Penis Kalınlaştırma

Fiyat Alın

Günümüze kadar penis kalınlaştırma işlemi için bir çok farklı teknik ve dolgu malzemeleri kullanılmıştır. Uygulanan tekniklerin yada kullanılan malzemelerin bir kısmı kalıcı olmamış bir kısmı ise erkek penisinde bozukluklara neden olmuştur. Bu nedenle kliniğimizde güncel litaretürün kabul ettiği "Yağ Transferi" ve "Allograft" yöntemleri uygulanmaktadır. Ayrıca cerrahi işlem sırasında penis kalınlaştırma ile penis uzatma işlemi sorunsuz şekilde birlikte yapılabilir. 

* Allograft; İnsan Kaynaklı Aselüler Dermis kullanarak penisin kalınlaştırma işlemidir. Kliniğimiz tarafından geliştirilen cerrahi bir teknik kullanılmaktadır. Suprapubik 3 cm lik bir kesiden penis saftı üzerine dermal greft yerleştirilir. Kullanılan Allograft güvenli, biyo-uyumlu, insan kaynaklı bir üründür. Doğal kollajen ve elastini korunmuş deri dokusu olan grafth nonantijeniktir. En önemli özelliği emilmemesi ve diğer dolu materyallerinde görülen penis şekil bozukluklarına yol açmamasıdır. Uygulama ve iyileşme süreci diğer dolgu materyallerine benzerdir.

* Yağ Transferi;  penis kalınlaştırma için en fazla kullanılan yöntemler arasında bulunuyor. Aynı işlemle hem penis kalınlaştırma (çevresel), hem de penis büyütme (uzatma) sağlanabiliyor. Uygulama bölgesel yağın alınarak işlemden geçirilmesi ve penis bölgesine aktarılmasıyla yapılır. Yağ sıklıkla karın veya uyluktan liposuction uygulaması ile alınır. Daha sonra yağ santrifüjlenir, süzülür, böylece yağ hücreleri izole edilir ve diğer gereksiz içerikten arındırılır. Daha sonra, yağın hayatta kalmasını sağlamak için özel enjeksiyon teknikleri kullanılarak penis şaftı etrafına yağ enjekte edilir. Yağ transfer hücreleri hastanın kendi vücudundan elde edildiği için alerjik reaksiyon riski yoktur. Tekrarlanabilir bir uygulamadır.

 

SSs

Hayır bu uygulamada penisin ereksiyon ve idrar yolları ile ilgili kısımları tamamen korunur. İşlem sonrası uzun dönemde ne şekil bozukluğu ne de bir ereksiyon problem yaşanmaz.

Hayır. Penisin baş kısmı olan glans bölgesine herhangi bir genişletme işlemi yapılmaz.

 

3 hafta sonra seks yaşantınıza geri dönebilirsiniz.

 

Yağ transferi %20 ile %30 arasında kalıcı bir işlemdir. İlerleyen zamanlarda tekrar edilebilir. 

Vücuda zarar vermeyen ve emilmeyen bir materyal olduğu için kalıcı bir işlemdir. 

3 hafta sonra mastürbasyon yapabilirsiniz.

 

Hayır ağrılı bir işlem değildir.

 

Hayır ilk çişinizi yaparken herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

 

(440 oy,4,93)
Yorumlar?YORUM