining program.
Conductingclinicaltrials.
General urologicalservices.
I work in urologyclinic, urooncology, endourology, roboticsurgery, laparoscopicsurgeryandandrology.

Jan 2007 - Jan 2009

Ministry of Health Bağcılar Istanbul,Turkey
Training andResearchHospital

Director of UrologyDepartment
Ourhospital'sassistant is a statehospitalestablishedformedicaleducationandscientificresearch. My responsibilities as chief of urologytrainingclinic, 
- Implementation of urologyassistanttraining program.
Conductingclinicaltrials.
General urologicalservices.
I work in urologyclinic, urooncology, endourology, laparoscopicsurgeryandandrology.

Jan 2001 - Jan 2007
Ministry of Health Ankara Ankara,Turkey
EducationandResearchHospital

Urologist
Inourhospital, I worked as a urologist in Urooncology, endourology, laparoscopicsurgeryandandrology.
Jan 1997 - Jan 1999
Ministry of Health Bergama State Izmir,Turkey
Hospital
Urolojist
Inourhospital, I worked as a urologist in Urooncology, endourology, laparoscopicsurgeryandandrology.

Jan 1992 - Jan 1997
Ministry of Health Training and Ankara,Turkey
ResearchHospitalResidencyProgram

UrologySpecialicationEducation

UrologySpecializationTraining.IattendedtheResidence Program in ourhospital. Duringurologytraining, I wastrained in urooncology, endourology, laparoscopicsurgeryandandrologyCertificates

Education

2011 Professors Urology,Turkey
2006 AssociateProfessor Urology,Turkey
1997 Urologist Urology,Turkey
1988 Doctorate(PhD) Medicine, TurkeyDOKTORLARIMIZ
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıOp. Dr. Bülent CihantimurEstetik International Sağlık Grubu kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur – Doctor B’nin kendi geliştirmiş olduğu 8 adet tekniği bulunmaktadır. Tekniklerinin yanı sıra, özellikle Total Vücut Şekillendirme, Brezilya Poposu estetiği, Örümcek Ağı estetiği, Yağ transferi gibi konularda öne çıkan Cihantimur, estetik cerrahiye sanatsal bir bakış açısıyla yaklaşarak, bedenin bir bütün olduğunu ve totale bakılarak tüm cerrahilerin yapılması gerektiğini vurgular. Cihantimur’un uluslararası ve yurt içi pek çok ödülü bulunmaktadır.
Estetik Plastik Cerrahi Bölüm BaşkanıProf. Dr. Cenk ŞenRekonstrüktif cerrahi alanında 50’den fazla bilimsel makaleye imza atmış olan Prof. Dr. Cenk Şen, kendi teknikleriyle ön plana çıkmaktadır. Burun estetiği ve özellikle gerçekleştirilmesi son derece güç bulunan ve özel bir ihtisas alanı olan revizyon burun estetiği konusunda uzmanlaşmıştır. Aynı zamanda meme estetiği, kepçe kulak estetiği konusunda öncüdür.
PLASTIK VE REKONSTRÜKTIF CERRAHI UZMANIOp. Dr. Selçuk AytaçPost bariatrik cerrahi ya da diğer adıyla obezite cerrahisi sonrası yapılan estetik cerrahi operasyonlarında uzmanlığı bulunan Op. Dr. Selçuk Aytaç, kilo verme sonrası oluşan deformasyon ve sarkma konularında bireylere yardımcı olmaktadır. Aytaç bu sürecin son derece iyi yönetilmesini operasyon öncesi, sırası ve sonrasında bireylerin takibinin çok iyi yapılması gerektiğini vurgular ve zayıflama sonrası estetik cerrahi konusunda sayısız tedavisi bulunmaktadır.
PLASTIK VE REKONSTÜRKTIF CERRAHI UZMANIOp. Dr. Medine KantürkPlastik Cerrahi Uzmanı İlk ve orta egitimini Rusyada Moskva şehirinde alıp, 2002-2009 yılında Türkiye Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalından eğitimini tamamlıyıp Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzman ünvanını alıyor.
PLASTIC, RECONSTRUCTIVE AND AESTHETICS SURGEONOp. Dr. Rıza Kantürk1998- 2004 Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim aldı. 2004 -2010 yılları arasında Uludağ Üniversite’si Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nı bitirdi.
Saç Ekimi ve Saç Tedavileri Bölüm BaşkanıDr. Çağatay GüngörsünDr. Çağatay Güngörsün, saç ekimi, saç ekimi öncesi ve sonrası tedavileri ve saç derisi tedavileri konusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Titizlikle çalışılması gereken saç ekimi sürecinin başarılı bir şekilde yönetilmesini sağlayan Güngörsün, saç ekimi öncesi, sırası ve sonrasında hastalarına uzmanlaşmış bir destek sağlamaktadır.
Dr. Gina MoretCilt tedavileri başta olmak üzere tüm medikal estetik konusunda uzmanlığa sahip olan Dr. Gina Moret, yaşlanma belirtilerinin, cilt lekeleri tedavilerinin, ameliyatsız olarak gerçekleştirilen tüm cilt uygulamalarının profesyonel bir şekilde uygulanmasını sağlamaktadır.
Dr. Gülden Gürel 1970 yılında Çorum’da doğdu. İlk, orta ve liseyi eğitimini İzmir’de aldı. Eğitim hayatını Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.
ANESTHESIOLOGIST (MD)Uzm. Dr. Ali Ekber Yürekli1966 yılında Erzincan’da doğdu. 1992 yılı 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitiminin ardından, 1999 Uludağ Üniversitesi Anestezi ve Ranivasyon Uzmanlık eğitimini tamamladı.
Dt. Bora Muratİstanbul Üniversitesi Diş Fakültesi mezunu olan Diş Hekimi Bora Murat, EDAD (Aesthetic Dentistry Academy), ve CADA (Computer Aided Dentistry Academy) üyelikleri bulunmaktadır. Özellikle Implantoloji ve estetik diş hekimliği üzerine çalışmalar yapmış ve gülüş tasarımı konusunda uzmanlaşmıştır.
Dt. Melike Kasap
Dr. Jale Özdemir
Dr. İlkay Hüthüt
Prof. Dr. Barış Nuhoğlu