Estetik International Hulya Avşar Cup Tenis Turnuvası

Estetik International Hulya Avşar Cup Tenis Turnuvası
22Temmuz

Estetik International Hulya Avşar Cup Tenis Turnuvası

Tenis Sporunun kalbi yine 12 gün boyunca Hülya Avşar Cup ’ta, Estetik International ana sponsorluğunda attı.

Estetik International Hülya Avşar Cup Senior Tenis Turnuvası 16-26 Mart tarihleri arasında İstanbul Akatlar Clubsporium tesislerinde gerçekleşti. Bu sene 29.’su gerçekleşen Estetik International Hülya Avşar Cup Senior Tenis Turnuvası yine renkli görüntülere, kıyasıya rekabetle geçen günlere imza attı.

TENİS SEVERLER TURNUVADAYDI

“Sporun ve sporcunun daima yanındayız ve yine, yeniden beraberiz” diyerek desteklerini dile getiren Estetik International Sağlık Grubu Kurucu Başkanı Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur ayrıca “İhtiyaç sahibi başarılı, yetenekli çocuk ve gençlere eğitim desteği vermek amacıyla, uzun yıllardır farklı şehirlerde düzenlenen Hülya Avşar Cup Tenis Turnuvaları’ndan elde edilen gelirin tamamı burs fonlarına aktarılıyor. Bugüne kadar sayısız gence burs olanağı sağlayan bu organizasyonun ana sponsoru olmaktan da mutluluk duyuyoruz” ifadesinde bulundu

PAYLAŞ:  Estetik International Hulya Avşar Cup Tenis Turnuvası Estetik International Hulya Avşar Cup Tenis TurnuvasıDİĞER BLOG
Prp (Plated Rich Plazma) Yöntemiyle Daha Genç Bir Cilde Sahip olunCilt gençleştirme uygulamaları denilince sanıyoruz akla ilk gelen şey PRP. En fazla uygulanan ve uzun yıllardır da insanların pek çok avantajından ötürü, en sevdiği ameliyatsız estetik uygulamalarından bir tanesi.
Leke Tedavisi ve Doğum LekeleriLeke tedavileri, doğum lekeleri başta olmak üzere pek çok cilt sorununun giderilmesinde fayda sağlarlar.
30 lu Yaşlarda Estetik ve KozmetikEstetik için 30’lu yaşlar sanıyoruz en kritik dönemlerden birisi. Zira 30'lu yaşlar kadınların kendilerini bulmaya başladıkları en güzel yaşlardır ve yapılan araştırmalara bakacak olursak, kolajen azalmasına bağlı olarak, aynadaki değişimin de en fazla görüldüğü yaş aralığı olarak karşımıza çıkıyor.
Estetik International’dan son sistem yağ enjeksiyonuVücudun ihtiyacı olan yerlerinin hacim kazandırılması için kullanılan yağ transferleri son yıllarda çok fazla tercih edilen uygulamalar arasında yer alıyor.
Hollywood Smile Estetik Diş HekimliğiDişler kuşkusuz yüz güzelliğinin en önemli parçası ve yüz kontürünü bütünlüğü tamamlayan bir yere sahip. Son yıllarda gelişen teknolojiyle birlikte oluşan estetik diş hekimliği ise, dijital altyapıyı kullanarak, oldukça kısa sürede, son derece etkili ve estetik dişlere sahip olunmasını kolaylaştırıyor.
Genital Estetik Nedir, Neden Yapılmalıdır ve Nasıl Yapılır?Genital estetik labia minora veya iç labiadaki büyüklüğü, göze çarpan sorunları azaltmaya yönelik bir işlemdir. Ayrıca oluşmuş gevşeklik sorununa sıkılaştırma işlemi de eklenerek gençleşmiş bir vajina bölgesi elde etmek mümkündür.
Meme Estetiği Hakkında Şehir EfsaneleriGöğüsler, bir kadının anatomisinin ve özgüveninin önemli bir parçasıdır. Akıllı kararlar almak için tüm meme estetiği çeşitlerini incelemek önemlidir. Herhangi bir sebepten dolayı göğüs büyütme operasyonu yapmak istiyorsanız, prosedür hakkında birçok efsane olduğunu göreceksiniz. Haydi şimdi onları inceleyelim.
