3D sonrası görüntüleme cihazı

Göğüs büyütme, yüz germe veya aklınıza gelecek her türlü estetik cerrahi operasyonu sonrasında nasıl görüneceğinizi merak ediyor musunuz? Sonuçları görmek için artık operasyon sonrasını beklemeye ve bunun için kaygılanmaya gerek yok. Diğer hastaların öncesi ve sonrası fotoğraflarına bakarak sonuçlarınızı tahmin etmek zorunda değilsiniz Estetik International Sağlık Grubu bünyesinde bulunan son teknoloji 3D sonrası görüntüleme cihazı ile artık uygulamalardan sonra nasıl görüneceğinizi biliyorsunuz.

Fiyat Alın

3D sonrası görüntüleme cihazı

Yenilikleri takip eden ve anında bünyemizde alan bir sağlık grubu olarak, bu son teknoloji cihazı hastalarımızın hizmetine sunduk. Farklı programlarla bugüne kadar photoshop veya ona benzer sistemler kullanarak, hastanın sonrası görüntüsünü, fikir vermesi açısından hazırlardık. Fakat 3D sonrası görüntüleme programı sayesinde 3 boyutlu olarak sonrası görüntülerini hastalarımıza gösterebiliyoruz.

3D sonrası görüntüleme nedir?

Bu teknoloji bir görüntüleme yazılımıdır ve estetik cerrahi sonrası nasıl görüneceğinizi sanal gerçeklik uygulaması dahilinde 3 boyutlu bir biçimde size gösterir.

Tüm Yüz Estetiği Uygulamalarımızı Görmek İçin Tıklayınız!

3D sonrası görüntüleme cihazı nasıl çalışır?

Estetik International’a geldiğinizde sağlık danışmanınız, istediğiniz operasyona yönelik farklı açılardan medikal fotoğraflarınızın çekilmesi için sizi, medikal fotoğrafçımıza yönlendirir. Çekilen fotoğraflarınız yazılıma yüklenir ve gerekli değişiklikler yapılır.Yapılacak ve planlanmış değişimler program vasıtasıyla gerçekleştirildikten sonra, operasyon sonrası çıkacak sonuca çok çok yakın bir şekilde sonrası görüntüsü elde edilir.

3D sonrası görüntüleme cihazının avantajları nelerdir?

• Gerçek kamera çekimi görüntüleri üzerinde çalışma yapar
• Uygulama sonrası nasıl görüneceğinizi gösterir
• Sonuca çok yakın sonrası görüntünüzü yakalarsınız
• Çıkan sonuca müdahale edip, istemediği şeyleri söyleyebilirsiniz
• Sonrasında nasıl görüneceğinizi bildiğiniz için olumlu ve kaygısız olarak operasyona girersiniz
• Sanal gerçeklik gözlüğüyle 3 boyutlu olarak kendinizi görürsünüz

Bir önceki sayfamızda İple Kepçe Kulak Estetiği operasyonunu inceledik. Detayları öğrenmek için linkle tıklayın!

 Estetik Cerrahi Merkezi
Neden Estetik International?

İnsan odaklıyız, merkezimizde hasta ve çalışan memnuniyeti var,
Sadece bir tek teşhis ve tedaviye odaklanmıyoruz, beri yandan hizmet odaklı çalışıyoruz,
Ağrısız, sosyal hayatı etkilemeyen ve güvenli prosedürleri temel alan, yeni teknikler geliştiriyoruz,
 

Hastalarımızla iletişime geçen tüm sağlık birimlerimiz dostluk ve güvene dayalı bir ilişki kurarlar,
Hastalarımız tedavi süreçlerinde aktif olarak konuya dahil edilir, başta sağlıklarının en önemli unsur olduğunu mutlaka açıklarız,
Bedenlerindeki değiştirmek istedikleri alanlara ya da kusurlara değil, özgüvenlerine ve iyi yaşam koşullarına odaklanmalarını sağlarız,
 

Çünkü bizler;

Uygulanan ufak bir müdahalede bile tüm tarafların yanındayız,
Hasta, hasta yakını, kamuoyu, etik ve bilim çevreleri gibi…Yayınlarımızla hizmetlerimizin halkın anlayabileceği dilde, kolay erişilebilir ve kolay anlaşılabilir düzeyde olmasını sağlarız, 360 derece müşteri deneyimi ile hem fark yaratırız, hem de sürdürülebilir bir güven sağlarız,
Yazılı ve görsel basını, dijital mecraları toplumları bilinçlendirmek amacıyla kullanırız,

İnsanı değerleri temel alırız.

Sanal gerçeklik gözlüğü nedir?

Sanal gerçeklik gözlüğü, 360 derece görünüm imkanı sağlayan bir teknolojidir. Yüklenen ve üzerinde değişiklik yapılmış sonrası görüntülerinizi, gerçekçi ve net bir içerikle size gösterir

SSs

Kesinlikle hayır. Bu bizim tarafımızdan size sunulan bir önizleme resim modülüdür. 

3D sonrası görüntüleme uygulaması mevcut en kapsamlı görüntüleme deneyimini sunar. Birebir aynısı olmasa da, çıkan sonuca yakın bir görüntü elde edeceksinizdir. Bazı küçük değişikliklerin beklenebileceğini akılda tutmak çok önemlidir. Doktorunuza güvenerek ve ameliyat öncesi ve sonrası talimatları yakından izleyerek, iyi bir sonuç elde etme şansınızı en üst düzeye çıkartabilirsiniz. Hastaların her zaman gerçekçi beklentileri olması gerekir.

Evet, 3D sonrası görüntüleme uygulamasısanal gerçeklik deneyimini oluşturmak için kullanılan 3 boyutlu görüntüleri farklı açılardan görmenizi sağlayacaktır. 

Sisteminin güzelliği de bu zaten. Bir anda farklı boyutları karşılaştırabilir ve karar verebiliyor olmanızdır. Söz gelimi meme estetiğinde 300 veya 400 cc implant, arasındaki farkı gözlemleyebilirsiniz. Meme büyütme için boyut seçeneği çok fazla olabilir, ancak bu uygulama süreci daha kolay hale getirir.

Hayır. Öncesi ve sonrası fotoğraflar ilk araştırma için harikadır, ancak gerçekten özel bir önizleme ile rekabet edemezler. İnsanların vücutları birbirinden çok fazla farklı olduğu için, diğerlerinin elde ettiği sonuçlara bakarak nelerin olacağına dair gerçekçi bir fikir elde etmek zordur. Bu uygulama önce ve sonra kendi fotoğrafınızı görmenizi sağlar.  Beklenen sonuçlara çok daha doğru bir bakış açısıdır bu.

Hayır, yazılım sadece ameliyattan sonra nasıl görüneceğinin bir ön gösterimidir.

(552 oy,4,88)
Yorumlar?YORUM