home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Ütüleme

Teknolojinin günden güne gelişmesi, acısız epilasyon tekniklerinin bulunmasına ve her geçen gün yeni lazer epilasyon uygulamalarının çıkmasına neden oluyor. Son günlerin en fazla tercih edilen epilasyon yöntemlerinden olan ütüleme epilasyon ise, lazer teknolojisiyle çalışan bazı cihazlarla yapılıyor ve gerçek anlamda masaj yaptırır gibi, konforlu bir epilasyon seansı geçirilmesine olanak sağlıyor.

 

Ütüleme Lazer Teknolojisi

Ütüleme lazer teknolojisi, insanların diğer tüm lazer epilasyon çeşitlerinde yaşadıkları dezavantajları ortadan kaldırarak, kısa sürede, acısız ve verimli sonuçların alındığı bir lazer epilasyon sistemi oluşturma fikriyle geliştirilmiştir. Lazer epilasyonların çoğunda bronz ve çok esmer tene, sarı, beyaz ve kızıl kıllara uygulama yapılamadığı gibi, kısa zamanda fayda sağlamak amacıyla yapılan yüksek dozlu lazer atışlarında, folikülü yok etmek isterken, cildin de hasara uğramasına neden olunuyor.

Lazer epilasyon teknolojisinde uygulanması gereken asıl yöntem, düşük dozlarda ama folikülü yok edebilecek bir ısınma sağlayan, atış enerjisinin yoğun olmadığı ve dolayısıyla ciltte yanma ve hasara sebep olmayan uygulamaların yapılmasıdır. İşte bu bahsettiğimiz uygulama ütüleme lazer epilasyon sayesinde yapılabiliyor.

 

 

(Hiç oy kullanılmamış, ilk oy kullanan sen ol!)
Loading...

 

Uzmana Danışın
Soru sorabilirsiniz
  • Uzmana Danışın
chat Doktora Soru Sor
--> -->