Dr.Feyman Duygu Oktar

1970 yılında Samsun’da doğdu. İstanbul Atatürk Fen Lisesi’nin ardından 1993 yılı Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni dönem birinciliği ile bitirdi.

Dr.Feyman Duygu Oktar

1970 yılında Samsun’da doğdu. İstanbul Atatürk Fen Lisesi’nin ardından 1993 yılı Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni dönem birinciliği ile bitirdi.

Dr.Feyman Duygu Oktar  Dr.Feyman Duygu Oktar
  • Saç Ekimi
  • Organik Saç Ekimi
  • PRP
  • Fue Saç Ekimi

BIO

İş Tecrübesi

FUE Tekniğiyle Saç Ekimi ve Saçlı Deri Tedavileri 2004- 2015

Minimum 2.500 vakalık saç ekimi-kaş ve sakal ekimi

Minimum 1.500 vakalık saçlı deri tedavileri

Saçlı deride kozmetik uygulamalar ve bakımlar

 

Sertifikaları

T.C. Sağlık Bakanlığı Medikal Estetik Sertifikası2004

Medikal Estetik Eğitim Programı Sertifikaları (değişik yıllar)

Mezoterapi ve Dolgu Botox Uygulama Sertifikası 2013

FUE Tekniğiyle Saç Cerrahisi Canlı Cerrahi Kursu Sertifikası 2005

T.C Sağlık Bakanlığı İşyeri Hekimliği 1995

T.C Sağlık Bakanlığı  ve Hacettepe Üniversitesi Turizm Hekimliği 1995

T.C Sağlık Bakanlığı Aile Hekimliği Sertifikası

 

Eğitim ve Kurslar

İMCAS Paris Kongresi 2010

TCT Medikal Kök Hücre ve PRP ile Fraksiyonel  Laser Tedavileri  ve Yağ Transfer Sistemi Eğitimi 2010

TCT Medikal PRP ve KÖK Hücre Destekli  Cerrahi Workshop 2010

Medikal Estetikte Son Trendler (Dolgu,İleri Botox Teknikleri ,Saç,Yüz ve Boyun,Sellülit ,Yara izi ,Çatlak mezoterapisi,Lipoliz,U-terapi ile yüz gençleştirme,Örümcek Ağı uygulamalı eğitimleri) 2015

Gazi Üniversitesi Algoloji Departmanı  PRP VE Ozonun Cerrahi Uygulamalardaki Kullanımı Eğitimi 2015

Medikal Estetik Derneği Medikal Estetikte Son Trendler Uygulamalı Eğitimi 2015

Bezmi Alem Üniversitesi PRP Destekli Saç Ekimi ve PRP Uygulamaları Semineri 2012

PRP Platelet Rich Plazma destekli FUE Uygulama Eğitimi 2012

Bursa Tabip Odası STE Eğitimleri 1995-2004 yılları arasında

Bursa Uludağ Üniversitesi  Anestezi Acil Hekimliği ve Acil Becerileri Geliştirme, CPR Maket Uygulamalı Eğitimi 1999

Sağlık Bakanlığı Eğiticilerin Eğitimi  Belgesi  2013

Çalışma Bakanlığı İşyeri Hekimliği Eğitimi Ögretici Belgesi 2013DOKTORLARIMIZ
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıOp.Dr.Bülent Cihantimur2014 senesinde Türkiye’de yılın "Tıp Adamı” ve estetik cerrahiye olağanüstü katkılar yapan kişilere verilen dünya çapındaki organizasyonda" Golden Bistoury”- "Altın Bistüri” ödülüne layık görülmüş ve ayrıca Dünyanın en iyi 50 Plastik Cerrahı arasına seçilmiştir.
PLASTIK VE REKONSTRÜKTIF CERRAHI UZMANIOp.Dr.Selçuk Aytaç İlk ve orta öğrenimini TED Ankara kolejinde tamamladıktan sonra, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başladı. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde yaptığı ihtisas sürecinde birçok yurt içi ve yurt dışı kongrelere katıldı ve yurtiçi ve yurtdışı makaleler yazdı. Aytaç özellikle burun estetiği ve Post Bariatrik Estetik Cerrahi konusunda uzmanlaşmıştır.
PLASTIK VE REKONSTRÜKTIF CERRAHI UZMANIOp.Dr.Yücel Sarıaltın1981 yılında Çorum’da doğdu. Tıp eğitimini Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldıktan sonra, uzmanlık eğitimine Süleyman Demirel Üniversitesi’nde devam etti. Mesleki alanda özellikle meme estetiği, burun estetiği ve kulak estetiğinde rekor sayıda operasyon gerçekleştirmiştir.
PLASTIK VE REKONSTÜRKTIF CERRAHI UZMANIOp.Dr.Medine KantürkPlastik Cerrahi Uzmanı İlk ve orta egitimini Rusyada Moskva şehirinde alıp, 2002-2009 yılında Türkiye Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalından eğitimini tamamlıyıp Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzman ünvanını alıyor.
PLASTIC, RECONSTRUCTIVE AND AESTHETICS SURGEONOp.Dr.Rıza Kantürk1998- 2004 Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim aldı. 2004 -2010 yılları arasında Uludağ Üniversite’si Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nı bitirdi.
ANESTHESIOLOGIST (MD)Uzm.Dr.Ali Ekber Yürekli1966 yılında Erzincan’da doğdu. 1992 yılı 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitiminin ardından, 1999 Uludağ Üniversitesi Anestezi ve Ranivasyon Uzmanlık eğitimini tamamladı.
Medikal Estetik HekimiDr.Çağatay Güngörsün1975 yılında Eskişehir’de doğdu. 2001 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Çalışma hayatına estetik international da devam etmektedir.
Dr.Feyman Duygu Oktar 1970 yılında Samsun’da doğdu. İstanbul Atatürk Fen Lisesi’nin ardından 1993 yılı Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni dönem birinciliği ile bitirdi.
Dr.Gülden Gürel 1970 yılında Çorum’da doğdu. İlk, orta ve liseyi eğitimini İzmir’de aldı. Eğitim hayatını Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.
Dt.Bora Muratİstanbul Üniversitesi Diş Fakültesi mezunu olan Diş Hekimi Bora Murat, EDAD (Aesthetic Dentistry Academy), ve CADA (Computer Aided Dentistry Academy) üyelikleri bulunmaktadır. Özellikle Implantoloji ve estetik diş hekimliği üzerine çalışmalar yapmış ve gülüş tasarımı konusunda uzmanlaşmıştır.
Dt.Sinem KarakaşMarmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olan Sinem Karakaş, EDAD(Estetik Diş Hekimliği Akademisi) ve CADA (Computer Aidied Dentisry Academy) üyesidir. Uzun yıllar farklı diş hekimliği konularında çalışmalar yaptıktan sonra, özellikle dijital ve estetik diş hekimliği üzerinde uzmanlaşmıştır.