Post bariatrik cerrahi sonrası

Siz de aşırı derecede kilo kaybetmiş, binlerce insan arasında yer alıyorsanız, sizi tebrik ediyoruz. Evet, bu muhteşem bir durum, artık zayıfsınız! Başardınız!

Fiyat Alın

Kilo kaybı sonrası estetik operasyonları hastanede kalma süreci

Kilo kaybı sonrası yapılan estetik cerrahi uygulamalarından hangisini yaptırdığınıza, genel sağlık durumunuza ve size bağlıdır.
Ayakta tedavi dediğimiz ya da daha az prosedürün uygulandığı durumlarda aynı gün hastaneden ayrılmanıza izin verileceği gibi, bu süreç daha fazla uzayabilir. Söz gelimi daha kapsamlı ameliyatlar yapıldığında, doktorunuz değerlendirme için en az bir gece ve muhtemelen bir haftaya kadar kalmanızı önerecektir.

Tüm bu süreç boyunca hastanemizde profesyonel bakım hemşirelerimiz ve doktorlarımız tarafından bakım ve kontrollerinizin yapılacağından emin olabilirsiniz.

Obezite cerrahisi sonrası estetik ile ilgili bloğumuzu ziyaret ediniz.

Kilo kaybı sonrası estetik cerrahi izleri

Bu estetik prosedürlerinde temel amaç sarkan deri fazlalıklarını bedenden uzaklaştırmak olduğu için, kesilerin yapılması mecburidir. Fakat kesiler stratejik olarak yerleştirilir ve bu cerrahiye uygun dikiş teknikleri kullanılır. Bu operasyonlara karar vermeden evvel, tamamen iyileştikten sonra izlerin nasıl görüneceği konusunda net bir fikre sahip olmanız ve doktorunuzdan bu konu hakkında bilgi almanız çok önemlidir. Hastalarımızın hemen hemen tamamı sarkmış bir deri yığınından çok, kesi izlerini tercih ettiklerini belirtirler. 


• Ayrıca kesilerin görünümünü iyileştirmek için sonrasında uygulanabilecek farklı tedavi seçeneklerinin olduğunu da hatırlatmak isteriz:
• Elastik bandaj veya özel korse giysileri izlere tutarlı bir basınç uygulayarak, sonucun çok daha iyi olmasını sağlarlar. Doktorunuzun tavsiyesiyle 6 ila 1 sene boyunca tedavi amaçlı bu ürünleri kullanabilirsiniz.
• Yara izlerine doktorunuzun tavsiye edeceği silikon jel, krem ​​veya bandaj ile müdahale edebilir ve günde en az 12 saat ve en az altı ay süreyle bu tedaviyi yapabilirsiniz.
• Farklı kök hücre ya da steroid enjeksiyonları, izleri düzleştirip görünümlerini yumuşatabilir.
• Lazer tedavilerinin)kesi izleri üzerinde son derece etkili sonuçlar verdiği bir gerçek. Sonrasında yine doktorunuzun önereceği seans aralıklarıyla bu tedaviye başlayabilirsiniz.

Tüm Postbariatrik Uygulamalarımızı Görmek İçin Tıklayınız!Estetik Cerrahi Merkezi
Neden Estetik International?

İnsan odaklıyız, merkezimizde hasta ve çalışan memnuniyeti var,
Sadece bir tek teşhis ve tedaviye odaklanmıyoruz, beri yandan hizmet odaklı çalışıyoruz,
Ağrısız, sosyal hayatı etkilemeyen ve güvenli prosedürleri temel alan, yeni teknikler geliştiriyoruz,
 

Hastalarımızla iletişime geçen tüm sağlık birimlerimiz dostluk ve güvene dayalı bir ilişki kurarlar,
Hastalarımız tedavi süreçlerinde aktif olarak konuya dahil edilir, başta sağlıklarının en önemli unsur olduğunu mutlaka açıklarız,
Bedenlerindeki değiştirmek istedikleri alanlara ya da kusurlara değil, özgüvenlerine ve iyi yaşam koşullarına odaklanmalarını sağlarız,
 

Çünkü bizler;

Uygulanan ufak bir müdahalede bile tüm tarafların yanındayız,
Hasta, hasta yakını, kamuoyu, etik ve bilim çevreleri gibi…Yayınlarımızla hizmetlerimizin halkın anlayabileceği dilde, kolay erişilebilir ve kolay anlaşılabilir düzeyde olmasını sağlarız, 360 derece müşteri deneyimi ile hem fark yaratırız, hem de sürdürülebilir bir güven sağlarız,
Yazılı ve görsel basını, dijital mecraları toplumları bilinçlendirmek amacıyla kullanırız,

İnsanı değerleri temel alırız.

(566 oy,4,87)
Yorumlar?YORUM