Kök Hücre Bankacılığı

​Estetik International GENKORD hücre bankacılığı kapsamında hastalarımızın isteğine bağlı olarak, hücrelerini gelecek yıllarda kullanmak amacıyla saklama hizmeti vermektedir.

Fiyat Alın

Tedavi Bilgileri 

Kök hücrelerinizi şimdi saklamak, terapötik, rejeneratif veya kozmetik kullanım için gerçek potansiyele sahip bu hayat kaynağının ileride yaratacağı fırsatları yakalamanıza fayda sağlar.

Artık dünya çapında yapılan araştırmalar sonucunda hücresel terapilerde bir devrim yaşadığımızı ve geleceğin kök hücre teknolojisi üzerine kurulacağını ön görmekteyiz. Bilimsel araştırmalar ve klinik denemeler, heyecan verici yeni keşifler, sağlığa ve estetiğe faydalı terapilere dönüştürmektedir.

Kök hücreler, vücudun kendi tamir ve bakım mekanizmalarının gücünü kullanır. Kolay izolasyonu, genleşme potansiyeli nedeniyle, kök hücreler birçok rejeneratif tıp uygulaması için çekici ve gerçekçi bir seçenektir.

Tüm Kök Hücre Tedavileri  Uygulamalarımızı Görmek İçin Tıklayınız!

Eğer siz de farklı bölgelerden alınarak, farklı hastalık ve antiaging tedavilerde kullanılmak üzere çoğaltılarak kök hücrelerinizi saklamak istemez misiniz?

Çoğalan hücrelerin uzun yıllar boyunca bozulmadan saklanabilmesi için özel solüsyonlar eklenerek -196°C sıvı azot tankında depolanır. Uygulama günü, çözülerek işlem için hazır hale getirilir.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen bizlere ulaşınız…

Bir önceki sayfamızda P-Shot, O-Shot, StemShot operasyonunu inceledik. Detayları öğrenmek için linkle tıklayın!

Estetik International Sağlık Grubu, kök hücre uygulamaları konusunda bir biyoteknoloji, doku mühendisliği ve krioprezervasyon kurumu olan Genkord ile çalışmaktadır. Estetik Cerrahi Merkezi
Neden Estetik International?

İnsan odaklıyız, merkezimizde hasta ve çalışan memnuniyeti var,
Sadece bir tek teşhis ve tedaviye odaklanmıyoruz, beri yandan hizmet odaklı çalışıyoruz,
Ağrısız, sosyal hayatı etkilemeyen ve güvenli prosedürleri temel alan, yeni teknikler geliştiriyoruz,
 

Hastalarımızla iletişime geçen tüm sağlık birimlerimiz dostluk ve güvene dayalı bir ilişki kurarlar,
Hastalarımız tedavi süreçlerinde aktif olarak konuya dahil edilir, başta sağlıklarının en önemli unsur olduğunu mutlaka açıklarız,
Bedenlerindeki değiştirmek istedikleri alanlara ya da kusurlara değil, özgüvenlerine ve iyi yaşam koşullarına odaklanmalarını sağlarız,
 

Çünkü bizler;

Uygulanan ufak bir müdahalede bile tüm tarafların yanındayız,
Hasta, hasta yakını, kamuoyu, etik ve bilim çevreleri gibi…Yayınlarımızla hizmetlerimizin halkın anlayabileceği dilde, kolay erişilebilir ve kolay anlaşılabilir düzeyde olmasını sağlarız, 360 derece müşteri deneyimi ile hem fark yaratırız, hem de sürdürülebilir bir güven sağlarız,
Yazılı ve görsel basını, dijital mecraları toplumları bilinçlendirmek amacıyla kullanırız,

İnsanı değerleri temel alırız.

(510 oy,4,86)
Yorumlar?YORUM