Kişiye Özel Cilt Serumu

Cilt tedavisinde yeni dönem başlıyor, cildiniz için formüle edilen size özel, en taze bakım, kişiye özel cilt serumu artık Estetik International’da. Türkiye’de Estetik International kliniklerinde bulabileceğiniz, ünlü Fransız kozmetik markası Universkin, cildin ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilen yeni konsepti ile cilt bakımında yeni bir dönem başlattı.

Fiyat Alın

Uzun yıllar yapılan klinik çalışmalar sonucunda cildin gereksinimlerine uygun olarak formüle edilen cilt bakım ürünleri sunan Universkin, TCT Medikal tarafından ithal edilen ürünleriyle Türkiye pazarına merhaba dedi. Estetik International bünyesinde satışa çıkarılan Universkin ürünleri, her cildin ihtiyacına yönelik bireysel, kişiye özel cilt serumu ile tek tek formüle edilmiş çözümler sağlıyor.

Kişiye özel cilt serumu nedir?

Dermatologlar ve plastik cerrahlar tarafından detaylı cilt teşhisi konulması için uygulanan bu konsept serum kombinasyonları “Cildinizi Bize Anlatın” mottosuyla hareket ediyor. Bireysel, kişiye özel serumların hazırlanmasını sağlayan bu konsept, en etkili ve kaliteli yirmi aktif maddeden oluşuyor. Uzmanınız, size özel içeriğiyle serumun oluşturulması için öncelikle cilt tipiniz, tıbbı geçmişiniz, günlük yaptığınız cilt bakımları, cilt sorunlarınız hakkında kapsamlı bir araştırma yapıyor. Sizin verdiğiniz bilgilerle cildinizin ihtiyaçları teşhis ediliyor ve cildinizin hangi aktiflere gereksinim duyduğu belirleniyor. Fonksiyonel tanının ardından farklı oranlarda eklenen aktif bileşenlerle kişiye özel cilt serumları, gözünüzün önünde taze bir şekilde, o anda oluşturuluyor.

Tüm Ameliyatsız Uygulamalarımızı Görmek İçin Tıklayınız!

Kişiye özel cilt serumunun avantajları

• Fransa’nın en iyi uzmanlarını bünyesinde barındıran, bilim adamları ve doktorlardan oluşan bir ekiple çalışan Universkin, çoklu kombinasyonları ile cildinizin fonksiyonlarını iyileştirmek için kalıcı yöntemler sunuyor.
• Uzmanlar tarafından kişiselleştirilmiş, size özel taze cilt bakım ürünleri, cildinizin fizyolojisi ile mükemmel bir sinerji oluşturuyor.
• Kişiselleştirilmiş cilt bakımı sunar
• Size özel yapılandırılan bir serumdur
• Gözünüzün önünde hijyenik koşullarda yapılır
• Anında taze bir şekilde formüle edilir
• Cilt tipinize uygun ve cilt hikayenize göre içerik sağlanır
• Cilt fizyolojinize uygun bir serumdur

Neden kişiye özel cilt serumu kullanmalıyım?

Her cilt tipi, yaşlanma derecesi, kolajen kalitesi ve yaşam tarzı birbirinden farklıdır. Serumlar ise, cilde mükemmel bir bakım yapmanıza fayda sağlayan kozmetik ürünleridir. Fakat her cildin ihtiyacının ve bireylerin yaşam standartlarının, cilt tiplerinin birbirinden farklı olduğu fikrinden hareketle bu kişiye özel cilt serumları oluşturulmuştur. Cildin ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilen ve kişiye özel cilt bakım ürünleri sunan Universkin Laboratoire, genel cilt tipleri yerine, bireysel cilt analizi yaparak, kişilerin özel ihtiyaçlarına yönelik, tek tek formüle edilmiş çözümler sağlar.

Kişiye özel cilt serumunun içeriği nedir?

Yapılan klinik çalışmalarla en etkili ve kaliteli malzemelerle oluşturulmuş bu kişiye özel cilt serumları, yirmi farklı aktif maddeden oluşuyor. Kişilerin cilt analizi ve fonksiyonel tanısı yapılıyor ve ardından farklı oranlarda eklenen bu aktif bileşenlerle kişiye özel cilt serumları oluşturuluyor. 

Bir önceki sayfamızda Varis Tedavisi operasyonunu inceledik. Detayları öğrenmek için linkle tıklayın!Estetik Cerrahi Merkezi
Neden Estetik International?

İnsan odaklıyız, merkezimizde hasta ve çalışan memnuniyeti var,
Sadece bir tek teşhis ve tedaviye odaklanmıyoruz, beri yandan hizmet odaklı çalışıyoruz,
Ağrısız, sosyal hayatı etkilemeyen ve güvenli prosedürleri temel alan, yeni teknikler geliştiriyoruz,
 

Hastalarımızla iletişime geçen tüm sağlık birimlerimiz dostluk ve güvene dayalı bir ilişki kurarlar,
Hastalarımız tedavi süreçlerinde aktif olarak konuya dahil edilir, başta sağlıklarının en önemli unsur olduğunu mutlaka açıklarız,
Bedenlerindeki değiştirmek istedikleri alanlara ya da kusurlara değil, özgüvenlerine ve iyi yaşam koşullarına odaklanmalarını sağlarız,
 

Çünkü bizler;

Uygulanan ufak bir müdahalede bile tüm tarafların yanındayız,
Hasta, hasta yakını, kamuoyu, etik ve bilim çevreleri gibi…Yayınlarımızla hizmetlerimizin halkın anlayabileceği dilde, kolay erişilebilir ve kolay anlaşılabilir düzeyde olmasını sağlarız, 360 derece müşteri deneyimi ile hem fark yaratırız, hem de sürdürülebilir bir güven sağlarız,
Yazılı ve görsel basını, dijital mecraları toplumları bilinçlendirmek amacıyla kullanırız,

İnsanı değerleri temel alırız.

(519 oy,4,86)
Yorumlar?YORUM