P-Shot

Penise PRP diğer adıyla P-Shot uygulamasında amaç hastanın kendi kanı ile bölgenin olası sorunlarını çözümlemektir. Seanslar halinde yapılan uygulama kişinin ihtiyacına göre değişse de 3+3 seanslık bir uygulama öneriyoruz. 1 ay (2-6 hafta) beklenerek işlem uygulanır.

Fiyat Alın

Tedavi için hastadan yaklaşık 25 cc kan alınır. Özel bir tüpte 5 cc ye santrifüj edilir ve uygulanır. Tedavi sonunda ortalama 5-7 mm uzama ve çevresinde ise 3-5 mm kalınlaşma beklenebilir. Kişinin kendi kanından alınan onarıcı ve yenileyici faktörler penise enjekte edilir ve bölgenin kendi kendini tamir etmesi hedeflenir. Kanın içinden ayrıştırılan, tamir edici özelliğe sahip trombosilerin penis içine enjekte edilmesiyle, peniste bir tamir süreci kendiliğinden başlar.

PRP tedavisinde peniste sertleşmeyi sağlayan süngerimsi dokulardaki hasarlı bölgelere enjekte edilen trombositler, bu dokulardaki esneklik kabiliyetinin tekrar kazanılmasını ve dokuların yeterince kanla dolmamasını başaracaktır.

Ereksiyon sorununa da çözüm sunan P-Shot tedavisi aynı zamanda penise yağ transferi yaptırmış ve sonuçlarını korumak isteyen, gerçekçi beklentilere sahip tüm erkekler yaptırabilir.

SSs

Hastanın kanı alınır ve içindeki yenileyici faktörler ayrıştırılır. PRP (PlateletRichPlasma), ya da diğer adıyla “Trombositten Zengin Plazma”, denilen bu enjeksiyon, tek kullanımlıktır ve sonrasında penise enjekte edilir.

Bölgeyi tamir eden, doku iyileşmesini başlatan, mevcut dokuları büyüten ve gençleşme sağlayan bir uygulamadır. 

 

Kişinin ihtiyacına göre değişse de 3+3 seanslık bir uygulama öneriyoruz. Genellikle 2-4 hafta arayla işlem uygulanır.

 

Kan alma, ayrıştırma, PRP hazırlanması ve enjeksiyon 30 dakika sürer.

 

Tedavi gününde hemen günlük işlerinizi yapabilirsiniz, işe dönebilirsiniz

 

Tedavinin ardından cinsel ilişkiye girebilirsiniz.

 

İşlemin etkisini 2-4 hafta sonra görebilirsiniz.

(429 oy,4,97)
Yorumlar?YORUM