Penis Uzatma

Penis büyütme, organın işlevselliğini veya estetik açıdan görüntüsünü geliştirmeyi amaçlayan bir cerrahi müdahaledir.

Fiyat Alın
Bugüne kadar penisin boyutu hakkında sayısız anket yapıldı ve kadınların çoğunluğu penis boyutunun çok da önemli olmadığı cevabını verdiler. Ancak erkekler boyut konusuna son derece önem veriyorlar ve çıplak kaldıklarında yeteri kadar kalın veya uzun olmayan penisleriyle kendilerini yetersiz hissettiklerinin altını çiziyorlar.
 
 
Son zamanlarda, farklı milletlerden ve ırktan oluşan penis boyutuyla alakalı olarak yayınlanan anketler, sosyal medyada ve internet üzerinden birçok şaka ve tartışmalara yol açtı. Tüm bunlar erkeklerde muhtemelen, penislerinin daha büyük, daha uzun veya her ikisinin de olması gerektiği fikrini empoze ettiği aşikar. İşte tüm bunların sonucunda ise bugün piyasada birçok krem, enjeksiyon ve mekanik cihaz satılıyor. Bu durum son derece üzücü zira bu mekanizmaların çoğu ya sahte, etkisiz ya da beden için son derece tehlikeli. Tıp bilimindeki gelişmeler sonucunda penis estetiği, penisin boyutlarını geliştirmek için farklı tedavi seçenekleri sunar
 

Penis Uzatma

Penisin normal anatomik yapısına baktığımızda yaklaşık üçte birinin vücut içinde olduğunu gözlemleriz. Penis uzatma ameliyatlarının temelinde de bu içeride kalan bölümün dışarıya çıkarılması temeline dayanır. Bu ameliyatta penisin bütünlüğü bozulmaz, aslında yapılan şey, mevcut çevre dokuyu tabana kadar ilerletip penisi ortaya çıkarmaktır. Penis büyütme veya penis uzatma olarak da söyleyebileceğimiz bu operasyonda penisin asıcı bağı kesilir ve  liposuction uygulaması ile retropubik yağlar alınır. Amaç burada sertleşen penis dokusunu vücud içinden dışarıya almaktır.
 
 
Penisin dikliğini sağlayan pek çok faktör vardır. Asıcı bağ sadece penisin leğen kemiği ortalamasında ve hizasında olmasını sağlar. Penis uzatma cerrahisinde yeteri kadar asıcı bağ kesilimi yapıldığında, penis rahatladığı için uzar ama düşme ile alakalı herhangi bir sorun yaşamaz. Penis uzatma cerrahisinde asıcı bağın %80’nini kesiyoruz. Bu güncel teknik ile penisin leğen kemiğine bağını koparmadan, yeteri kadar bağlılığını sağlayarak cinsel ilişki sırasında penisi yönetebilme gücünü de kaybettirmemiş oluyoruz. Sertleşme zamanında da aynı şekilde bir problem gerçekleşmez. Penis uzatma ameliyatından sonra peniste 2 ila 3 cm aralığında bir uzama meydana gelir. Kalıcı bir operasyon olan penis uzatma ameliyatının tekrarı olmaz.
 
SSs

Evet penis uzatma operasyonu kalıcıdır.

 

Hayır yaşamazsınız. Yapılan işlem ereksiyon mekanizmasını etkilemez.

Ortalama 3 hafta içerisinde iyileşme kaydedilir. 

3 hafta sonra, doktorunuzdan onay aldıktan sonra cinsel ilişkiye girebilirsiniz

 

Hayır işlem sonrası idrarınızı sıkıntısız şekilde yapabilirsiniz. 

Yine aynı şekilde 3 hafta sonra, doktorunuzdan onay aldıktan sonra cinsel ilişkiye girebilirsiniz.

Hayır iyileşme süreciniz tamamlandıktan sonra anlaşılmaz.

 

İki hafta sonra çalışma hayatına dönebilirsiniz.

Bir hafta sonra uzun yolculuk yapabilirsiniz.

 

(583 oy,4,90)
Yorumlar?YORUM