Dr. Feyman Duygu Oktar

1970 yılında Samsun’da doğdu. İstanbul Atatürk Fen Lisesi’nin ardından 1993 yılı Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni dönem birinciliği ile bitirdi.

Dr. Feyman Duygu Oktar

1970 yılında Samsun’da doğdu. İstanbul Atatürk Fen Lisesi’nin ardından 1993 yılı Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni dönem birinciliği ile bitirdi.

Dr. Feyman Duygu Oktar  Dr. Feyman Duygu Oktar
  • Saç Ekimi
  • Organik Saç Ekimi
  • PRP
  • Fue Saç Ekimi

BIO

İş Tecrübesi

FUE Tekniğiyle Saç Ekimi ve Saçlı Deri Tedavileri 2004- 2015

Minimum 2.500 vakalık saç ekimi-kaş ve sakal ekimi

Minimum 1.500 vakalık saçlı deri tedavileri

Saçlı deride kozmetik uygulamalar ve bakımlar

 

Sertifikaları

T.C. Sağlık Bakanlığı Medikal Estetik Sertifikası2004

Medikal Estetik Eğitim Programı Sertifikaları (değişik yıllar)

Mezoterapi ve Dolgu Botox Uygulama Sertifikası 2013

FUE Tekniğiyle Saç Cerrahisi Canlı Cerrahi Kursu Sertifikası 2005

T.C Sağlık Bakanlığı İşyeri Hekimliği 1995

T.C Sağlık Bakanlığı  ve Hacettepe Üniversitesi Turizm Hekimliği 1995

T.C Sağlık Bakanlığı Aile Hekimliği Sertifikası

 

Eğitim ve Kurslar

İMCAS Paris Kongresi 2010

TCT Medikal Kök Hücre ve PRP ile Fraksiyonel  Laser Tedavileri  ve Yağ Transfer Sistemi Eğitimi 2010

TCT Medikal PRP ve KÖK Hücre Destekli  Cerrahi Workshop 2010

Medikal Estetikte Son Trendler (Dolgu,İleri Botox Teknikleri ,Saç,Yüz ve Boyun,Sellülit ,Yara izi ,Çatlak mezoterapisi,Lipoliz,U-terapi ile yüz gençleştirme,Örümcek Ağı uygulamalı eğitimleri) 2015

Gazi Üniversitesi Algoloji Departmanı  PRP VE Ozonun Cerrahi Uygulamalardaki Kullanımı Eğitimi 2015

Medikal Estetik Derneği Medikal Estetikte Son Trendler Uygulamalı Eğitimi 2015

Bezmi Alem Üniversitesi PRP Destekli Saç Ekimi ve PRP Uygulamaları Semineri 2012

PRP Platelet Rich Plazma destekli FUE Uygulama Eğitimi 2012

Bursa Tabip Odası STE Eğitimleri 1995-2004 yılları arasında

Bursa Uludağ Üniversitesi  Anestezi Acil Hekimliği ve Acil Becerileri Geliştirme, CPR Maket Uygulamalı Eğitimi 1999

