Bursa Çekirge

Estetik International Sağlık Grubu, İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’de bulunan klinik ve tıp merkezleriyle bireylerin estetik ihtiyaçlarına kaliteli ve VIP hizmet veriyor.

Bursa Çekirge

Yeşil Bursa’nın en otantik estetik cerrahi kliniği olan Çekirge şubemiz, aynı zamanda Estetik International Sağlık Grubunun ilk cerrahi kliniğidir. 1999 yılından bu yana eksiksiz donanımı ve profesyonel hizmeti ile Bursa ve civar illerden gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor. 20’yi aşkın konusunda uzman çalışanlarıyla hizmet veren Çekirge şubesinin tarih kokan, görülmeye değer antika eşyalardan tasarlanmış iç dekorasyonu, tüm misafirlerimize farklı bir görsel değer armağan etmektedir.

 Yeşillikler içindeki havuzu, kuş sesleri arasında misafirlerimizin odalarından görünen manzara ile huzur veren bu kliniğimizde tüm cerrahi operasyonlar ve ayrıca medikal uygulamalar yapılmaktadır. 16 yıldır inovatif bir girişimcilik örneği gösteren Çekirge şubesinde; Saç ekimi, Organik Saç Ekimi, Örümcek Ağı Estetiği, saç dökülmesi ve saçlı deri tedavileri, lazer tedavileri ve lazer epilasyon, ozon terapi, yüz gençleştirme, son tekniklerimiz, diyet ve sağlıklı beslenme, tüm ameliyatsız teknikler zayıflama ve selülit tedavileri gibi daha pek çok estetik cerrahi ve medikal uygulamalar hizmeti verilmektedir.

FOTO GALERİ

Online Randevu