Haberler

Doctor B Bu Ben miyim Programıyla, TLC Ekranlarında!

Estetik International Sağlık Grubu kurucusu Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur "Bu Ben miyim?” isimli programıyla TLC kanalında, ekranlara merhaba diyor!

02ŞubatDaha fazla oku

Estetik International Ankara kapandı

2010 senesinden beri Ankara ve çevre illerin estetik konusunda en güvenilir adreslerinden birisi olarak kabul edilen Estetik International Ankara şubemiz kapandı.

4EylülDaha fazla oku

Örümcek Ağı Kremi

Örümcek Ağı tekniği ile ameliyatsız yüz estetiğini keşfeden Op. Dr. Bülent Cihantimur’un yeni geliştirdiği ciltte yaşlanmaya ve kırışıklığa karşı etkili Örümcek Ağı Kremi satışa sunuldu!

09AğustosDaha fazla oku

Excellence Awards’ın sahibi ünlü Cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur oldu

Tatweej Akademi Dünya çapında en büyük organizasyonlardan birisi ve her sene alanındaki başarılı isimlere Excelence Awards veriyor. Bu seneki ödülün sahibi ise Estetik International Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı, Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur oldu. "Mükemmellik Ödülü” Arap Bölgesi Dünya Turizm Örgütü’nün bir organizasyonu olan Tatweej Akademi tarafından veriliyor ve özellikle seçkin figürlerin ve lider Arap kurumlarının en fazla önemsediği organizasyonlardan bir tanesi.

01EylülDaha fazla oku

The Aesthetic Show’da bir Türk Cerrah

6-9 Temmuz tarihleri arasında Las Vegas Amerika’da yapılacak olan The Aesthetic Show’a Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Doctor B- Op. Dr. Bülent Cihantimur katılacak

15EkimDaha fazla oku

52. operasyonu Örümcek Ağı estetiği

Fantastik bir kahraman olmak istene Rodrigo Alves Örümcek Ağı estetiği için İstanbul’a geldi

09AralıkDaha fazla oku

Hülya Avşar Cup’ın Ana Sponsoru Estetik International

Hülya Avşar Cup’ın Ana Sponsoru Estetik International Estetik International Hülya Avşar Cup Tenis Turnuvası’nın bu sene de ana sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz

06OcakDaha fazla oku

Op. Dr. Bülent Cihantimur, 13. AMWC’de Sunum Yaptı

Op. Dr. Bülent Cihantimur, bu sene 13. sü Monte Carlo’da düzenlenen, AMWC- Dünya Anti Aging Tıp kongresinde, İple Kepçe Kulak Estetiği konusunda sunum gerçekleştirdi.

07ŞubatDaha fazla oku

Estetik International, IMCAS Dünya Yıllık Kongresi’nde Ekip Olarak Yer Aldı

Estetik International, IMCAS Dünya Yıllık Kongresi’nde Ekip Olarak Yer Aldı05 Şub Geçtiğimiz günlerde Paris’te 17. si düzenlenen IMCAS Dünya Yıllık Kongresi’nde bulunan Estetik International ekibi, ülkemizin adını uluslar arası bilimsel bir platformda başarıyla duyurup ve estetik plastik cerrahi alanında farklı konularda deneyim kazanarak Türkiye’ye döndüler.

12MartDaha fazla oku

Estetik International 15. Yaşını Kutladı

Estetik International Sağlık gurubunun, 15. yıl kutlaması, geçtiğimiz gün Ankara’da yapıldı. İş ve siyaset hayatından seçkin davetlilerin de katıldığı resepsiyon, yaklaşan yeni yıl için planlanan organizasyonla birleşerek, unutulmaz bir geceye ve coşkulu bir kutlamaya dönüştü.

13NisanDaha fazla oku

Türk Doktorun Büyük Başarısı

Golden Bistoury Ödülü, Op.Dr.Bülent Cihantimur’un! Op.Dr. Bülent Cihantimur, Monaco’da düzenlenen 3.rd World Plastic Surgery Congress’de, kendi geliştirdiği "Genital Güzelleştirme” tekniğini anlattığı sunumuyla " Golden Bistoury” ödülüne layık görüldü.

10MayısDaha fazla oku

DoctorB Best Model of The World Jüri Koltuğunda

Bu sene 27. si düzenlenen, Uluslar arası Best Model of The World yarışmasına juri olarak davet edilen Op.Dr.Bülent Cihantimur, diğer seçkin jüri üyeleriyle birlikte 90 ülkeden gelen modelleri değerlendirecek

01HaziranDaha fazla oku

Op.Dr. Bülent Cihantimur En İyi 50 Plastik Cerrahı Arasında

3rd World Plastic Surgery Congress’e özel davetli olarak katılacak olan Op. Dr. Bülent Cihantimur, ilgi çeken ve geleceğin cerrahi uygulamaları olarak görülen tekniklerini anlatacak.

