Nemesis Prix 3

Cilt dokuları ile yağ dokularını eş zamanlı tedavi eden muazzam bir yöntem olarak geçen Nemesis ve Prix 3, son dönemin en popüler uygulamalarından bir tanesidir.

Fiyat Alın

Radyo frekansı teknolojisine sahip olan Nemesis ve Prix III cilt dokularına zarar vermeden yağ dokularını eritebilme özelliğine sahiptir. Selilüt tedavisinde son derece etkili olan Prix III, ısı transferi sistemiyle vücutta bulunan yağ dokularını parçalayarak, ter veya ürin yoluyla vücuttan atılmasını sağlar. Nemesis ve Prix III, başta selülit olmak üzere, bölgesel incelme ve obezite tedavilerinde son derece başarılı ve etkili bir yöntemdir.

Prix III

Prix 3 radyofrekans yöntemiyle çalışan bir cihazdır. Sistem derin yağlı dokuların eritilmesi için, dokulara kesinlikle zarar vermeden elektrik transferi metoduyla işlemini gerçekleştirir.  Selülit tedavisi için etkin alternatif tekniklerden birisi olarak kabul edilen Prix 3 özellikle kalça, bacak, karın, bel ve kol bölgelerine uygulanarak, selülit sorununa fayda sağlıyor. Diyet ve egzersizle eritilemeyen bölgesel yağlanmalarda, zayıflama diyetleriyle beraber uygulandığında oldukça verimli sonuçlar aldığımız Prix 3, aynı zamanda ağrı tedavilerinde de başarılı bir şekilde kullanılıyor. 

Tüm Ameliyatsız Uygulamalarımızı Görmek İçin Tıklayınız!

Nemesis

Nemesis vakum masajı ve meridyen masajı uygulamalarıyla, cildin yenilenmesi, canlanması ve sıkıştırılması sağlanarak, deri dokuları geliştirilir. Vücutta biriken toksinlerin atılmasına yardımcı olarak ödemleri azaltır. Nemesis tedavi yöntemi, kasların gevşemesi ve gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. İlk seanstan itibaren yüz bölgesindeki kırışıklıkların ve çizgilerin üzerinde sağladığı olumlu etkiler gözlemlenebilir. 8 seanslık uygulama neticesinde cilt tamamen yenilenir ve daha sıkı, gergin ve sağlıklı bir görünüme kavuşur.

Tedavi öncesinde dikkat edilmesi gereken 2 önemli detay vardır. Birincisi bol su içmek, ikincisi de önerilen gıdaları tüketmek. Dilerseniz Nemesis tedavisi ile daha genç bir cilde sahip olabilir, dilerseniz de Nemesis ve Prix III uygulamasını bir arada alarak vücudunuzu kısa sürede forma sokabilirsiniz.

Bir önceki sayfamızda PRP  operasyonunu inceledik. Detayları öğrenmek için linkle tıklayın!Estetik Cerrahi Merkezi
Neden Estetik International?

İnsan odaklıyız, merkezimizde hasta ve çalışan memnuniyeti var,
Sadece bir tek teşhis ve tedaviye odaklanmıyoruz, beri yandan hizmet odaklı çalışıyoruz,
Ağrısız, sosyal hayatı etkilemeyen ve güvenli prosedürleri temel alan, yeni teknikler geliştiriyoruz,
 

Hastalarımızla iletişime geçen tüm sağlık birimlerimiz dostluk ve güvene dayalı bir ilişki kurarlar,
Hastalarımız tedavi süreçlerinde aktif olarak konuya dahil edilir, başta sağlıklarının en önemli unsur olduğunu mutlaka açıklarız,
Bedenlerindeki değiştirmek istedikleri alanlara ya da kusurlara değil, özgüvenlerine ve iyi yaşam koşullarına odaklanmalarını sağlarız,
 

Çünkü bizler;

Uygulanan ufak bir müdahalede bile tüm tarafların yanındayız,
Hasta, hasta yakını, kamuoyu, etik ve bilim çevreleri gibi…Yayınlarımızla hizmetlerimizin halkın anlayabileceği dilde, kolay erişilebilir ve kolay anlaşılabilir düzeyde olmasını sağlarız, 360 derece müşteri deneyimi ile hem fark yaratırız, hem de sürdürülebilir bir güven sağlarız,
Yazılı ve görsel basını, dijital mecraları toplumları bilinçlendirmek amacıyla kullanırız,

İnsanı değerleri temel alırız.

(513 oy,4,87)
Yorumlar?YORUM