Penil ESWT

Yapılan araştırmalara göre 40 yaş üzeri her 3 erkekten 1’isi sertleşme problemi yaşıyor. Yaş ilerledikçe bu oranlar daha da artıyor. Sertleşme sorunu yaşayan erişkin erkeklerin ise sadece %10’u bu sorunun çözümüne odaklanıyor. Hastanede yatış gerektirmeyen, ayakta tedavi protokollerinin uygulandığı ESWT şok dalga tedavisi ise yüz güldürücü sonuçlar almamızı sağlıyor.

Fiyat Alın

Klasik anlamda böbrek taş kırma tedavisinde kullanılan bu teknoloji, geniş odaklı şok ses dalgalarıdır. Elektrohidrolik sistemle gerçekleştirilen bu mekanizma, penisteki damarları uyarır ve kan akışının artmasını sağlar ve haliyle sertleşme sorunu yaşayan hastalarda, sertleşme problemini çözümler. Penise uygulanan bu şok dalga terapisi organın içindeki kan damarlarının genişlemesini ve bu haliyle küçük damarların dahi daha fazla kan taşımasını kolaylaştırır

SSs

Doktorumuzla yapacağınız ön muayene sonrası doğru aday olup olmadığınız anlaşılacaktır.

 

ESWT şok dalga ile sertleşme sorunu tedavisi hastanede yatma gerektirmeyen bir uygulamadır. Genellikle 6-12 seans öneriyoruz. Her seans toplamda 15 dakika sürer. Penisin farklı bölgelerine uygulama yapılır.

 

Hemen ilk seansın ardından farklılığı göreceksiniz.

 

Hayır ağrısızdır

 

Hayır herhangi bir yan etkisi yoktur.

 

Hayır ağrılı bir işlem olmadığı için anestezi gerektirmiyor.

 

(465 oy,5,00)
Yorumlar?YORUM