Bursa Korupark

Estetik International Sağlık Grubu, İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’de bulunan klinik ve tıp merkezleriyle bireylerin estetik ihtiyaçlarına kaliteli ve VIP hizmet veriyor.

Bursa Korupark

Adını Bursa’nın en büyük AVM’si olan Korupark’tan alan Bursa Korupark kliniğimiz 2012 yılından beri Bursa ve civar illerden gelen misafirlerimize hizmet veriyor. Şehrin batısında, her kesimden insanın kolaylıkla ulaşabileceği, iş merkezlerine yakın lokasyonuyla pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Çalışan pek çok insanın öğle arasında dahi uğrayarak hizmet alabildiği Estetik International Bursa Korupark, son teknolojiyle donatılmış en kapsamlı kliniklerimizden bir tanesidir. Estetik Cerrahi operasyon planlama, medikal uygulamalar konusunda hizmet alınabileceğiniz Korupark kliniğimiz, güler yüzlü ve profesyonel ekibiyle, en son yenilikleri bulabileceğiniz, en güvenilir adreslerden birisidir.

Estetik International Korupark kliniğimizde başarı ile uygulanan hizmetlerimizi şöyle sınıflandırabiliriz: Lazer epilasyon, cilt bakımı, cilt tedavileri, Örümcek Ağı Estetiği, kılcal damar tedavileri, leke tedavisi, Secret, ultraterapi, botox, dolgu, mezoterapi, zayıflama ve bölgesel incelme tedavileri başta olmak üzere diğer medikal uygulamalar ve cerrahi operasyonların planlaması da yapılmaktadır

FOTO GALERİ

VİDEOLARIMIZ

Online Randevu