Hakkımızda

Her şey Estetik için!

 

Estetik International, öncelikli olarak herkesin dinlenmesi gerektiğine inanır. Bu nedenle alanında uzman sağlık personelleri kliniğe müracaat edenlerle ayrıntılı olarak görüşür, misafirlerinin beklentilerini çok yönlü sorgular. İyi bir sonucun elde edilmesi için hasta ile ortak kararlar alabilir. Yapılacak işlemin ya da operasyonun ölçüsü ne olursa olsun, herkese detaylı olarak bilgi vermeye gayret gösterir, artıları ve eksileri kapsamlı olarak anlatabilir. Doğru kararların alınabilmesi için estetik cerrahi sonrası elde edilecek sonuç, bilgisayar programları aracılığıyla gözden geçirmeyi hedefler.

     Rahatlığın Güler Yüzü olmaya çalışıyoruz!

Estetik International, İstanbul ve Bursa'da bulunan şubeleriyle, yurt içi ve yurt dışından gelen bireylerin yasam kalitesini yükseltmeyi hedefliyor. ARGE ve laboratuvar birimlerine ve ayrıca uluslararası hastaların tedavi süreçlerinin eksiksiz ilerlemesi için yatırımlar yapmaktadır. Sağlık turizmiyle ülkemize gelen sınır ötesi hastalara beklentilerine yönelik bir tedavi programı hazırlamak için çalışır, ülkelerine huzur içinde dönmeleri amaçlanır. Uluslararası Hasta Birimi, yurt dışından gelecek olan hastalara henüz evlerindeyken seyahatleri sırasında ve sonrasında alacakları danışmanlık hizmetlerinden, teşhis, tedavi, ulaşım, tercüme ve konaklama düzenlemelerine kadar, ayrıntılı bir tedavi süreci planlamayı ilke edinmiştir. Doctor B yönetmenliğinde, estetik cerrahi ve medikal estetik alanında uzman hekim kadrosu, 150 kişiyi aşkın profesyonel sağlık personeli ve çalışan, estetik cerrahi alanında dünyayla eş zamanlı, uygulamalar ve yenilikler, inovatif, çağdaş ve araştırmacı alt yapı, son teknoloji cihazlar, güvenli, steril ve modern yerleşkeler, açık, net ve geribildirim alınan hasta hizmetleri ağı, güçlü bir çağrı merkezi sistemi, sınır ötesi hastanın her türlü ihtiyaç, beklenti ve memnuniyeti için çalışan, kalifiye, konusunda uzman, Uluslararası Hasta Birimi ile ziyaretçilerine servis vermeyi amaçlamaktadır.


Vizyon - Misyon

Vizyonumuz dünyada; Türkiye’nin «Estetik Pazarında» En Çok Bilinen, Tercih Edilen, En Yenilikçi Ve Karlı Büyüyen Markası Olmak.

Misyonumuz hasta ve çalışan haklarını göz ederek uluslararası sağlık standartlarında hizmet veren, en yüksek hasta deneyimi sağlayan, pazarda  seçilen marka olmaya devam etmek

Değerlerimiz

Güven: Dürüstlüğümüz, doğruluğumuz ve etik iş uygulamalarımız ile güven kazanırız. Doğruluk ve yüksek iş ahlakını temel alan standartlarla çalışmak, işimizin özünü oluşturur
Yenilik : Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını, rekabetçi pazar trendlerini ve fırsatlarını öngör, yeni uygulama ve servisleri ile değişime yön verir, dayanıklılıkla ilerler ve hızla değişen koşullarda bile iş odağımızı korumaya çalışırız
Kalite:  Hasta hakları ve hastalarımızın bizde yaşadıkları deneyimi işimizin merkezine koyarak onlara en "özel" hizmetleri verme hedefi ile çalışırız.
Takım Olmak : Tüm iş süreçlerimizi takım olarak yönetir, "biz" kültürü ile bir takım olarak çalışırız. 
Kapsayıcılık : Renk, din, dil ve etnik farklılıkları red eder, tüm hastalarımıza hak ettikleri hizmetleri en yüksek kalitede veririz. 
Güçlü: Sektöre yön veren, uzman olduğu alanlarda dünya ile rekabet eden gücünü hissettiren bir hedefle çalışırız.