Op. Dr. Özgür Ağlamış

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı (Kozmetik Jinekolog)Op. Dr. Özgür Ağlamış

Op. Dr. Özgür AğlamışOp. Dr. Özgür Ağlamış
 • Genital Güzelleştirme
 • Labioplasti
 • Vajinoplasti
 • Perinoplasti
 • Hymenoplasti
 • Klitoral hudoplasti
 • Laser Vaginal whitening
 • Laser Vaginal tightening
 • B-shot
 • G-shot Augmentasyon
 • O-shot
 • Genital PRP
 • Cinsel Terapi Vajinismus
 • Cinsel bozukluklar
 • Bilissel Davranışsal Terapi

BIO

Eğitim:

Uzmanlık: Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi
Üniversite: Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi

Pozisyonlar:

Tekirdağ Çerkezköy İlçe Devlet Hastanesi
Mersin il Sağlık Müdürlüğü
Geliştirdiği teknikler:

Yayınlar:

2019 - International Journal of Hematology and Oncology ''Oncological Outcomes of Stage 3A Endometrioid Type
Endometrial Cancer : A Multicenter Study 

2018 - Journal of Clinical Obstetrics & Gynecology '' Comprasion of transperineal  ultrasonography and vaginal examination for discomfort in labor follow-up''

2018 -  Jinekoloji-Obstetrik ve Neonatoloji Tıp Dergisi '' Doğum şeklini tahmin etmede baş-simfizis mesafesi , baş ilerleme mesafesi
ve kaput suksadenum boyutunu yeri''

2017 - Pamukkale Tıp Dergisi ''Adelösan yaş grubunda adneksiyel kitle nedeniyle opere edilen hastaların analizi: 104 hastalıktek merkez deneyimi

Üyelikler:

ESCORG(European Society of Cosmetic and Reconstructive Gynecology )
Türkiye Jinekoloji ve Obstetrik Derneği
Cinsel Sağlık Enstitüsü DerneğiDOKTORLARIMIZ
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıOp. Dr. Bülent CihantimurEstetik International Sağlık Grubu kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur – Doctor B’nin kendi geliştirmiş olduğu 8 adet tekniği bulunmaktadır. Tekniklerinin yanı sıra, özellikle Total Vücut Şekillendirme, Brezilya Poposu estetiği, Örümcek Ağı estetiği, Yağ transferi gibi konularda öne çıkan Cihantimur, estetik cerrahiye sanatsal bir bakış açısıyla yaklaşarak, bedenin bir bütün olduğunu ve totale bakılarak tüm cerrahilerin yapılması gerektiğini vurgular. Cihantimur’un uluslararası ve yurt içi pek çok ödülü bulunmaktadır.
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıProf. Dr. Cenk ŞenRekonstrüktif cerrahi alanında 50’den fazla bilimsel makaleye imza atmış olan Prof. Dr. Cenk Şen, kendi teknikleriyle ön plana çıkmaktadır. Burun estetiği ve özellikle gerçekleştirilmesi son derece güç bulunan ve özel bir ihtisas alanı olan revizyon burun estetiği konusunda uzmanlaşmıştır. Aynı zamanda meme estetiği, kepçe kulak estetiği konusunda öncüdür.
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıOp. Dr. Selçuk AytaçPost bariatrik cerrahi ya da diğer adıyla obezite cerrahisi sonrası yapılan estetik cerrahi operasyonlarında uzmanlığı bulunan Op. Dr. Selçuk Aytaç, kilo verme sonrası oluşan deformasyon ve sarkma konularında bireylere yardımcı olmaktadır. Aytaç bu sürecin son derece iyi yönetilmesini operasyon öncesi, sırası ve sonrasında bireylerin takibinin çok iyi yapılması gerektiğini vurgular ve zayıflama sonrası estetik cerrahi konusunda sayısız tedavisi bulunmaktadır.
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıDr. Jale Özdemir
Dr. Gina MoretCilt tedavileri başta olmak üzere tüm medikal estetik konusunda uzmanlığa sahip olan Dr. Gina Moret, yaşlanma belirtilerinin, cilt lekeleri tedavilerinin, ameliyatsız olarak gerçekleştirilen tüm cilt uygulamalarının profesyonel bir şekilde uygulanmasını sağlamaktadır.
Dr. Çağatay GüngörsünCilt tedavileri başta olmak üzere tüm medikal estetik konusunda uzmanlığa sahip olan Dr. Çağatay Güngörsün, yaşlanma belirtilerinin, cilt lekeleri tedavilerinin, ameliyatsız olarak gerçekleştirilen tüm cilt uygulamalarının profesyonel bir şekilde uygulanmasını sağlamaktadır. Dr. Çağatay Güngörsün, saç ekimi, saç ekimi öncesi ve sonrası tedavileri ve saç derisi tedavileri konusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Titizlikle çalışılması gereken saç ekimi sürecinin başarılı bir şekilde yönetilmesini sağlayan Güngörsün, saç ekimi öncesi, sırası ve sonrasında hastalarına uzmanlaşmış bir destek sağlamaktadır.
Dr. Gülden Gürel 1970 yılında Çorum’da doğdu. İlk, orta ve liseyi eğitimini İzmir’de aldı. Eğitim hayatını Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.
Dt. Bora Muratİstanbul Üniversitesi Diş Fakültesi mezunu olan Diş Hekimi Bora Murat, EDAD (Aesthetic Dentistry Academy), ve CADA (Computer Aided Dentistry Academy) üyelikleri bulunmaktadır. Özellikle Implantoloji ve estetik diş hekimliği üzerine çalışmalar yapmış ve gülüş tasarımı konusunda uzmanlaşmıştır.
Dt. Melike Kasap
Anesteziyoloji ve ReanimasyonUzm. Dr. Ali Ekber Yürekli1966 yılında Erzincan’da doğdu. 1992 yılı 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitiminin ardından, 1999 Uludağ Üniversitesi Anestezi ve Ranivasyon Uzmanlık eğitimini tamamladı.
DiyetisyenUzm. Dyt. Olcay Merve Altay
Bursa Saç Ekimi KoordinatörüMuhammed Haluk Hatipoğlu
DiyetisyenDyt. E. Çağrı Kaleli
GETAT Birim Doktoru Dr. Metin Tekcan