home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Universkin

Kişiye özel cilt serumu

 

Cilt tedavisinde yeni dönem başlıyor! Cildiniz için formüle edilen en taze bakım, kişiye özel cilt serumu artık Estetik International’da. Türkiye’de yalnızca Estetik International kliniklerinde bulabileceğiniz ünlü Fransız kozmetik markası Universkin, cildin ihtiyaçlarına uygun olarak formüle edilen yeni konsepti ile kusursuz cilt bakımı ve tedavisinin kapılarını açıyor.

 

Uzun yıllar yapılan klinik çalışmalar sonucunda cildin gereksinimlerine uygun olarak formüle edilen cilt bakım ürünleri sunan Universkin, TCT Medikal tarafından ithal edilen ürünleriyle Türkiye pazarına merhaba dedi. Estetik International bünyesinde satışa çıkarılan Universkin ürünleri, her cildin ihtiyacına yönelik bireysel, kişiye özel cilt serumu ile tek tek formüle edilmiş çözümler sağlıyor.

 

Kişiye özel cilt serumu nedir?

 

Dermatologlar ve plastik cerrahlar tarafından detaylı cilt teşhisi konulması için uygulanan bu konsept serum kombinasyonları “Cildinizi Bize Anlatın” mottosuyla hareket ediyor. Bireysel, kişiye özel serumların hazırlanmasını sağlayan bu konsept, en etkili ve kaliteli 20 aktif maddeden oluşuyor. Uzmanlarımız, size özel içeriğiyle serumun oluşturulması için öncelikle cilt tipiniz, tıbbı geçmişiniz, cilt bakım rutininiz ve cilt sorunlarınız hakkında kapsamlı bir araştırma yapıyor. Sizin verdiğiniz bilgilerle cildinizin hangi aktiflere gereksinim duyduğu belirleniyor. Fonksiyonel tanının ardından farklı oranlarda eklenen aktif bileşenlerle kişiye özel cilt serumları taze bir şekilde, o anda oluşturuluyor.

Kişiye özel cilt serumunun avantajları

 

Fransa’nın en iyi uzmanlarını bünyesinde barındıran, bilim insanları ve doktorlardan oluşan bir ekiple çalışan Universkin, çoklu kombinasyonları ile cildinizin fonksiyonlarını iyileştirmek için kalıcı yöntemler sunuyor. Uzmanlar tarafından kişiselleştirilmiş, size özel taze cilt bakım ürünleri, cildinizin fizyolojisi ile mükemmel bir sinerji oluşturuyor.

  • Kişiselleştirilmiş cilt bakımı sunar.

 

  • Size özel yapılandırılan bir serumdur.

 

  • Gözünüzün önünde, hijyenik koşullarda yapılır.

 

  • Anında taze bir şekilde formüle edilir.

 

  • Cilt tipinize ve hikayenize göre en uygun içerik sağlanır.

 

  • Cilt fizyolojinize uygun bir serumdur.

 

Neden kişiye özel cilt serumu kullanmalısınız?

 

Her cildin tipi, yaşlanma derecesi, kolajen kalitesi ve yaşam tarzı birbirinden farklıdır. Serumlar ise, cilde mükemmel bir bakım yapmanızı sağlayan kozmetik ürünlerdir.

 

Universkin Laboratoire, her cildin ihtiyacının, bireylerin yaşam standartlarının, cilt tiplerinin birbirinden farklı olduğu fikrinden hareketle kişiye özel cilt serumları oluşturuyor.  Cilt bakımında kısıtlı bir alanda sıkışan, genel cilt tipleri için formüle edilen ve bundan dolayı cildin temel birkaç sorunu dışında çözüm sunamayan serumlar yerine, bireysel cilt analizi sonuçlarına göre kişilerin özel ihtiyaçlarına yönelik tek tek formüle edilmiş çözümler sağlayan Universkin, cilt sorunlarınızın çözümünde nokta atışı yapıyor.

 

Kişiye özel cilt serumunun içeriği nedir?

 

Yapılan klinik çalışmalarla en etkili ve kaliteli malzemelerle oluşturulmuş kişiye özel cilt serumları, 20 farklı aktif maddeden oluşuyor. Kişilerin cilt analizi ve fonksiyonel tanısı yapılıyor ve ardından farklı oranlarda eklenen bu aktif bileşenlerle kişiye özel cilt serumları oluşturuluyor.

(Hiç oy kullanılmamış, ilk oy kullanan sen ol!)
Loading...
Uzmana Danışın
Soru sorabilirsiniz
  • Uzmana Danışın
chat Doktora Soru Sor
--> -->