Op. Dr. Selçuk Aytaç

Post bariatrik cerrahi ya da diğer adıyla obezite cerrahisi sonrası yapılan estetik cerrahi operasyonlarında uzmanlığı bulunan Op. Dr. Selçuk Aytaç, kilo verme sonrası oluşan deformasyon ve sarkma konularında bireylere yardımcı olmaktadır. Aytaç bu sürecin son derece iyi yönetilmesini operasyon öncesi, sırası ve sonrasında bireylerin takibinin çok iyi yapılması gerektiğini vurgular ve zayıflama sonrası estetik cerrahi konusunda sayısız tedavisi bulunmaktadır.

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıOp. Dr. Selçuk Aytaç

Post bariatrik cerrahi ya da diğer adıyla obezite cerrahisi sonrası yapılan estetik cerrahi operasyonlarında uzmanlığı bulunan Op. Dr. Selçuk Aytaç, kilo verme sonrası oluşan deformasyon ve sarkma konularında bireylere yardımcı olmaktadır. Aytaç bu sürecin son derece iyi yönetilmesini operasyon öncesi, sırası ve sonrasında bireylerin takibinin çok iyi yapılması gerektiğini vurgular ve zayıflama sonrası estetik cerrahi konusunda sayısız tedavisi bulunmaktadır.

Op. Dr. Selçuk AytaçOp. Dr. Selçuk Aytaç
  • Post Bariatrik Cerrahi
  • BBL protez
  • Meme estetiği
  • Karın Germe
  • Kol ve Bacak Germe

BIO

Üniversite:

Doktora: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Anatomi 
Uzmanlık: Uludag Üniversitesi Tıp Fakültesi
Üniversite: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

Pozisyonlar:

Estetik International Quasar
Estetik International Bursa
Özel muayenehane

Yayınlar:

• SCI, SSCI,AHCI tarafından taranan dergilerde yayımlanan teknik not, editöre     mektup, tartışma, vaka takdimi ve özet türünden yayınlar
• Ozbek S, Aytac S, Karlı N. Reconstruction of sphincteric function after dysfunctional total lower lip reconstruction using free muscle graft technique. J Craniofac Surg. 2007 Jan;18(1):203-7
• Ozbek S, Ozcan M, Uysal A, Aytac S. Diced cartilage grafts in cosmetic surgery. Plast Reconstr Surg. 2006 Feb;117(2):678-80
• Aytac S, Etoz A, Akın S. Skin necrosis caused by prilocaine: A case report Wounds. 2005;17(3):58-61
• Aytac S, Ozbek S. A giant pyogenic granuloma. Plast Reconstr Surg.2005 Sep 15; 116(4):1179
• Aytac S, Ozbek S, Kahveci R, Ozgenel Y, Akın S, Ozcan M.Titanium mesh fracture in mandibular reconstruction. J Craniofac Surg. 2005 Nov;16(6):1120-
• Bozkurt C, Akın S, Dogan S, Aytac S, Aksoy K. Using the sac membrane to close the flap donor site in large meningomyeloceles. Br J Plast Surg. 2004 Apr;57(3):273-7
• Tuncel U, Aytaç S, Turan A, Demirbağ O, Kostakoğlu N. Use of a simple mini-vacuum drain in small surgical wounds. J Oral Maxillofac Surg. 2011 Aug;69(8): 2270
Tuncel U, Aytaç S. Reconstruction of full-thickness cheek defects with using free osseocutaneous radial forearm flap.J Craniofac Surg. 2012. Jul 23(4): 357-9
• Ulusal hakemli dergilerde yayımlanan teknik not, editöre mektup, tartışma, vaka takdimi ve özet türünden yayınlar
• Aytac S, Ozgenel Y, Akın S, Kahveci R, Ozcan M. Güney Marmara Bölgesindeki çocuklarda yanık epidemiyolojisi. Uludag Üniversitesi Tıp Fakültesi dergisi. 2004 30(3): 145-49
• Tuncel U, Aytac S, Turan A, Aydın U, Kanturk R. The Use of Spongostan-Wrapped Diced Cartilage Graft For Obtaining A Regular Dorsal Contour In Rhinoplasty. Çağdaş Tıp Dergisi.