Obezite Cerrahisi Sonrası Vücut GermeBüyük kilo kayıpları, başarmış olma duygusunu beraberinde getiren büyük bir değişimdir. Ancak birçok insan, başarılarının yan etkileri yüzünden kendilerini huzursuz buluyorlar...
Sırt Ağrılarınızın Sebebi Sarkan Karınınız OlabilirUzun süredir sırt ağrısı çekiyorsanız, günlük hayatınızdaki olumsuz etkisinin tamamen farkındasınızdır. Azalan hareketlilik ve neredeyse sürekli ağrı, en önemsiz işleri bile bir angarya haline getirebilir. Uzun süreli ilaç kullanımı, doktora ve eczaneye tekrarlayan ziyaretler ve yaşamı bir eziyete dönüştürür.
Estetik Cerrahiden Sonra İyileşme Süreci İpuçları
Göz Kapağı Estetiği Olmadan Evvel Bilmeniz GerekenlerHerhangi bir cerrahi işlemden önce, iyi bir aday olup olmadığınızdan emin olmak için bazı sorularınız olması son derece doğaldır. Özellikle göz kapağı estetiği yaptırmayı düşünüyorsanız, gözlerin son derece önemli ve özel bir bölgede olması, bu soru miktarını artıracaktır. Tüm bu sebeplerden dolayı, göz kapağı estetiğine hazırlamanıza yardımcı olması için bilmeniz gerekenleri bu yazımızda bulabilirsiniz.
Cilt Koçu Nedir?Güzel cilt, tesadüf değil. Cilt koçu size bunun hiç şaşırtıcı olmadığını ve buna ulaşmanın son derecede basit olduğunu gösteren bir doktordur. Bu aslında tıpkı bir jinekolog, bir spor hocası gibi... Sizi en erken yaşlarınızdan beri takip eden, cildinizi sizden iyi tanıyan, düzenli aralıklarla size ve cildinize ihtiyacı olan ve olacak olan her şeyi planlayan bir yardımcı gibi düşünebilirsiniz.
Liposuction Hakkında 10 Soru 10 CevapAşağıda, popüler ve yaygın olarak yapılan Liposuction hakkında bilinmesi gereken en önemli 10 soruyu ve cevabını bulacaksınız.
Brezilya Poposu Estetiği Hakkında 5 Önemli KonuBrezilya Poposu estetiği, BBL yani Brazilian Butt Lift, Hollywood'un en çok rağbet gören prosedürlerinden biri ve çoğunlukla Kim Kardashian gibi ünlüler sayesinde de son 5 yıldır en popüler uygulamalar arasında yer alıyor.
Büyük göğüslerin Çaresi: Meme KüçültmeEstetik International olarak sizlere meme küçültme konusunda bilgilendirici bir yazı içeriği paylaşmak istedik çünkü birçok hasta, ilk konsültasyona gelmeden evvel ve cesaretini toplamadan önce, bu prosedürü beş hatta 10 yıldır düşündüğünü ifade ediyor.
Somon DNA- Gençlik Aşısı ile GençleşinGençlik aşısı ile daha genç, daha canlı! Üstelik yüzünüzdeki ifadeyi kaybetmeden, etkili ve güvenli Somon DNA tedavisi ile…
Ödem Atıcı Çay TarifiBeslenme ve Diyet Uzmanımız MELİS TORLUOĞLU estetik operasyonlar sonrasında içilebilecek ödem atıcı çay tarifi ve ödem atıcı yiyecekleri sizler için yazdı.
Estetik Sonrası Bunları Tüketin!Estetik operasyonlar sonrasında doku toparlanmasına yardımcı 5 besini Beslenme ve Diyet Uzmanımız MELİS TORLUOĞLU yazdı.
Bu Yıl Da Yaşının İyisi Sen Ol!"Bu yıl da yaşının iyisi sen ol” daveti, Op. Dr. Bülent Cihantimur’un ev sahipliği, Nebahat Çehre ve Ayşe Arman’ın katılımıyla, eğlenceli bir sohbete dönüştü.
