Onur Gür

Onur Gür
Burun Estetiği Operasyonu Deneyimi

Onur Gür


Kendisi 30 yaşında bir öğretmen, en kutsal mesleklerden birine sahip. Değerli öğretmenimiz operasyon sonrası "İlk defa nefes alıyormuş gibi, ilk defa bir çiçeğin kokusunu duyuyormuş gibi hissettim kendimi” diyerek bizleri son derece duygulandırdı...

Ben Onur Gür 30 yaşındayım beden eğitimi öğretmeniyim. Doğuştan burnumda kemik kayması vardı bu yüzden nefes almakta zorlanıyordum. Aslında nefes alamamak benim asıl şikayetimdi fakat şekilde biraz etkiliyordu burnumun yapsından dolayı. Ben Bursa'da yaşıyorum o yüzden Bursa'daki bütün estetik kliniklerini araştırdım fakat Bursa'nın en eski ve ilk estetik kliniği Estetik International olduğunu biliyordum bu bana biraz daha fazla güven verdi o yüzden bende burayı tercih ettim. Ben kontrole geldiğim zaman burada inanılmaz bir enerjiyle ve motivasyonla yani güler yüzle karşılandım. İçeri girdiğim zamanda zaten operasyon yaptırmaya karar vermiştim. Personel, doktor, çalışanlar o kadar iyi ve ilgililerki operasyon baştan sona mükemmel bir şekilde ilerledi. Operasyona girdikten sonra kendime geldiğimde ağrı ve hiçbir sıkıntı hissetmedim bu çok önemliydi benim için ortaya çıkan sonuç benim beklediğimden çok daha iyi söyleyebillirim şuanda aynaya baktığımda bambaşka bir yüz görüyorum. Hiç hayatımda almadığım nefesi almadım diyebilirim ilk defa koku duymuş gibiydim çocuk gibi sevindim açıkçası. Operasyondan sorna 3. gün normal yaşantıma başladım. O burnumla alay eden arkadaşlarım yerine  çok yakışmış, çok güzel olmuş ve harika olmuşsun gibi tepkilerle karşılaştım.

