home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Yüz Germe

Yüz Germe Ameliyatı Hakkında Bilmek İstediğiniz Herşey

Yaşlanmanın ilk belirtilerini ne yazık ki ilk olarak yüz bölgemizde hissediyoruz.  Yer çekimine karşı koyamayan yüz cilt dokusu ve yüzümüzdeki hacmin azalması yaşlanmanın başlamış olduğunu bize gösterir. Yüzünüzü yenilemek ve gençleştirmek ve hatta zamanı durdurmak istiyorsanız sizin için bu operasyon uygun olabilir.

 

Yüz Germe Ameliyatı

Yüz germe ameliyatında sadece yüz bölgesi değil, aynı zamanda yüz ve boyun derisindeki sarkıklık ve hatta varsa çene altındaki yağlanma yok edilerek, bütün yüze derialtı dokusu takviye edilme suretiyle yapılabilir.

 

Facelift veya rhytidectomy olarak da geçen yüz germe ameliyatları Estetik International bünyesinde farklı yöntemler ve teknikler kullanılarak da yapılabilmektedir. Kliniğimizde kullandığımız klasik yüz germe ve iple yüz germe tekniğinden oldukça güzel dönüşler alıyoruz. Estetik International Sağlık Grubu kurucusu Op.Dr.Bülent Cihantimur tarafından geliştirilmiş olan iple yüz germe tekniği en son teknolojiyle uygulaması yapılarak hastalarımıza tatbik edilmektedir.

 

Dr.Cihantimur’un iple yüz germe tekniğini, geleneksel yüz germe tekniği ile karşılaştırma yaptığımızda, etkisinin daha yüksek olduğunu gözlemlediğimiz ve iyileşme süresinin daha kısa olmasından kaynaklanan pek çok avantaja sahiptir.

 

İple yüz germe operasyonu sonrasında yüzünüz daha sıkı ve genç bir görünüme sahip olacağından bu teknik son yılların en çok tercih edilen metodu haline getirmiştir.
Operasyonlarda ayrıca gereken bölgelere Cihantimur yağ transfer sistemi ile yağ enjekte edilebilir. Hangi yüz germe tekniğinin sizin için uygun olduğuna doktorunuz karar verecek ve uygulamayı yapacaktır.

 

(Hiç oy kullanılmamış, ilk oy kullanan sen ol!)
Loading...
Uzmana Danışın
Soru sorabilirsiniz
  • Uzmana Danışın
chat Doktora Soru Sor
--> -->