Obezite Cerrahisi Sonrası EstetikSon dönemlerde yıldızı parlayan bir estetik cerrahi prosedüründen bahsetmek istiyoruz: Tüp mide yani Sleeve gastrectomy operasyonları sonrası oluşan sarkmalarda ise; estetik cerrahi devreye giriyor
Kendi Yağınızdan Gelen Şifa ve Mucizevi DeğişimBölgesel yağ bir mucize çünkü içinde kök hücre var. Kök hücrenin transferini en korunaklı şekilde yapınca, ortaya mucizevi değişimler çıkıyor.
En Seksi Bölge: KalçalarEn seksi bölge, ne göğüsler, ne bacaklar, ne de başkası! Kıvrımlı kalçalar en seksisi dersek ne dersiniz?
Klasik Karın Germe Operasyonlarının Devri KapandıKarın germe operasyonları karın bölgesinde fazlalık yağlanma sorunu olan hastalarımıza yaptığımız bir cerrahi girişimdir. Nasıl yapılır?
1 Saatte Karın Kası YapınKarın kası estetiği estetik cerrahinin geldiği en üst kademelerden birisi. Düşünsenize karın bölgesindeki yağ dokusuna kaslı bir görünüm veriyoruz ve ortaya bir sanat eseri çıkıyor.
Meme Estetiğinde İşler Yolunda Gitmezse: Meme Estetiği RevizyonuMeme estetiği, cerrahi uygulamalar içerisinde en fazla yapılan operasyonlar arasında yer alıyor. Tek seferde istenilen sonuca ulaşmak herkesin hayali fakat bazen işlerin yolunda gitmediği durumlarda var.
Orumcek Agı Estetigi-2En fazla ve ilk olarak sarkan bölgelerin başında kollar ve kalçalar geliyor. Estetik cerrahi elbette bu iki soruna son derece etkili sonuçlar veren çözümler sağlıyor fakat özellikle kol gölgesi çok göz önünde bir yer olduğu için yapılan kol germe operasyonlarında kalan iz, insanları çok fazla düşündürüyor.
Genital Guzellestirme JeliGeniş bir yaş aralığı çerçevesinde, farklı sebepler ama aynı sonuçları yaşayan tüm kadınlar, Doctor B G Gel ürününü son derece güvenli bir şekilde kullanabilirler.
Lazer Tedavisi ile Ameliyatsız Genital GençleştirmeDiğer prosedürlerin aksine, bu yeni lazer tedavisi anestezi gerektirmiyor ve hastalar birkaç gün içinde cinsel aktivitelerine geri dönebiliyorlar
Hydrafacial ile Cildinizi Yıpratmadan YenileyinTüm cilt tipleri için uygun olan sistem, sadece genel cilt sağlığına katkı sağlamak için değil, aynı zamanda iyileştirici özellikleriyle de son derece etkili bir cilt tedavi programıdır.
DoctorB Clinic’te Brezilya esintisi: Bambu MasajıDoctorB Clinic’te bir araya gelen bloggerlar, güzellik ve moda editörleri kliniğin terasında güzellik konuştular.
Estetik Sanatsal Bakış Açısı GerektirirVücut şekillendirme tıpkı bir heykeltıraşın taşa, çamura ya da kile verdiği formu, sanatsal bir bakış açısıyla canlı dokuya yani insan bedenine yapma cerrahisidir.
Örümcek Ağı Maskesi-2Parlayan Bakımlı Ciltler Için Örümcek Ağı Maskesi
Human Ken Dollun Tercihi Orumcek Agi EstetigiYaşayan, canlı bir fantastik kahraman olmak arzusunda olan Rodrigo Alves’in bu seferki durağı İstanbul, tercihi Örümcek Ağı tekniğiydi.
Pixee Fox Genital GuzelleştirmeGeçtiğimiz senelerde ülkemize gelerek Cihantimur’a Örümcek Ağı estetiği yaptıran yaşayan Barbie bebek Pixee Fox, bu sefer Genital Güzelleştirme tekniğini deneyimledi.
Turk Estetik Cerrah Miss & Mr Universe Sweden Juri KoltuğundaydıEstetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur 2016 İsveç modellerini seçti
Bulent CihantimurDeniz Akkaya’nın sunuculuğunu üstlendiği, 2 Mayıs 2018’de Ritz Carlton’da gerçekleşen Fashion TV Moda Ödülleri, sektörde "EN” leri bir araya getirdi. Cemiyet ve sanat dünyasından pek çok kişinin davetli olduğu gecede moda, kurumsal, sanatçı ve dijital kategorilerinde birbirinden başarılı isimlere ödülleri dağıtıldı.
