P-Shot, StemShot

Fiyat Alın

PShot

P-shot prostat büyümesi, prostat kanseri, yaş, çeşitli ilaç ve tedavilerin yan etkisi nedeni ile cinsel performans kaybı yaşayan erkekler için hastanın kök hücresi alınarak tekrar hastaya enjekte edilmesi ile tasarlanmış, hiçbir yan etkisi olmayan prosedürdür.

Güvenilirdir

P-Shot uygulamasında hastanın kendi kök hücresi kullanılarak yapılması nedeniyle herhangi bir alerjik reaksiyon olması söz konusu değildir.

Etkilidir

P-Shot uygulamasında elde edilen damar yapıcı kök hücreler ve büyüme faktörleri nedeniyle etkisi uzun süreli ve kalıcıdır.

Hızlıdır

P-Shot hızlı ve ameliyat gerektirmeyen bir uygulamadır

Doğaldır

P-Shot uygulamasında vücuda herhangi yabancı bir madde verilmez, hastanın kendi kök hücreler ve büyüme faktörlerinin ayrıştırılarak hastaya enjeksiyonu yapılır.

PShot’ın Faydaları

Penis boyunda artış
Cinsel hazda artış
Erken boşalma sorunlarının azalması
Geliştirilmiş cinsel yetenekler
Penisin sertliğinin ve ereksiyon kapasitesinin artırılması

PShot süreci

Hastadan kemik iliği ve 30ml periferik kanı alınır. 20 dakika süren bir prosesin ardından büyüme faktörleri içeren trombositlerden zengin plazma ve kök hücreler hazır hale getirilir. Uygulama öncesi penis bölgesi anestezik etkiye sahip özel bir krem ile uyuşturulmakta böylelikle işlem sırasında hastanın uygulamadan duyacağı rahatsızlığın önüne geçilir. İşlem aşamasında çok küçük bir iğne yardımı ile penis derisinin belli noktalarına ve penis içine PShot enjeksiyonu yapılır.

PShot uygulamasındaki büyüme faktörleri

PDGF; Damar endotel hücrelerinin büyümesini, yeni kapiller damar oluşumunu, fibroblast sayısı artışını sağlar.
TGF ; Kollagen oluşumunu artırır, ekstrasellüler matriks oluşumunu sağlar.
EGF; Kemotaksiste işe yarar ve kolajen oluşumunu artırır.
VEGF;Damar endotel hücrelerini artırır, yeni damar oluşumunu arttırır, damar geçirgenliğini arttırır .
IGF: Damar endotel hücrelerini uyarır.Yeni damar oluşumunu artırır. Yeni doku hücresi oluşumunu artırır.

PShot nasıl etki gösterir?

Yeni damar oluşumu
Yeni hücre ve doku oluşumu
Kan dolaşımının artması
Penise gelen kan miktarının artışı

OShot

The Orgasm Shot kadınlarda cinsel haz, orgazm fonksiyonu ve idrar kaçırma problemleri yaşayanlar için hastanın kendi kanı alınarak tekrar hastanın vajina bölgesine enjekte edilmesi ile tasarlanmış, hiçbir yan etkisi olmayan prosedürdür.

Klitoris çevresine yapılan O-shot ile klitoris etrafındaki bağ dokusu artar böylelikle cinsel haz, duyarlılık oldukça yoğunlaşmaktadır.

Tüm Kök Hücre Tedavileri  Uygulamalarımızı Görmek İçin Tıklayınız!

Güvenilirdir

O-Shot uygulamasında hastanın kendi kanı kullanılarak yapılması nedeniyle herhangi bir bulaş ya da alerjik reaksiyon olması söz konusu değildir.

Etkilidir

O-Shot uygulamasında elde edilen kök hücreler büyüme faktörleri nedeniyle etkisi uzun sürelidir.

Hızlıdır

O-Shot hızlı ve ameliyat gerektirmeyen bir uygulamadır.

Doğaldır

O-Shot uygulamasında vücuda herhangi yabancı bir madde verilmez, hastanın kendi kök hücreler büyüme faktörlerinin ayrıştırılarak hastaya enjeksiyonu yapılır.

O shot süreci

Hastadan 30ml periferik kan alınır. 20 dakika süren bir prosesin ardından büyüme faktörleri içeren trombositlerden zengin plazma ve kök hücreler hazır hale getirilir.

Uygulama öncesi penis bölgesi anestezik etkiye sahip özel bir krem ile uyuşturulur böylelikle işlem sırasında hastanın uygulamadan duyacağı rahatsızlığın önüne geçilmektedir. İşlem aşamasında çok küçük bir iğne yardımı ile vaginanın içine O-Shot enjeksiyonu yapılır.

Stem shot

Genel PShot işleminde hastanın kanı alınarak büyüme faktörlerinin etki göstermesi beklenir. P/O Stem Shot uygulamamızda ise kendi kök hücreleri alınıp içinden penis ve klitorisin ana yapısını oluşturan damar yapının gelişmesini ve büyümesini sağlayan damar yapıcı kök hücreleri transfer edilir. Dolaysıyla dolaylı değil doğrudan etki sağlanır.

P-Shot ve O-Shot a alternatif olarak geliştirilmiş daha komplike ve etkili bir uygulamadır. Hasta kanı almak yerine, hastadan kemik iliği aspirasyonu yapılır.  Laboratuvar ortamında sayısı milyonlara ulaşan Hematopoetik ve mezenkimal kök hücreler penis ya da vajinaya enjeksiyon yapılır. Mezenkimal kök hücreler bağ dokuyu oluştururken hematopoetik kök hücreler damar oluşumunu sağlar.

Bir önceki sayfamızda FibroPlus FibroGel Tedavi operasyonunu inceledik. Detayları öğrenmek için linkle tıklayın!

Estetik International Sağlık Grubu, kök hücre uygulamaları konusunda bir biyoteknoloji, doku mühendisliği ve krioprezervasyon kurumu olan Genkord ile çalışmaktadır. 

(0 oy,0,00)
Yorumlar?YORUM