Üyelikler:

• Estetik Plastik Cerrahi Derneği
• Türk Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Derneği 
• Post Bariatrik Cerrahi Derneği BaşkanıDOKTORLARIMIZ
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıOp. Dr. Bülent CihantimurEstetik International Sağlık Grubu kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur – Doctor B’nin kendi geliştirmiş olduğu 8 adet tekniği bulunmaktadır. Tekniklerinin yanı sıra, özellikle Total Vücut Şekillendirme, Brezilya Poposu estetiği, Örümcek Ağı estetiği, Yağ transferi gibi konularda öne çıkan Cihantimur, estetik cerrahiye sanatsal bir bakış açısıyla yaklaşarak, bedenin bir bütün olduğunu ve totale bakılarak tüm cerrahilerin yapılması gerektiğini vurgular. Cihantimur’un uluslararası ve yurt içi pek çok ödülü bulunmaktadır.
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıProf. Dr. Cenk ŞenRekonstrüktif cerrahi alanında 50’den fazla bilimsel makaleye imza atmış olan Prof. Dr. Cenk Şen, kendi teknikleriyle ön plana çıkmaktadır. Burun estetiği ve özellikle gerçekleştirilmesi son derece güç bulunan ve özel bir ihtisas alanı olan revizyon burun estetiği konusunda uzmanlaşmıştır. Aynı zamanda meme estetiği, kepçe kulak estetiği konusunda öncüdür.
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıProf. Dr. Gürsel Turgut
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıOp. Dr. Selçuk AytaçPost bariatrik cerrahi ya da diğer adıyla obezite cerrahisi sonrası yapılan estetik cerrahi operasyonlarında uzmanlığı bulunan Op. Dr. Selçuk Aytaç, kilo verme sonrası oluşan deformasyon ve sarkma konularında bireylere yardımcı olmaktadır. Aytaç bu sürecin son derece iyi yönetilmesini operasyon öncesi, sırası ve sonrasında bireylerin takibinin çok iyi yapılması gerektiğini vurgular ve zayıflama sonrası estetik cerrahi konusunda sayısız tedavisi bulunmaktadır.
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, El Cerrahisi ve MikrocerrahiOp. Dr. Murat Kaan Sözer
KBB Estetik Cerrahisi, KBB Cerrahisi, Medikal EstetikOp. Dr. Engin Paralı
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıOp. Dr. Lorenc Jasharllari
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı, Saç Ekimi UzmanıOp. Dr. Alaaddin Karabacak
Anesteziyoloji ve ReanimasyonUzm. Dr. Ali Ekber Yürekli1966 yılında Erzincan’da doğdu. 1992 yılı 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitiminin ardından, 1999 Uludağ Üniversitesi Anestezi ve Ranivasyon Uzmanlık eğitimini tamamladı.
Anesteziyoloji ve Renimasyon UzmanıDr. Murat Çimencan
Pratisyen HekimDr. Gina MoretCilt tedavileri başta olmak üzere tüm medikal estetik konusunda uzmanlığa sahip olan Dr. Gina Moret, yaşlanma belirtilerinin, cilt lekeleri tedavilerinin, ameliyatsız olarak gerçekleştirilen tüm cilt uygulamalarının profesyonel bir şekilde uygulanmasını sağlamaktadır.
Medikal Estetik HekimiDr. Gülden Gürel 1970 yılında Çorum’da doğdu. İlk, orta ve liseyi eğitimini İzmir’de aldı. Eğitim hayatını Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.
Pratisyen HekimDr. Çağatay GüngörsünCilt tedavileri başta olmak üzere tüm medikal estetik konusunda uzmanlığa sahip olan Dr. Çağatay Güngörsün, yaşlanma belirtilerinin, cilt lekeleri tedavilerinin, ameliyatsız olarak gerçekleştirilen tüm cilt uygulamalarının profesyonel bir şekilde uygulanmasını sağlamaktadır. Dr. Çağatay Güngörsün, saç ekimi, saç ekimi öncesi ve sonrası tedavileri ve saç derisi tedavileri konusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Titizlikle çalışılması gereken saç ekimi sürecinin başarılı bir şekilde yönetilmesini sağlayan Güngörsün, saç ekimi öncesi, sırası ve sonrasında hastalarına uzmanlaşmış bir destek sağlamaktadır.
Pratisyen HekimDr. Merve OflazMezoterapi, dolgu ve botox gibi bir çok alanda eğitimlerle medikal estetik konusunda kendini geliştiren Dr. Merve Oflaz, akupunktur, ozon terapi, kupa terapide de bir çok tecrübe ve deneyime sahiptir. Hastalarımdan geri bildirimle, güler yüzlü hekimlerimizden biri olan Dr. Merve Oflaz, Adnan Menderes Üniversitesi, Tıp Fakültesi mezunudur.
GETAT Birim Doktoru Dr. Metin Tekcan
Diş HekimiDt. Bora Muratİstanbul Üniversitesi Diş Fakültesi mezunu olan Diş Hekimi Bora Murat, EDAD (Aesthetic Dentistry Academy), ve CADA (Computer Aided Dentistry Academy) üyelikleri bulunmaktadır. Özellikle Implantoloji ve estetik diş hekimliği üzerine çalışmalar yapmış ve gülüş tasarımı konusunda uzmanlaşmıştır.
Diş HekimiDt. Melike Kasap
Diş HekimiDt. Başak Naz Körükçü
Diş HekimiDt. Deniz Tezer
DiyetisyenE. Çağrı Kaleli
Bursa Saç Ekimi KoordinatörüMuhammed Haluk Hatipoğlu