14TemmuzDaha fazla oku

Miss Tourism Universe 2014

Miss Tourism Universe 2014 Lebanon, Beyrut’ta Casino Du Liban’da gerçekleşti. Bu yıl yapılan yarışmaya, Türkiye’den güzel katılmazken, Türkiye’nin adını bu yarışmada jüri üyeliği yapan .Dr.Bülent Cihantimur duyurdu.

04AğustosDaha fazla oku

Yılın Tıp Adamı Op.Dr.Bülent Cihantimur

"En Quality Tıp Adamı” ödülüne bu yıl, Op. Dr. Bülent Cihantimur layık görüldü. Quality of Magazine Dergisi’nin bu yıl 5. sini düzenlediği "Quality Ödül Töreni” dün gece Su Ada’da gerçekleşti. İş, sanat ve medya dünyasından başarılı isimlere ödül verilen törende, Estetik International Klinikleri kurucusu, Op. Bülent Cihantimur, "En Quality Tıp” ödülünün sahibi oldu.

06EkimDaha fazla oku

Estetikte çığır açan yeni tekniği Örümcek Ağı Estetiğini anlattı.

04KasımDaha fazla oku

Bulent Cihantimur, Los Angeles ve Kore yi fethetti

Estetik International Kurucusu ünlü estetik ve plastik cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur, güzellik sektöründe çığır açacak çalışması için önce Los Angeles’e, ardından Kore’ye uçtu. Başarılı estetisyen, Amerika ve Kore izlenimlerini Kadıköy Life ile paylaştı. Sektöründe özel çalışmalarıyla adından söz ettiren Cihantimur, yağdan kök hücre oluşturarak Türk hastaları için yeni bir dönemi başlatmaya hazırlanıyor.

10AralıkDaha fazla oku

Simge´ye örümcek ağı tekniği ile ameliyatsız estetik

Mankenlik ve Sunuçuluk yapan güzelliği ile kendinden devamlı söz ettiren Simge Tertemiz geçtiğimiz gün Estetik international’ da Örümcek Ağı Estetiği (Ameliyatsız) ismiyle bilinen cilt gerdirme yaptırdı.Tertemiz ” Kendimi bu işte çok profesyonel uzman olan Op. Dr. Bülent Cihantimur’un ellerine bıraktım Çünki kendisi ile konuştuğum’da bana öyle bir anlattı ki ikna olmamanız imkansız, her şeyden evvel eli çok hafif yoksa o iğneleri benim yüzüme kimse batıramazdı ” dedi.Tertemiz ben ekran yüzüyüm ve 26 yaşındayım, istediğiniz kadar ihtiyacınız olmayacak kadar bir ciltede sahip olsanız ekran karşısındasınız dedi.

07OcakDaha fazla oku

Dünyayı mutlu eden adam Türkiye’deydi

Liposuction’ın yaratıcısı olarak kabul edilen Prof. Yves G. Illouz, geçtiğimiz Cuma günü dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen doktorların katılımıyla İstanbul By Otell’de gerçekleşen'Certified Masterclass in Liposculpture’ adlı seminer için İstanbul’a geldi. Estetiğin dahi isimlerinden, ünü tıp tarihine geçmiş profesör, liposuction’ın tarihçesini ve liposuction operasyonlarında günümüze kadar yapılan değişiklikleri katılımcılarla paylaştı. Dünyanın pek çok ülkesinden doktorun takip ettiği 'Yağ transferi ve yağ dokusundan kök hücre hazırlanması’ konulu uluslararası seminere ilgi oldukça büyüktü.

02ŞubatDaha fazla oku

Yağ Bankası Bloomberg Tv

Yağ Bankası yani Liposuction yöntemiyle çıkarılan yağın dondurulması düşüncesi kulağa tuhaf gelebilir. Çoğu insan fazla yağlarından kurtulup bir daha asla bu konuyu düşünmek istemez. Ama aslına bakılırsa, atılacak en akıllı adım alınan dokuyu ileride olası prosedürler için bir yağ bankasında saklamak olabilir. Estetik cerrahınızdan Liposuction işlemi için randevu alırken bu olasılığı da konuşmak isteyebilirsiniz.

10MartDaha fazla oku

Armada Hayat Sokağı’ndan Estetik International’ın Kelebekleri Geçti

Bursa, Ankara ve İstanbul’da; bir dal merkezi ve yedi ayrı poliklinik ile toplam sekiz noktada; sunduğu modern tıp çözümleri, hizmet kalitesi ve güler yüzlü personeli ile dünya standartlarında hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu, bu kez de ARMADA AVM ve MODA TASARIMCILAR BİRLİK VE DAYANIŞMA DERNEGİ işbirligi ile ilk defa gerçekleşen moda tasarım yarışmasında, 20 genç tasarımcıyı destekledi.

