home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Ulthera, Sıkı ve Genç Cildin Ameliyatsız Yolu

07 Mar

Henüz ameliyat olmak istemeyenlere, davetkar bir alternatif olarak kabul edilen Ultherapy hakkında Op. Dr. Bülent Cihantimur açıklamalarda bulundu
 
“Cildimizin yaşlanma süreci 25 yaş sonrasında başlıyor. Sebebi ise kolajen yapının eskisine nazaran daha az üretilmesidir. Eğer siz kolajen yapınızı sürekli aktif ve üretken tutarsanız, yaşlanma belirtilerinin önüne geçersiniz. Özellikle ultherapy gibi yöntemler basit uygulaması, ameliyatsız ve kesisiz bir işlem olmasından ötürü, son zamanlarda oldukça fazla ilgi çekiyor. Ultherapyde de yine aynı mantık işler, kolajeni aktif hale getirip, cildin kendi kendini onarması, sıkılaştırması işlemidir” diyen Op. Dr. Bülent Cihantimur, Ultherapy ile en doğal ve fark edilir sonuçların alınmasının mümkün olduğunu ifade etti.
 
Kolajeni tetikliyor
 
“Ultherapy, ultrason dalgalarıyla çalışan bir cihazdır. Cildin derin katmanlarına kadar ulaştığı için belirgin bir sıkılaştırma sağlar. Cildinizde eğer bir form kaybı yaşıyorsanız ancak derin katmanlara ulaşarak sorunu çözümlersiniz. FDA onaylı, ameliyatsız yüz germe uygulamalarına yeni bir soluk kazandıran ultherapy kolajeni tetikler ve istenen sıkılaşmayı sağlar. Tek seansla gözle görülür sonuçlar elde etmeniz mümkündür” diyen Op. Dr. Bülent Cihantimur, Estetik International kliniklerinde farklı cilt gençleştirme teknikleriyle uygulamayı kombine ettiklerini ve muazzam sonuçlar aldıklarını ifade etti.
 
Doğal ve fark edilir sonuçlar
 
Ultherapynin yüz bölgesindeki genel sarkma ve kırışıklık tedavisinde kullanıldığını söyleyen Cihantimur:” Ultherapy özellikle boyun ve gıdıdaki sarkmalarda, üst göz kapağı düşüklüğünde, alın bölgesi kırışıklıklarında, yanaklardaki ve elmacık bölgesindeki form kayıplarında, zamanla düşen kaş bölgesinde, dekolte bölgesindeki kırışıklarda, sarkmış çene bölgesi çizgisinde kullanılır” dedi.

  • chat Doktora Soru Sor
    --> -->