Dr. Jale Özdemir

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıDr. Jale Özdemir

Dr. Jale ÖzdemirDr. Jale Özdemir
  • Karın Germe
  • Liposuction
  • Bişektomi
  • Jinekomasti
  • Kepçe Kulak Estetiği

BIO

Eğitim:

Asistan Prof: Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi
Doçent: Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık: Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi
Üniversite: İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Pozisyonlar:

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi
Tunceli Devlet Hastanesi
Kocaeli Üniversite Hastanesi

Yayınlar:

• Usage of the paraspinal flap in the treatment ofAxillary hydradenitis supurativan
• Radiotherapy induces head and neck sarcomas
• Easy way to make post oprative drawings permanent
• Year 1 evaluation in the approach of palate and lip palate
• Repair od tissue expander due to necrosis after percutaneous flap of lateral intercostal artery.
• Immediate breast reconstruction.
• Hand injuries that have accoured in sporting public places
• Superior and inferior gluteal artery perforator flaps in reconstruction of gluteal and perianal/ perineal hidradenitis suppurativa lesions (Microsurgery 2011 Oct;31(7):539-44)
• Clinical application of distal unlar artery perforator flap in hand trauma (J. Reconstr. Microsurgery 2011 Nov;27(9):559-65)
• Use of inferior gluteal artery and posterior thigh perforators in management of ischial
pressuresores with limited donor sites for flap coverage (Ann. Plast. Surg. 2012 Jul;69(1):67-72)
• An easy way to obtain permanent post op drawings (Turkish Plastic and Reconsructive
• Aesthetic Surgery Magazine Volume 16/Edition 2 )
• Immediate breast reconstruction in giant filloides tumors(Breast Health Magazine Volume: 5/Edition :3
• Necrotizing Facade (Turkey Clinics Plastic Surgery Special Magazine 2017 series 6 number 1)

Üyelikler:

• Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği 
• Estetik Plastik Cerrahi Derneği
• Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi DerneğiDOKTORLARIMIZ
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıOp. Dr. Bülent CihantimurEstetik International Sağlık Grubu kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur – Doctor B’nin kendi geliştirmiş olduğu 8 adet tekniği bulunmaktadır. Tekniklerinin yanı sıra, özellikle Total Vücut Şekillendirme, Brezilya Poposu estetiği, Örümcek Ağı estetiği, Yağ transferi gibi konularda öne çıkan Cihantimur, estetik cerrahiye sanatsal bir bakış açısıyla yaklaşarak, bedenin bir bütün olduğunu ve totale bakılarak tüm cerrahilerin yapılması gerektiğini vurgular. Cihantimur’un uluslararası ve yurt içi pek çok ödülü bulunmaktadır.
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıOp. Dr. Selçuk AytaçPost bariatrik cerrahi ya da diğer adıyla obezite cerrahisi sonrası yapılan estetik cerrahi operasyonlarında uzmanlığı bulunan Op. Dr. Selçuk Aytaç, kilo verme sonrası oluşan deformasyon ve sarkma konularında bireylere yardımcı olmaktadır. Aytaç bu sürecin son derece iyi yönetilmesini operasyon öncesi, sırası ve sonrasında bireylerin takibinin çok iyi yapılması gerektiğini vurgular ve zayıflama sonrası estetik cerrahi konusunda sayısız tedavisi bulunmaktadır.
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıProf. Dr. Cenk ŞenRekonstrüktif cerrahi alanında 50’den fazla bilimsel makaleye imza atmış olan Prof. Dr. Cenk Şen, kendi teknikleriyle ön plana çıkmaktadır. Burun estetiği ve özellikle gerçekleştirilmesi son derece güç bulunan ve özel bir ihtisas alanı olan revizyon burun estetiği konusunda uzmanlaşmıştır. Aynı zamanda meme estetiği, kepçe kulak estetiği konusunda öncüdür.
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıDr. Jale Özdemir
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıOp. Dr. Rıza Kantürk1998- 2004 Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim aldı. 2004 -2010 yılları arasında Uludağ Üniversite’si Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nı bitirdi.
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıOp. Dr. Medine KantürkPlastik Cerrahi Uzmanı İlk ve orta egitimini Rusyada Moskva şehirinde alıp, 2002-2009 yılında Türkiye Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalından eğitimini tamamlıyıp Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzman ünvanını alıyor.
ÜrologProf. Dr. Barış Nuhoğlu
Medikal Estetik DoktoruDr. Gina MoretCilt tedavileri başta olmak üzere tüm medikal estetik konusunda uzmanlığa sahip olan Dr. Gina Moret, yaşlanma belirtilerinin, cilt lekeleri tedavilerinin, ameliyatsız olarak gerçekleştirilen tüm cilt uygulamalarının profesyonel bir şekilde uygulanmasını sağlamaktadır.
Medikal Estetik DoktoruDr. Çağatay GüngörsünDr. Çağatay Güngörsün, saç ekimi, saç ekimi öncesi ve sonrası tedavileri ve saç derisi tedavileri konusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Titizlikle çalışılması gereken saç ekimi sürecinin başarılı bir şekilde yönetilmesini sağlayan Güngörsün, saç ekimi öncesi, sırası ve sonrasında hastalarına uzmanlaşmış bir destek sağlamaktadır.
Medikal Estetik DoktoruDr. Gülden Gürel 1970 yılında Çorum’da doğdu. İlk, orta ve liseyi eğitimini İzmir’de aldı. Eğitim hayatını Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.
Dt. Bora Muratİstanbul Üniversitesi Diş Fakültesi mezunu olan Diş Hekimi Bora Murat, EDAD (Aesthetic Dentistry Academy), ve CADA (Computer Aided Dentistry Academy) üyelikleri bulunmaktadır. Özellikle Implantoloji ve estetik diş hekimliği üzerine çalışmalar yapmış ve gülüş tasarımı konusunda uzmanlaşmıştır.
Dt. Murat Erdoğmuş
Dt. Melike Kasap
Anesteziyoloji ve ReanimasyonUzm. Dr. Ali Ekber Yürekli1966 yılında Erzincan’da doğdu. 1992 yılı 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitiminin ardından, 1999 Uludağ Üniversitesi Anestezi ve Ranivasyon Uzmanlık eğitimini tamamladı.
Anesteziyoloji ve ReanimasyonDr. Emine Özcan
Anesteziyoloji ve ReanimasyonDr. Murat Çimencan
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı (Kozmetik Jinekolog)Op. Dr. Özgür Ağlamış
DiyetisyenUzm. Dyt. Olcay Merve Altay