08NisanDaha fazla oku

Estetik International 7. Merkezini İnegöl’e Açıyor

Estetik International Sağlık Grubu, 7. şubesini Bursa’nın en büyük merkez ilçesi İnegöl’de açıyor

15 AğustosDaha fazla oku

Estetiğin amacı daha fazla mutluluk

Saç ekimi, yağ transferi ve birçok estetik müdahale sürekli gelişiyor. Estetik trendlerini ve bu alanda beklenen gelişmeleri Estetik International Plastik ve Rekonstrüktrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur yazdı.

05MayısDaha fazla oku

Türk Doktorun Estetik Mucizesi

Türk doktorların tıptaki birçok alanda gösterdikleri başarılar sayesinde büyük bir ivme kazanan sağlık turizminin en hareketli dallarının başında estetik cerrahi geliyor.

11HaziranDaha fazla oku

Doctor B Çocuk Vakfına Yardım Eli

Cihantimur, Smile for Hope projesi kapsamında Nijeryalı yardıma muhtaç çocukların umut ışığı oldu.

12HaziranDaha fazla oku

Estetik International Hestourex 2017’ye Damgasını Vurdu

20 seneye varan sektör liderliğiyle birlikte, geliştirdikleri teknikleri ve kendine ait bir tıp merkezi olan Estetik International Sağlık Grubu, Hestourex 2017’ye damgasını vurdu.

13HaziranDaha fazla oku

Estetik Tıp Konferansı’nda Organik Saç Ekimi Konuşuldu

Bülent Cihantimur, meslektaşlarına geliştirdiği Organik Saç ekimini anlatmak için Kiev’deydi.

14HaziranDaha fazla oku

Partners Programı Acentelerini Ağırladı

Estetik International Sağlık Grubu Uluslararası Hasta Birimi, yurtdışı acenteleriyle bir araya gelip, eğitim programının ardından yılın başarılı acentesini kutladılar.

14HaziranDaha fazla oku

Estetik Sonrası Nasıl Goruneceginiz Artık Biliniyor

Estetik cerrahi sonrasında "nasıl görüneceğim” kaygısı yaşayan pek çok insanın yardımına koşan, bu endişeye son veren yeni bir teknoloji geliştirildi. Artık sonrası görüntünüzü, estetik yaptırmadan evvel görebiliyorsunuz.

15 HaziranDaha fazla oku

Cihantimur Teknikleri Dunyaya Yayılıyor

Cihantimur, Malezya’da 2 gün süren workshop ile meslektaşlarına uygulamalı eğitim verdi.

16HaziranDaha fazla oku

Doctor B Klinik

DoctorB Clinic, güzellik, sanat, geçmiş ve gelecek temalarının bir araya getirildiği, modern, bakımlı bir peri masalı hayaliyle yola çıktı. Çünkü bizler güzellik sevgisinin zevk, onu oluşturmanın ise sanat olduğunu bilen profesyonelleriz.

17HaziranDaha fazla oku

Estetik Cep Nedir?

Estetik International Sağlık Grubu’nın mobil uygulaması olan Estetik Cep...

21HaziranDaha fazla oku

Cilt sarkmalarına ameliyatsız çözüm

Cildin geçen yıllara yenik düşmesinin kaçınılmaz bir durum olduğunu belirten Estetik International Yönetim Kurulu Başkanı ve Tıp Direktörü Dr. Bülent Cihantimur, "Zaman içinde tüm vücudumuzdaki cilt yapısında başta yüz ve boyun bölgesi olmak üzere sarkmalar ve gevşemeler oluşur. Bunun nedeni, temelde kollajen ve elastin liflerinin eskisi gibi gergin olmamasıdır” dedi.Sarkma ve gevşemelere çözüm için lazer, kimyasal uygulamalar, mekanik soyma, yüz mezoterapisi ve ameliyata başvurulduğunu ancak, bu uygulamaların bazı noktalarda yetersiz kaldığını vurgulayan Cihantimur, şöyle devam etti:

06TemmuzDaha fazla oku

Dünyanın en ünlü estetik cerrahları Estetik International’daydı

Aestheticstanbul2018 Estetik International Sağlık Grubu ev sahipliğinde gerçekleşti

01EkimDaha fazla oku

Estetik International 25. Ankara Fashion Week’te!

Moda haftasının son gününde Estetik International Sağlık Grubu için tasarımlar hazırlayan Elif Uysal’ın kreasyonları mankenler tarafından sergilendi. Toplam 10 kıyafetin sergilendiği defilede mankenler podyumda sanatçı Erdal Sönmez’in şarkısı ile kreasyonları tanıtırken Estetik International Sağlık Grubu’nun Kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur’un da tasarladığı kelebek figürlü takılar yer aldı.

04AğustosDaha fazla oku

Doctor B artık Fashion B

Fashion TV

04AğustosDaha fazla oku

Estetik International, Habit İş Birliği

En Estetik Beslenme Burada!

05AğustosDaha fazla oku

ESTETİĞE SANATSAL BAKIŞ AÇIŞI QUASAR'DA

Avrupa yakasının en nezih, en merkezi lokasyolu, en konforlu ve adına yaraşır şekilde en estetik merkezini sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

05AğustosDaha fazla oku