Diş Kristali- Diş Pırlantası

Dişler yüz güzelliğinin en önemli parçalarından birisi. Pek çok kişi parlak ve canlı bir gülümsemeye sahip olabilmek için estetik diş hekimliğinin tüm avantajlarından faydalanmaya çalışıyor. İşte diş kristalleri ve diş pırlantaları da bunlardan bir tanesi.

Fiyat Alın

Yapıştırma İşlemi

Diş kristali, dişe ya da dişlere yapıştırılarak yapılan bir işlem. Dental yapıştırıcı ile yerleştirilen diş kristali kalıcı olarak dişe tutturulur istendiği zaman da farklı dişçilik araçlarıyla çıkarılabilir. Dişe zarar vermez, yerleşim dişin sadece yüzeyine yapılır. Hastalar dişlerini normal olarak fırçalayabilir ve normal ağız hijyeni kurallarını uygulayabilirler.

Tüm Diş Tedavileri Uygulamalarımızı Görmek İçin Tıklayınız!

SSs

Diş kristali veya diş pırlantası dişe ışıltı vermesi amacıyla diş yüzeyine yapıştırılmak suretiyle uygulanan aksesuarlardır.

Sanılanın aksine diş yüzeyinde herhangi bir aşındırma yapılmadan belirlenen dişe, özel dental yapıştırıcılarla diş hekimi tarafından uygulanır.

Aşırı sert ısırma hareketi sonrası diş pırlantasının düşme riski vardır fakat dişe herhangi bi zarar söz konusu değildir, tekrar yapıştırılabilir.

Bu işlemi sadece doktorunuz yapabilir, dilediğiniz zaman çıkartılabilir.

Sadece diş yüzeyine yapılan bir yapıştırma işlemi olduğu için herhangi bir zararı yoktur.

Bugün piyasada kendinizin yapıştırabileceği uygulamalar mevcut ancak bu diş hekiminin kullandığı ürünlerden farklıdır, iz bırakabilir veya dişinize zarar verebilir. Bu konuda bir diş hekimine başvurmanız ve onun malzemelerini kullanmanız daha akılcı ve güvenilir olacaktır.

(536 oy,5,00)
Yorumlar?YORUM