home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Yılın Tıp Adamı Op.Dr.Bülent Cihantimur

14 Haz

“En Quality Tıp Adamı” ödülüne bu yıl, Op. Dr. Bülent Cihantimur layık görüldü.
Quality of Magazine Dergisi’nin bu yıl 5. sini düzenlediği “Quality Ödül Töreni” dün gece Su Ada’da gerçekleşti. İş, sanat ve medya dünyasından başarılı isimlere ödül verilen törende, Estetik International Klinikleri kurucusu, Op. Bülent Cihantimur, “En Quality Tıp” ödülünün sahibi oldu.

 

Özgün, bağımsız ve ilkelerinden ödün vermeden yayın hayatına 5 yıldır devam eden Quality of Magazine dergisinin yeni yaşının da kutlandığı geceye, cemiyet ve iş camiasının önde gelen isimleri de davetliydi. Daha evvel, Prof.Dr. Onur Erol, Prof.Dr Ender Kazazoğlu gibi tıp alanında başarılı isimlerin de ödül aldığı En Quality Tıp ödülü, ülkemizdeki en seçkin ve kaliteye önem veren kişiler arasından seçiliyor.

 

Ödül gecesine, bu yıl “Örümcek Ağı Estetiği başta olmak üzere, kendi geliştirdiği teknikleriyle, estetik operasyonlarda yenilikçi ve çağdaş uygulamalara imza atan Op. Dr. Bülent Cihantimur damgasını vurdu. Sadece ülkemizde değil, estetik alanında geliştirdiği etkin ve işlevsel teknikleriyle adından dünyada da bahsettiren Op. Dr. Bülent Cihantimur, gururumuz olmaya devam ediyor.

 

  • chat Doktora Soru Sor
    --> -->