home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Solaryum

Solaryum, güneş ışığının bedenimiz üzerinde yarattığı etkilerin, yapay yolla elde edilerek sunulduğu bir hizmettir. Solaryum işlemi, ultraviyole ışını üreten yapay bronzlaştırıcı cihazlarla, kapalı kabinlerde vücudun değişik açılardan ışın alması sağlanarak gerçekleştirilir. Son teknoloji cihazlar ile, güneş ışınlarının sağlıklı etkilerinden optimum düzeyde fayda sağlanırken, zararlı etkiler saf dışı bırakılır.

 

Dünyada ve ülkemizde sıkça tercih edilen ve gittikçe yaygınlaşan solaryum ile bronzlaşma tekniğinden maksimum verim alabilmek için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle solaryum hizmetinin, işinin ehli ekiplerce steril bir ortamda verilmesi gerekir. Bunun yanı sıra, solaryum cihazlarının düzenli olarak kontrol edilmesi ve bakımlarının yapılması son derece önemlidir.

 

Estetik International olarak, sizlere, son teknoloji solaryum cihazlarıyla, steril bir ortamda ve profesyonel bir ekip gözetiminde güvenli bronzlaşma imkanı sunuyoruz. Son teknoloji ile donatılmış, dünya lideri Ergoline Lounge ayaklı solaryum ile, kış mevsiminde sağlıklı ve bronz bir tene sahip olmanın keyfine varabilirsiniz. D vitamini sentezi yaparak, kemiklerinizin güçlenmesine yardımcı olan Ergoline Lounge, bel ve sırt ağrılarının giderilmesinde de etkilidir.

 

Sadece kış mevsiminde değil,  bedeninde 4 mevsim yaz güneşini taşımak isteyenler için en ideal bronzlaşma çözümünü üreten Ergoline Lounge solaryum cihazıyla hizmet veren estetik ve güzellik merkezlerimizde uzman kadromuz ile sizleri bekliyoruz. Sağlıklı ve güvenli bronzlaşmanın konforunu bizimle yaşayın.

Uzmana Danışın
Soru sorabilirsiniz
  • Uzmana Danışın
chat Doktora Soru Sor