Kök Hücre Tedavileri

Kök hücreler bedenimizin yapıtaşlarıdır. Vücudumuzda kordon kanı, kemik iliği, kan, yağ ve diğer bazı dokularında bulunurlar. En büyük özellikleri değişerek ve farklılaşarak bedenimizde bulunan diğer dokulara dönüşebilme yetenekleridir.

Fiyat Alın

Kök hücre nedir?

Gelişen teknoloji ile birlikte ve her gün kök hücrenin yeni bir iyileştirici etkisinin keşfiyle beraber, bu değerli dokunun saklanması, işlenmesi gibi konular son derece büyük önem arz etmektedir. Bugün halihazırda kök hücreler özellikle kemoterapi ve radyoterapi gören kanser hastalarında kullanılıyor. Yapılan araştırmaların gösterdiği verilere göre bu hastalarda kan ve bağışıklık sistemini yeniden canlandırıyor ve hatta bazı genetik kan hastalıklarında da son derece başarılı tedavi sonuçları alınıyor.

Bugün geldiğimiz noktada, artık kök hücrelerin geleceğin tıbbı olduğunu çok iyi biliyoruz. Son hız devam eden felç, parkinson, alzheimer, omurilik zedelenmeleri, kalp ve birçok genetik kaynaklı hastalıkların araştırılması ve bunların kök hücre ile tedavi çalışmaları sürerken kök hücre tedavileri konusunda Estetik International ailesi olarak da siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermeye karar verdik.

Özellikle yaşlanmanın geciktirilebilmesi, anti aging tedaviler, saç dökülme ve kellik sorunları, yağ bankası, FibroGel tedavileri ve kök hücrenin saklanarak, ihtiyaç duyulduğu anda tekrar kullanılması konusuna çok büyük önem veriyoruz.

Kök hücre tedavisi nedir?

Kök hücreler, günümüzde birçok hastalığa karşı savaşabilecek, hastalıkların ilerlemelerini durdurabilecek, yaşlanma karşıtı tedavi yapabilecek ve hatta insanlığa uzun ve sağlıklı bir ömrün kapılarını aralayabilecek en güçlü silahlardır.

Bu hücrelerin üstün performansı ve inanılmaz kabiliyetleri, bağışıklık sisteminizi ve metabolik durumunuzu istikrarlı hale getirebilir. Ayrıca vücudunuzu patolojik ajanlara ve hastalıklara karşı dirençli hale getirebilir.

Kök hücreler, halihazırda hücre onarım sisteminin bir parçasıdır. Zenginleştirildikten ve yapılan uygulamalar sırasında zengin biçimde tekrar bedene verildikten sonra, hastalığı ve genel sağlığı yani her ikisini birden iyileştirirler. Kök hücreler, organizmanın içindeki hasarlı bölgeyi bulmak ve onarmak için eşsiz bir kapasiteye sahiptir.

Estetik International Sağlık Grubu’nun tecrübesi ve kök hücre tedavilerinin inanılmaz başarı oranları birleştiğinde ise, ortaya çıkan sonuç son derece yüz güldürücü.

Zenginleştirilmiş kök hücrenizi farklı cerrahi prosedürlerle birleştirerek, çok daha verimli sonuçlar almamız mümkün.

Tüm Kök Hücre Tedavileri  Uygulamalarımızı Görmek İçin Tıklayınız!

Söz gelimi;

-Yağ transferinin yapıldığı her cerrahi müdahaleye entegre edilebilirler. Kalçadan alınan kemik iliği kök hücreleri, transfer edildikleri yerde damarlanma yaptığı için yağ hacminin çok daha uzun süre o bölgede kalmasını sağlar.

-O shot ve P shot tedavileri ile iktidarsızlık ve orgazm sorunları ve hatta idrar kaçırma problemleri giderilebilir.

-Ya da saç ekimi ile kullanılabilecek saç kıl kök hücreleri, ekilen saçın tutunma oranını artırır ve saça fazladan canlılık sağlar.

– Kulak arkası dokusundan alınıp PRP ile çoğaltılarak, FibroGel plazma jel tedavisi ile birleştirildiğinde ise, akne, yara izi, kırışıklıklar, selülit gibi cilde son derece faydalı bir tedavi yapmamıza olanak sağlıyor.

-Diş kök hücresi ise yine alınarak, çoğaltılıp diğerlerinde olduğu gibi saklatma imkanınız bulunmaktadır.

Bir önceki sayfamızda Kök hücre Bankacılığı operasyonunu inceledik. Detayları öğrenmek için linkle tıklayın!

Estetik International Sağlık Grubu, kök hücre uygulamaları konusunda bir biyoteknoloji, doku mühendisliği ve krioprezervasyon kurumu olan Genkord ile çalışmaktadır. 

 



Estetik Cerrahi Merkezi
Neden Estetik International?

İnsan odaklıyız, merkezimizde hasta ve çalışan memnuniyeti var,
Sadece bir tek teşhis ve tedaviye odaklanmıyoruz, beri yandan hizmet odaklı çalışıyoruz,
Ağrısız, sosyal hayatı etkilemeyen ve güvenli prosedürleri temel alan, yeni teknikler geliştiriyoruz,
 

Hastalarımızla iletişime geçen tüm sağlık birimlerimiz dostluk ve güvene dayalı bir ilişki kurarlar,
Hastalarımız tedavi süreçlerinde aktif olarak konuya dahil edilir, başta sağlıklarının en önemli unsur olduğunu mutlaka açıklarız,
Bedenlerindeki değiştirmek istedikleri alanlara ya da kusurlara değil, özgüvenlerine ve iyi yaşam koşullarına odaklanmalarını sağlarız,
 

Çünkü bizler;

Uygulanan ufak bir müdahalede bile tüm tarafların yanındayız,
Hasta, hasta yakını, kamuoyu, etik ve bilim çevreleri gibi…Yayınlarımızla hizmetlerimizin halkın anlayabileceği dilde, kolay erişilebilir ve kolay anlaşılabilir düzeyde olmasını sağlarız, 360 derece müşteri deneyimi ile hem fark yaratırız, hem de sürdürülebilir bir güven sağlarız,
Yazılı ve görsel basını, dijital mecraları toplumları bilinçlendirmek amacıyla kullanırız,

İnsanı değerleri temel alırız.

(572 oy,4,87)
Yorumlar?YORUM