Cihantimur Girişimcilik Zirvesi’ndeŞahinkaya Okulları’nın bu sene ikincisini düzenlediği, mesleki alanda öne çıkan insanların öğrencilerle buluştuğu Girişimcilik Zirvesi’nde Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur konuşma yaptı.
Kadınların Gucu, Iyilik Projesinde!Satışlardan elde edilen gelir farkındalık yaratarak çalışmalar yapan Mor Salkım Kadın Dayanışma Derneği’ne bağışlandı.
Gülüşünüzle Güzelleşin!Estetik International Sağlık Grubu, 20. yılında Estetik Diş Hekimliğini de bünyesine alıyor
Genital Güzellestirme mi? Labioplasti mi?Kavram kargaşasına düşmeye hiç gerek yok. Anatomi bilmemize ya da lalince tıp terimleri içinde boğulmamıza da…
Erkeklerin Estetik KılavuzuEstetik cerrahi ve medikal uygulamalar sadece kadınların tekelindeymiş ve çoğunlukla kadınlar bu uygulamalardan yardım alıyormuş gibi gözükse de, son yıllarda değişim yaşanıyor. Artık erkekler de bakımlarına ve estetik duruşlarına son derece önem veriyorlar
Erkeklerin yeni gözdesi: Medikal EstetikMedikal dolgu ve botulinum toksin uygulamaları erkeklerin de gözdesi oldu. Artık erkekler de medikal estetikten faydalanarak daha canlı ve enerjik bir görüntüye sahip olmak istiyorlar.
Düğün öncesi estetiği: Gelin kılavuzuÇoğunlukla yaz mevsiminde yapılan unutulmaz düğün merasimi öncesinde, başrol oyuncusu gelinlerin yardımına estetik cerrahi ve medikal uygulamalar koşuyor.
Ünlü Estetik Cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur’dan Kısa sürede 2. baskısı yapılan kitap, genç kalabilmenin, yaşının iyisi olabilmenin ve güzellik koruyuculuğunun sırlarını veriyor
Organik Saç Ekiminin de Taklidi ÇıktıOp. Dr. Bülent Cihantimur geliştirmiş olduğu Organik Saç Ekimi hakkında bilgiler verdi ve kök hücre kullanılarak yapılan her saç ekim tekniğinin Organik Saç ekimi olmadığını söyledi
En güvenilir cilt gençleştirme terapisi: PRPYıllara meydan okumak, genç, diri ve güzel bir cilde sahip olmak için, ameliyat olmak istemeyen kişilerin tercih ettiği yöntemlerin başında PRP geliyor.
10 Yaş Daha Genç Gözükmek mümkün mü?Tüm dünyanın genç ve sağlıklı kalmanın peşinde koştuğu bir gerçek. Estetik cerrahi genç kalabilmenin sihirli anahtarını sunuyor ve elveda denilen yıllara inat, günden güne tazelenen bir cilde, yenilenen bedene kavuşma imkanını veriyor. Peki, siz de en az 10 yaş daha genç gözükebilmek için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?
Ulthera, Sıkı ve Genç Cildin Ameliyatsız YoluHenüz ameliyat olmak istemeyenlere, davetkar bir alternatif olarak kabul edilen Ultherapy hakkında Op. Dr. Bülent Cihantimur açıklamalarda bulundu
Örümcek Ağı Maskesi ile 3 Boyutlu Sıkılaştırma EtkisiEstetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur, Örümcek Ağı maskesi ve Örümcek Ağı serumu ile DoctorB Aktif Kozmetikleri serisine 2 yeni ürün daha ekledi.
Neden YaşlanıyoruzOp. Dr. Bülent Cihantimur, yaşlanan yüz bölgesinde oluşan değişimleri ve bu değişimler için alınabilecek önlemleri anlattı:
Hangi sorunlar için botulinum toksin ve dolgu uygulaması kullanılır?Botulinum toksin ve medikal dolgu uygulamaları dünya üzerinde yüz gençleştirme için en fazla başvurulan yöntemler arasında yer alıyor.
