İzmir

Estetik International Sağlık Grubu, İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’de bulunan klinik ve tıp merkezleriyle bireylerin estetik ihtiyaçlarına kaliteli ve VIP hizmet veriyor.

İzmir

Estetik International Sağlık Grubu’nun 6. ayağı olan İzmir kliniği, İzmirlilere yakışır bir şekilde dekore edilmiş, gerek alt yapısı, gerekse ulaşım rahatlığıyla tüm Ege halkına hizmet veriyor. Mavişehir Ataşehir semtinde bulunan İzmir kliniğinde son teknolojik cihazlarla çağdaş uygulamalar ve dünyayla eş zamanlı modern çözüm odaklı estetik tedaviler bulunuyor. Bilimsel misyonla detaylandırılan, teknik donanımda ayrıcalığın sunulduğu, ilgide insan sıcaklığı ile buluşan İzmir kliniği, İzmir ve çevresi illerin yaşamlarına değer ve estetik katıyor.

Estetik International İzmir kliniğinde lazer tedavileri, lazer epilasyon uygulamaları, cilt tedavileri, zayıflama tedavileri, dolgu, botoks, mezoterapi gibi medikal estetik uygulamalar bulunuyor.

Geniş, ferah ve lüks dekorasyonuyla Egelilerin güzelliğine güzellik katan İzmir kliniği, 20’yı aşkın çalışanı ile estetik kaygılara sihirli bir dokunuşla çözüm sağlıyor. Bilim ve sanatın birleştirildiği, iyileşme döneminde sunduğu konforlu süreç ve geri bildirimlerle vazgeçilmez bir güzellik durağı olmaya devam ediyor.

FOTO GALERİ

VİDEOLARIMIZ

Online Randevu