Sağlık Bakanlığı Eğiticilerin Eğitimi  Belgesi  2013

Çalışma Bakanlığı İşyeri Hekimliği Eğitimi Ögretici Belgesi 2013DOKTORLARIMIZ
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıOp. Dr. Bülent CihantimurEstetik International Sağlık Grubu kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur – Doctor B’nin kendi geliştirmiş olduğu 8 adet tekniği bulunmaktadır. Tekniklerinin yanı sıra, özellikle Total Vücut Şekillendirme, Brezilya Poposu estetiği, Örümcek Ağı estetiği, Yağ transferi gibi konularda öne çıkan Cihantimur, estetik cerrahiye sanatsal bir bakış açısıyla yaklaşarak, bedenin bir bütün olduğunu ve totale bakılarak tüm cerrahilerin yapılması gerektiğini vurgular. Cihantimur’un uluslararası ve yurt içi pek çok ödülü bulunmaktadır.
Estetik Plastik Cerrahi Bölüm BaşkanıProf. Dr. Cenk ŞenRekonstrüktif cerrahi alanında 50’den fazla bilimsel makaleye imza atmış olan Prof. Dr. Cenk Şen, kendi teknikleriyle ön plana çıkmaktadır. Burun estetiği ve özellikle gerçekleştirilmesi son derece güç bulunan ve özel bir ihtisas alanı olan revizyon burun estetiği konusunda uzmanlaşmıştır. Aynı zamanda meme estetiği, kepçe kulak estetiği konusunda öncüdür.
PLASTIK VE REKONSTRÜKTIF CERRAHI UZMANIOp. Dr. Selçuk AytaçPost bariatrik cerrahi ya da diğer adıyla obezite cerrahisi sonrası yapılan estetik cerrahi operasyonlarında uzmanlığı bulunan Op. Dr. Selçuk Aytaç, kilo verme sonrası oluşan deformasyon ve sarkma konularında bireylere yardımcı olmaktadır. Aytaç bu sürecin son derece iyi yönetilmesini operasyon öncesi, sırası ve sonrasında bireylerin takibinin çok iyi yapılması gerektiğini vurgular ve zayıflama sonrası estetik cerrahi konusunda sayısız tedavisi bulunmaktadır.
PLASTIK VE REKONSTÜRKTIF CERRAHI UZMANIOp. Dr. Medine KantürkPlastik Cerrahi Uzmanı İlk ve orta egitimini Rusyada Moskva şehirinde alıp, 2002-2009 yılında Türkiye Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalından eğitimini tamamlıyıp Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzman ünvanını alıyor.
PLASTIC, RECONSTRUCTIVE AND AESTHETICS SURGEONOp. Dr. Rıza Kantürk1998- 2004 Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim aldı. 2004 -2010 yılları arasında Uludağ Üniversite’si Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nı bitirdi.
Saç Ekimi ve Saç Tedavileri Bölüm BaşkanıDr. Çağatay GüngörsünDr. Çağatay Güngörsün, saç ekimi, saç ekimi öncesi ve sonrası tedavileri ve saç derisi tedavileri konusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Titizlikle çalışılması gereken saç ekimi sürecinin başarılı bir şekilde yönetilmesini sağlayan Güngörsün, saç ekimi öncesi, sırası ve sonrasında hastalarına uzmanlaşmış bir destek sağlamaktadır.
Dr. Gina MoretCilt tedavileri başta olmak üzere tüm medikal estetik konusunda uzmanlığa sahip olan Dr. Gina Moret, yaşlanma belirtilerinin, cilt lekeleri tedavilerinin, ameliyatsız olarak gerçekleştirilen tüm cilt uygulamalarının profesyonel bir şekilde uygulanmasını sağlamaktadır.
Dr. Gülden Gürel 1970 yılında Çorum’da doğdu. İlk, orta ve liseyi eğitimini İzmir’de aldı. Eğitim hayatını Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.
ANESTHESIOLOGIST (MD)Uzm. Dr. Ali Ekber Yürekli1966 yılında Erzincan’da doğdu. 1992 yılı 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitiminin ardından, 1999 Uludağ Üniversitesi Anestezi ve Ranivasyon Uzmanlık eğitimini tamamladı.
Dt. Bora Muratİstanbul Üniversitesi Diş Fakültesi mezunu olan Diş Hekimi Bora Murat, EDAD (Aesthetic Dentistry Academy), ve CADA (Computer Aided Dentistry Academy) üyelikleri bulunmaktadır. Özellikle Implantoloji ve estetik diş hekimliği üzerine çalışmalar yapmış ve gülüş tasarımı konusunda uzmanlaşmıştır.
Dt. Sinem KarakaşMarmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olan Sinem Karakaş, EDAD(Estetik Diş Hekimliği Akademisi) ve CADA (Computer Aidied Dentisry Academy) üyesidir. Uzun yıllar farklı diş hekimliği konularında çalışmalar yaptıktan sonra, özellikle dijital ve estetik diş hekimliği üzerinde uzmanlaşmıştır.
Uzm. Dyt. Melis Torluoğlu 2011 yılını GATA ve Başkent Üniversitesi Hastanelerinde sürdürüp; tez çalışmasını Başkent Üniversitesi Hastanesi Diyaliz Merkezi’nde "Böbrek Hastalıklarında Beslenme Tedavisi" üzerine tamamlamıştır. Şubat 2012-2013 süresinde TRT’de yayınlanan "Anne Çocuk” ve "Medyada Sağlık” programlarında beslenme bölümü danışmanlığını ve sunuculuğunu üstlenmiş, birçok televizyon kanalında çeşitli konularda ropörtajları yayınlanmış ve konuk olarak katılmıştır.
Dt. Melike Kasap
Dr. Jale Özdemir
Dr. İlkay Hüthüt
Dr. Barış Nuhoğlu