Ameliyatsız yüz gençleştirme mümkün mü?Yaşlanma belirtilerinin en önemli konularının başında yüz bölgesinde yaşanan hacim kayıpları geliyor. Kırışıklıkların da takip ettiği bu süreçte bireylerin imdadına ameliyatsız yüz gençleştirme uygulamaları koşuyor
Doctor B Aktif Kozmetikleri Güzellik & Bakım Fuarı’ndaydıİstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Güzellik ve Bakım Fuarı’nda Doctor B Aktif Kozmetikleri ziyaretçilerle buluştu
Ankara Eczacı Odası’nda Örümcek Ağı Estetiği UygulamasıOp. Dr. Bülent Cihantimur, geliştirdiği Örümcek Ağı estetiği ve Organik Saç ekimi tekniklerini Ankara Eczacı Odası’nda, meslek mensuplarına anlattı
Op.Dr. Bülent Cihantimur’un İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Rumeli Exibition Center’da düzenlenecek Güzellik ve Bakım Fuarı’nda "Yaşlanmayı Reddet” isimli kitabının imza gününde Op. Dr. Bülent Cihantimur okuyucusuyla buluşacak
Doctor B Aktif Kozmetikleri, Güzellik&Bakım Fuarı’ndaİstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Rumeli Exibition Center’da düzenlenecek Güzellik ve Bakım Fuarı’nda Doctor B Aktif Kozmetik ürünleri de yer alacak
Bahar Temizliğine Bedeninizden BaşlayınKışın yorgunluğunu bir tarafta bırakmak, bahara yenilenmiş bir bedenle girebilmenin formülü ozon terapi
Cerrahi Yüz Germe Rafa mı Kaldırılacak?07 Mar Op. Dr. Bülent Cihantimur Örümcek Ağı estetiği ile 2020 yılında cerrahi operasyonlar kadar etkili sonuçlar alınabileceğini ve yüz germe operasyonlarının artık rafa kaldırılacağını söyledi
Estetik Cerrahiye Kadınlar Yön Veriyor8 Mart Dünya Kadınlar günü kapsamında "kadın ve estetik” konusunu irdeleyen Estetik International Sağlık Grubu, estetik cerrahiye kadınların yön verdiğini söyledi
Botulinum toksin Hakkında HerşeyBotulinum toksin laboratuvar ortamında üretilen botulinum bakterisine verilen bir isimdir. İlk olarak üretici firma botulinum toksin ismini kullandığı ve ürün bir jenerik marka haline geldiği için hepimiz bu medikal işlemi botulinum toksin ismiyle kullanıyoruz.
Yeni Trend Alarmı Kadınlarda Karın KasıSpor yapmaya vakit bulamayanlar ve karın kasına yönelik egzersizlerden cevap alamayanlar bayanlar, 1 saat içinde karın kası estetiği ile fit bir görüntüye kavuşabiliyorlar
Yaşlanmak İstemiyorsanız Sırt Üstü YatınOp. Dr. Bülent Cihantimur, yaşlanma belirtilerinin önüne geçmek için evde uygulanabilecek basit tüyolar veriyor
Anne Estetiği ile Form KazanınAnnelik kadınlara bahşedilmiş en kutsal görev fakat doğum sürecinde alınan kilolar, çatlayan ve formunu kaybeden karın bölgesi, emzirme döneminden sonra sönen göğüsler ise modern kadını en çok düşündüren sorunlar arasında yer alıyor.
Saç Ekiminden Evvel MutlakaSaç ekimi saç dökülme ve kellik sorunu için günümüzde yapılan en etkili ve en doğru seçenek olarak kabul edilirken, her 5 kel erkekten 3’ünün yaptırmayı düşündüğü saç ekimi aynı zamanda en fazla istismar edilen konuların başında yer alıyor
Gözaltı Morluğuna ve Torbalanmalarına SonYaşlanma belirtilerinin ilk olarak gözlemlendiği göz çevresini, gözaltı ışık dolgusuyla tazelemek mümkün
Örümcek Ağı MaskesiEstetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur, Örümcek Ağı maskesi ve Örümcek Ağı serumu ile DoctorB Aktif Kozmetik serisine 2 yeni ürün daha ekledi.
Online Randevu