Hakkımızda

Her şey Estetik için!

 

Estetik International, öncelikli olarak herkesin dinlenmesi gerektiğine inanır. Bu nedenle alanında uzman sağlık personelleri kliniğe müracaat edenlerle ayrıntılı olarak görüşür, misafirlerinin beklentilerini çok yönlü sorgular. En kusursuz, en ideal sonucun elde edilmesi için hasta ile ortak kararlar alabilir. Yapılacak işlemin ya da operasyonun ölçüsü ne olursa olsun, herkese detaylı olarak bilgi vermeye gayret gösterir, artıları ve eksileri kapsamlı olarak anlatabilir. Doğru kararların alınabilmesi için estetik cerrahi sonrası elde edilecek sonuç, bilgisayar programları aracılığıyla gözden geçirmeyi hedefler.

     Rahatlığın Güler Yüzü olmaya çalışıyoruz!

Bugün Türkiye’nin önemli, saygın ve lider sağlık gruplarından biri haline gelen Estetik International, İstanbul ve Bursa'da bulunan şubeleriyle, yurt içi ve yurt dışından gelen bireylerin yasam kalitesini yükseltmeyi hedefliyor. ARGE ve laboratuvar birimlerine ve ayrıca uluslararası hastaların tedavi süreçlerinin eksiksiz ilerlemesi için yatırımlar yapmaktadır. Sağlık turizmiyle ülkemize gelen sınır ötesi hastalara beklentilerinden çok öte bir tedavi programı hazırlamak için çalışır, ülkelerine huzur içinde dönmeleri amaçlanır. Uluslararası Hasta Birimi, yurt dışından gelecek olan hastalara henüz evlerindeyken seyahatleri sırasında ve sonrasında alacakları danışmanlık hizmetlerinden, teşhis, tedavi, ulaşım, tercüme ve konaklama düzenlemelerine kadar, ayrıcalıklı bir tedavi süreci planlamayı ilke edinmiştir. Doctor B yönetmenliğinde, estetik cerrahi ve medikal estetik alanında uzman hekim kadrosu, 150 kişiyi aşkın profesyonel sağlık personeli ve çalışan, estetik cerrahi alanında dünyayla eş zamanlı, uygulamalar ve yenilikler, inovatif, çağdaş ve araştırmacı alt yapı, son teknoloji cihazlar, güvenli, steril ve modern yerleşkeler, açık, net ve geribildirim alınan hasta hizmetleri ağı, güçlü bir çağrı merkezi sistemi, sınır ötesi hastanın her türlü ihtiyaç, beklenti ve memnuniyeti için çalışan, kalifiye, konusunda uzman, Uluslararası Hasta Birimi ile ziyaretçilerine servis vermeyi amaçlamaktadır.


Neden Estetik International ?

Bu kapıdan içeri girdiğinizde farklı bir anlayışla ve klinikle karşılaşacaksınız! Detaylarda bilimsel misyonu görecek, teknolojik donanımda ayrıcalığı, dekorasyonda konforu, ilgide insan sıcaklığını yaşayacaksınız…

1999’dan bu yana, estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu, plastik ve kozmetik cerrahi ve ayrıca güzellik merkezleriyle, yaşamınıza değer katmaya devam ediyor.

Vizyon

ARGE ve laboratuvar birimlerine ve ayrıca uluslararası hastaların tedavi süreçlerinin eksiksiz işlemesi için yatırımlar yapmaktadır. Sağlık turizmiyle Türkiye’ye gelen sınır ötesi hastalara beklentilerinden çok öte bir tedavi programı hazırlanır, ülkelerine huzur içinde dönmeleri amaçlanır. 7 farklı dilde hizmet veren Uluslararası Hasta Birimi, yurt dışından gelecek olan hastalara henüz evlerindeyken seyahatleri sırasında ve sonrasında alacakları danışmanlık hizmetlerinden, teşhis, tedavi, ulaşım, tercüme ve havalimanında karşılama, konaklama düzenlemelerine kadar, ayrıcalıklı bir süreci planlar ve sunar.
 

Misyon

Bir tıp kurumu olarak en başta hastalarımız ve sonrasında onların yakınlarının memnuniyeti en önemli değer ve misyonumuzdur. Kaliteye ve sürekli gelişime ayırdığımız bütçeler doğrultusunda sürekli ölçümlenen performans kriterlerimizi her daim yükseltmeye, hep biraz daha fazlasını sunmaya çabalamaktayız. Çalışanımıza verdiğimiz değer, ekip çalışmasına ve dayanışmaya verdiğimiz önem, ileri zamanlarda öncü bir kuruluş olmanın verdiği bilinçle Sağlık Grubumuzun çok daha iyi düzeylere gelmesi için çalışmaktayız.