Basit Burun Estetiği

Basit burun estetiği, Burun estetiği uygulamaları içinde en etkili sonuçları aldığımız Basit Burun estetiği ile yüzün tam orta alanında bulunan burna, genel kontüre uyum sağlayacak form kazandırır.

Fiyat Alın

Basit Burun estetiği uygulama

Klasik burun estetiğine nazaran çok fazla avantajı bulunan Basit Burun estetiği, hastaya iyileşme sürecinde maksimum konforu sağlar. Basit Burun estetiğinde tampon, alçı ya da bandaj kullanılmaz. Lokal anestezi altında yapılır ve ortalama 15-20 dakikada operasyon tamamlanır. Basit burun estetiği yaptırmadan evvel hastadan, ön ve profil resmi istenir. Bu işlemi kliniklerimize gelmeden dijital ortamda web sitemiz üzerinden göndererek de yapabiliyorsunuz. Uzman doktorlarımız gerekli tasarımı yaparak, size 3 farklı alternatifle burnunuzun son halini hazırlıyorlar.

Basit burun estetiği, istenirse lokal anestezi altında, hastanın bilinci açık olarak da uygulanabilir ama eğer istenirse farklı anestezi teknikleri de düşünülebilir. Sorunlu düşük burun ucu kaldırılır, eğer ufak bir kemer sorunu varsa, törpülenebilir.

Basit Burun estetiği arzu edildiğinde yine burun estetiği uygulamalarından olan Örümcek Ağı Estetiği ya da Cihantimur Yağ Transferi gibi farklı uygulamalarla da kombine edilerek yapılabiliyor. Çünkü yüz bir bütündür ve ancak yüz totaline bakılarak sorunlu görülen her bölge düzeltilerek istenilen hedefe ulaşılabilir. Yaklaşık 15- 20 dakika içinde basit bir uygulamayla yıllardır hayalini kurduğunuz burna kavuşabiliyorsunuz. 

Tüm Yüz Estetiği Uygulamalarımızı Görmek İçin Tıklayınız!

Basit Burun estetiği sonrası

Hasta çok kısa zamanda sosyal hayatına geçiş yapar. Basit Burun estetiğinde ağrı, şişlik ve morarma gibi etkiler, hemen hemen hiç görülmez ya da minimum seviyede seyreder. Hastaya oldukça konforlu bir iyileşme süreci yaşatan Basit Burun estetiğinin avantajları en fazla iyileşme sürecinde görülür.

Basit Burun estetiğinin avantajları:

• Kesi yok, mikro, noktasal uygulama yapılır
• Lokal anestezi altında yapılır
• İyileşme süreci son derece kısadır
• Sosyal hayata anında geçiş sağlanır
• Basit, risksiz bir uygulamadır
• Klasik burun estetiğinden korkanlara alternatif bir operasyondur
• Hastaya operasyon sonrası hali, dijital ortamda tasarlanarak gösterilir
• 15-20 dakika içinde uygulama tamamlanır

Bir önceki sayfamızda Ameliyatsız Burun Estetiği operasyonunu inceledik. Detayları öğrenmek için linkle tıklayın!Basit Burun estetiği nedir?

Basit burun estetiği, neştersiz burun estetiği olarak da geçen neştersiz bir operasyondur. Ameliyatsız estetik uygulamaları içinde en etkili sonuçları aldığımız Basit Burun estetiği ile yüzün tam orta alanında bulunan burna, genel kontüre uyum sağlayacak form kazandırır. 

Estetik Cerrahi Merkezi
Neden Estetik International?

İnsan odaklıyız, merkezimizde hasta ve çalışan memnuniyeti var,
Sadece bir tek teşhis ve tedaviye odaklanmıyoruz, beri yandan hizmet odaklı çalışıyoruz,
Ağrısız, sosyal hayatı etkilemeyen ve güvenli prosedürleri temel alan, yeni teknikler geliştiriyoruz,

Hastalarımızla iletişime geçen tüm sağlık birimlerimiz dostluk ve güvene dayalı bir ilişki kurarlar,
Hastalarımız tedavi süreçlerinde aktif olarak konuya dahil edilir, başta sağlıklarının en önemli unsur olduğunu mutlaka açıklarız,
Bedenlerindeki değiştirmek istedikleri alanlara ya da kusurlara değil, özgüvenlerine ve iyi yaşam koşullarına odaklanmalarını sağlarız,
 

Çünkü bizler;

Uygulanan ufak bir müdahalede bile tüm tarafların yanındayız,
Hasta, hasta yakını, kamuoyu, etik ve bilim çevreleri gibi…Yayınlarımızla hizmetlerimizin halkın anlayabileceği dilde, kolay erişilebilir ve kolay anlaşılabilir düzeyde olmasını sağlarız, 360 derece müşteri deneyimi ile hem fark yaratırız, hem de sürdürülebilir bir güven sağlarız,
Yazılı ve görsel basını, dijital mecraları toplumları bilinçlendirmek amacıyla kullanırız,

İnsanı değerleri temel alırız.

SSs

Adı üzerinde bu bir estetik cerrahi ameliyatı, estetik cerrahın yapması gerekir.

Alçısız, tamponsuz, maksimum konfor sağlayan bir burun operasyonudur. Burun ucunu kaldırmaya yönelik, hafif kemerin törpülenebildiği, burnunda radikal bir değişim istemeyen hastalara yapılır.

Burnun ucunu kaldırmak isteyen, klasik burun estetiği operasyonundan korkan, anında sosyal hayata geçiş yapmak isteyen, radikal bir değişim istemeyen herkese yapılabilir. 

Evet dijital simülasyon sayesinde operasyonun nihai sonucunu gösterebiliyoruz. Hastamız operasyondan sonra nasıl gözükeceğini görebiliyor ve bu sayede sürprizlerle karşılaşmıyor.

Kesi yapmadan sadece noktasal girişlerle burnun ucunu yukarı kaldırıyoruz. Hafif kemerli yapı törpülenebiliyor. İstenirse lokal anestezi altında yapılıyor. Ortalama 15, 20 dakika sürüyor.

Her mevsim yapılabilir. Kesi yapılmadığı için klasik burun ameliyatı gibi burnu güneşten olabildiğince korumaya çalışmak gerekmiyor, yeterince, olması gerektiği gibi korunması yeterli.

Hemen seyahat edilebilir. Duruma göre, 1 gün istirahat edilmesi önerilebilir.

Ertesi gün iş hayatına dönüş yapılabilir.

Hayır, zaten tekniğin en büyük ve konforlu özelliği de tampon kullanılmıyor olmasıdır.

Evet, ufak bir müdahale ile kemer törpülenebilir.

Birkaç gün burnu dış etkenlere ve darbelere karşı korumak yeterlidir.

Sizin ağrı eşiğinize bağlı bir durumdur ama hastalarımızın % 98’i ağrı veya sızı duymadıklarını söyler.

Lokal anestezi altında yapılıyor istenirse anestezi şekli değiştirilebilir.

(501 oy,4,85)
Yorumlar?YORUM