home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Örümcek Ağı Maskesi

05 Şub

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur, Örümcek Ağı maskesi ve Örümcek Ağı serumu ile DoctorB Aktif Kozmetik serisine 2 yeni ürün daha ekledi. Yaşlanma belirtilerine önlem almak isteyenlere, evde pratik bir şekilde uygulayabilecekleri ürünlerle, kullanım rahatlığı sağlamayı amaçlıyor. Örümcek Ağı maskesi ve Örümcek Ağı serumu cilt tarafından kolayca emilen, ölü hücreleri temizleyen ve cildin form kazanmasına yardımcı aktifler içeriyor.
 
Örümcek-ağı-maskesi
 

Op. Dr. Bülent Cihantimur’dan Örümcek Ağı maskesi

 

Örümcek Ağı maskesi

Örümcek Ağı maskesi stereoskopik 3D olarak adlandırılan 3 boyutlu bir toparlayıcı etkiye sahip. Örümcek Ağı maskesinin içerisinde kuru kolajen lifler bulunuyor. Bu kolajen lifler aşırı ince iplik yapısında ve cildin derin katmanlarına erişebilme özelliği bulunuyor. İçeriğindeki 4 farklı kuru kolajen belirgin bir sıkılaşma etkisi sağlıyor ve cildi toparlıyor. Maskenin yüze uyumlu ve güçlü yapısı yüzün ölü hücrelerden arınmasını, kolajen takviyesiyle gençlik kazanmasını ve sıkılaştırma etkisiyle form kazanmasını sağlıyor.

 

Örümcek Ağı serumu

Örümcek Ağı serumu, cilt katmanlarına derinlemesine inerek elastikiyet kaybını önleme ve bu katmanlarda dolgunlaştırma efekti sağlayan bir özelliğe sahip. Fomülasyonunda kullanılan aktif ajanlar, yaşlanma belirtilerinin önüne geçerek cildin kolajen üretimini desteklemeye yardımcı oluyor. Cildin parlaklık, canlılık ve tazelik kazanmasına fayda sağlayan Örümcek Ağı serumunu, yalnız başına Örümcek Ağı kreminden önce sabah akşam kullanabileceğiniz gibi ayrıca Örümcek Ağı maskesiyle birlikte etkinliğini artırmak amaçlı da uygulayabiliyorsunuz.

 

Kuru kolajen lifler

Örümcek Ağı maskesinin içindeki kuru kolajen lifler Örümcek Ağı serumuyla birlikte aktif hale geliyor ve yüze yapışıyor. Bunun için temiz yüze önce Örümcek Ağı serumu sürülüyor ve ardından Örümcek Ağı maskesi yerleştiriliyor. Kuru kolajen liflerinin aktifleşmesi ve cildin derin katmanlarına ulaşabilmesi için 20 dakika cilt yüzeyinde, kuruyuncaya kadar bekleniyor. İşlem tamamlandıktan sonra Örümcek Ağı maskesi dikkatlice çıkarılıyor.

 

Kullanım şekli

Yaşlanma belirtilerinin önüne çok daha etkili bir şekilde geçebilmek için Doctor B Aktif Kozmetik serisinin 3 ürünü olan, Örümcek Ağı kremi ve Örümcek Ağı serumunu sabah akşam günde 2 defa kullanmanızı ve Örümcek Ağı maskesini ise haftada 2 kez kullanmanızı öneriyoruz.

 

  • chat Doktora Soru Sor
    --> -->