DİĞER DENEYİMLER
Berna AlagözyaylasıBerna Alagözyaylası, obezite ameliyatı sonrası 55 kilo vermişti. Ancak aşırı kilo kaybı nedeniyle vücudunda sarkmalar meydana geldi.
Sezgin GüraslanAvukat Sezgin Güraslan'ın Şaşırtıcı Değişimi
Zeynep Yıldırım
Hüseyin DivarcıAcısız, ağrısız bir burun operesyonu.
Dr Çağatay Güngörsün-Dr. Çağatay Güngörsün hocamızın organik saç ekimi ile kendinde gerçekleştirdiği sonucu nasıl buldunuz?
Kerem A Hero Kerem A Hero, bir süredir dökülen saçlarını saklamak için bir yöntem bulmuştu. Ancak bu yöntemle bile sosyal ilişkilerinde oldukça zorluk çekiyordu ve bu duruma bir son vermek için saç ekimi kliniğimizi ziyaret etmeye karar vermişti.
Gülüş Tasarımı-1Gülüşündeki memnuniyetsizlik nedeniyle kliniğimize başvuran Cynthia'a yapılan muayenede ilk gözümüze çarpan, diş etlerinin olması gerektiğinden çok daha fazla gözükmesiydi, ayrıca diş etleri koyu pigmentasyona sahipti. Dişlerini incelediğimizde ise bazılarının çapraşık, bazılarının 'diastema' dediğimiz aralıklara sahip olduğu tespit edildi.
Tufan Çiftçi29 yaşındaki hastamız Tufan Çiftci'ye Jinekomasti operasyonu yaptık. Kendisine bundan sonraki hayatında mutluluklar diliyoruz.
Serkan Tanırgan Model Serkan Tanırgan'a Estetik International Arge departmanın geliştirmiş olduğu organik saç ekimi uygulaması yaptık. Tanırgan canlı, dolgun ve sağlıklı saçlarıyla son derece mutlu...
Elnur HuseynovÜnlü ses sanatçısı Elnur Huseynov seyrekleşen saçlarından muzdaripti. Huseynov'a kök hücreden zengin organik saç enjeksiyonu yapıldıktan sonra organik saç ekimi uygulaması yapıldı. Kendisi sahne ışıkların altında gür saçlarıyla çok daha mutlu.
Uğurcan Özer Milli sporcumuz Uğurcan Özer İple Kepçe Kulak operasyonu uyguladık. Bundan sonra ülkemizi temsil edeceği yarışmalarda öz güveni tam olarak yüzeceği ve gururumuz olacağı konusunda hiç şüphemiz yok. Kendisine başarılar diliyoruz.
Belis Özbeyİple kepçe kulak operasyonu yaptığımız Belis Özbey çocukluğundan beri bu sorunu yaşıyordu. Şimdi dilediği gibi saçlarını toplayabiliyor, hayata çok daha öz güvenli bir şekilde bakabiliyor. Kendisine sevgilerimizi yolluyoruz.
Esra GemiciBurun estetiği hastalarımızdan bir tanesi olan Esra Gemici rahat nefes alamadığından burnuyla ilgili estetik kaygılarından bizlere bahsetti. Gemici şu anda rahat bir nefes alabiliyor ve yüzüyle uyumlu doğal bir buruna sahip. Kendisine sevgilerimizi yolluyoruz.
Deniz CakarGenç hastamız Deniz Çakar'a burun estetiği operasyonu uyguladık. Deniz total yüz güzelliğine son derece uyumlu tasarlanan burun yapısıyla son derece estetik bir yüze kavuştu. Kendisine sevgilerimizi gönderiyoruz.
Yıldız Uzun Örümcek Ağı Estetiği hastalarımızdan bir tanesi olan Yıldız Uzun insan içine çıkmakta zorluk çekiyordu. Kendisine örümcek ağı estetiği uyguladık şu an kendisi daha öz güvenli bir şekilde insan içine çıkabiliyor. Sevgilerimizi yolluyoruz.
Sevda DemirelModel Sevda Demirel gençken doktor olup olmadığını bilmeden bir doktora yüzüne yanlış uygulama yaptırmış. Kendisine Örümcek Ağı Estetiği uygulamasını yaptık. Şu an kendisi çok mutlu bir şekilde sonraki hayatına daha güzel olarak devam ediyor.
Hatice TürksoyTam 15 gün içinde yeni bir yüze, her şeyden önemlisi tazelenmiş bir özgüvene kavuştum. Total Yüz Yenileme ve Örümcek Ağı Estetiği son derece kısa bir süre zarfında bana bu mutluluğu yaşattı. Acı çekmekten ve sonrasındaki morarma, şişlik gibi sorunlar...
Semra Yakar - İrfan DanışanEstetik operasyonlara karar verme sürecinde herkes hemen hemen aynı hisleri yaşıyor. Almanya’dan burun estetiği için bizi tercih ederek gelen 2 hastamız ise, operasyon öncesi yaşadıkları aşamaları ve duygularını bizlerle paylaştılar.
Genital Güzelleştirme Deneyim42 yaşındayım banka müfettişiyim 2 çocuğum var çocuklarım ve ailem başıma gelmiş en mükemmel şeyler fakat son yıllarda çok ciddi cinsel problemler oluşmaya başladı...
Neslihan Yiğit Neslihan Yiğit, 23 yaşında milli sporcularımızdan biri, Burun estetiği olmadan evvel yaşadığı sıkıntıları, operasyon sırası ve sonrasında yaşadığı deneyimleri bizlerle paylaşıyor. Milli sporcumuza ömür boyu, başarılı, sağlıklı ve yeni burnuyla hem estetik, hem de bol nefesli yıllar diliyoruz.
Gülistan Bahar Avcı Tiyatro oyuncusu Gülistan Bahar Avcı, geçirdiği trafik kazası sebebiyle oluşan sorunları sonrasında, yıllardır düşündüğü ama cesaret edemediği burun estetiği için bizlere başvurdu. Avcı’nın "Daha evvel neden olmadım” diyerek mutluluğunu paylaştığı videomuz sizlerle…
Dr. Ali Ekber YürekliBursa Estetik International doktorlarımızdan Uzm. Dr. Ali Ekber Yürekli de Kendine Organik Saç ekimi yapanlar arasında. Ali hocamızın Organik Saç ekimi deneyimini, öncesi ve sonrası görsellerini videomuzda bulabilirsiniz.
Özge Yangeç Adım Özge Yangeç 22 yaşındayım Uludağ Üniversitesinde öğrenciyim çocukluğumdan bu yana burnumdan rahatsız oluyordum çünkü dış görünüşe önem veren bir insanım burnumda kırıklık ve eğiklik vardı ayrıca sağlık sorunu olarak da nefes almak da zorluk çekiyordum.
Sultan AkkuşAdım Sultan Akkuş 25 yaşındayım İsviçre'den geliyorum. Küçüklüğümden beri nefes alma sorunum var, yaklaşık iki yıldır da burnumun görünüşünü beğenmediğimi farkettim. İnternette araştırırken Estetik Internatınonal en üst sıralarda duruyordu ilgimi çekti.
Zehra Sucuoğlu Almanya’dan Basit Burun Estetiği için gelen hastamız Zehra Sucuoğlu' operasyon sonrası duygularını ve operasyonun sonucunu bu videoda sizlerle paylaşıyoruz.
Hakan BalHakan Bal, bir Cihantimur tekniği olan Organik Saç ekimini tercih eden hastalarımızdan sadece bir tanesi. Hakan Bey, neden Organik Saç ekimini tercih ettiğini ve yaşadığı süreci bizlerle paylaşıyor...
Halit Uslu Herhangi bir ağrı sızı hissetmedim 6 saat sonra evime dödüm. Saç ekimi yaptırmak isteyen herkese Organik Saç Ekimini öneririm.
TuğçeÇok fazla ağrım olduğunu söyleyemem, beyaz tenli bir insan olduğum için göz altlarımın çok moraracağından korkuyordum. Ama düşündüğüm gibi morluklar olmadı, sonuç gerçekten harikaydı.
Online Randevu