Bursa Zafer Plaza

Estetik International Sağlık Grubu, İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’de bulunan klinik ve tıp merkezleriyle bireylerin estetik ihtiyaçlarına kaliteli ve VIP hizmet veriyor.

Bursa Zafer Plaza

Estetik International Bursa Zafer Plaza kliniğimiz, şehrin merkezindeki yerleşkesiyle Bursa ve çevre illerden gelen misafirlerimizi, profesyonel hizmet anlayışı ve medikal estetik alanındaki yeniliklerde donatılmış altyapısıyla ağırlamaktadır. Temel prensibinde dünya çapındaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek, hasta etik kurallarına bağlı bir şekilde eksiksiz bir hizmet anlayışı yatmaktadır.

Bursa Zafer Plaza kliniği, AVM içindeki lokasyonu, misafirlerimize ulaşım kolaylığı ve alışveriş imkanı sağlayarak, zaman açısından tasarruf sağlamalarına olanak sağlıyor. Zafer Plaza kliniğimiz, panoramik Bursa manzarası eşliğinde sabah 10 akşam 22 saatleri arasında ayrıcalıklı bir servis sunmaktadır. Estetik International Zafer Plaza kliniğinin öne çıkan uygulamaları; Lazer epilasyon konusunda aktif ve profesyonel hizmet veren kliniğimiz Alexandreite, Diod ve Ndyag cihazlarıyla her kıl köküne ve cilt rengine uygun başarılı uygulamalarla kısa zamanda kesin çözüm ve yüksek hasta memnuniyeti sağlıyor. Botox, dolgu, Örümcek Ağı Estetiği, ultraterapi, yüz ve saç mezoterapileri, PRP, FMTS, cilt bakımı ve maskeler, akne kürü, karboksi ve ESWT gibi zayıflama üniteleri, solaryum, ozon sauna, Hellus ve Lotus fraksiyonel lazer, dövme silme, ben alımı, doğumsal lekeler, kesi izi, skar dokuları, cilt yenileme, lekeleri yok etme gibi uygulamalar yapılıyor.

FOTO GALERİ

Online Randevu