Merkezlerimiz

Estetik International Sağlık Grubu, İstanbul ve Bursa'da bulunan klinik ve tıp merkezleriyle bireylerin estetik ihtiyaçlarına kaliteli ve VIP hizmet veriyor.

İstanbul

İstanbul Quasar

Estetik International Sağlık Grubu, 20 yıllık deneyimini İstanbul Quasar şubesinde göstermeyiplanlıyor.

İstanbul Mecidiyeköy semtinde bulunan Quasar şubemiz, tam donanımlı tıbbı alt yapısıyla ve konusunda uzman profesyonelleriyle en üst düzeyde hizmet vermeyi amaçlıyor. Estetik International Quasar, Türkiye geneline ve sağlık turizmi vasıtasıyla gelen sınır ötesi hastalarımıza estetik cerrahi ve medikal uygulamalar konusunda yardımcı oluyor. Hastalarımızın en temel hakkı olan bedenen, ruhen ve sosyal açıdan iyi hissetmelerinin bir yaşama hakkı ve en temel insani hak olduğunun bilinciyle hizmet veren İstanbul Quasar şubemizde 50’yi aşkın çalışanımızla, misafirlerimizin mutluluğu için çabalıyoruz.

ARGE çalışmalarının yapıldığı ve özellikle ameliyatsız gençleşme üzerine yeni teknolojilerin geliştirildiği Quasar kliniğinde verilen hizmetler: Tüm estetik cerrahi operasyonlar ve medikal uygulamalar, saç ekimi, Organik Saç Ekimi, Örümcek Ağı Estetiği, saç dökülmesi ve saçlı deri tedavileri, lazer tedavileri ve lazer epilasyon, ozon terapi, yüz gençleştirme, son tekniklerimiz, diyet ve sağlıklıbeslenme, tüm ameliyatsız teknikler zayıflama ve selülit tedavileri.

FOTO GALERİ

VİDEOLARIMIZ

Online Randevu