home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Örümcek Ağı Estetiği

Ameliyatsız Estetik

Örümcek Ağı Estetiği Hakkında

 

Örümcek Ağı Estetiği Nedir?

 

Örümcek ağı estetiği ameliyatsız yüz germe, canlandırma ve form kazandırma işlemidir. Yer çekimine ve ilerleyen yaşa bağlı olarak zaman içinde oluşan ince çizgiler, aynı zamanda kötü hava koşulları, sağlıksız beslenme ve sık kilo alıp vermeye bağlı olarak, daha da derinleşmeye başlar. Tüm bu süreç özellikle yüz bölgesinde sadece çizgilerin oluşmasına değil, aynı zamanda yanakların ve gıdığın sarkmasına, yüzün giderek ovalleşmesine neden olur. Yüzünüzdeki değişimi eski resimlere bakarak çok daha net bir şekilde anlamaya başlarsınız. Örümcek Ağı Tekniği işte bu noktada estetik cerrahiye alternatif, ameliyatsız yüz gençleştirme uygulaması olarak cildinizdeki olası sorunları çözümlemenize fayda sağlar.

Ameliyatsız estetik tekniklerin en iyi uygulayıcısı olan Op. Dr. Bülent Cihantimur’un bizzat geliştirmiş olduğu Örümcek Ağı Yöntemi, isim ve patent hakkı kendisine ait olan bir tekniktir. Ameliyatsız Örümcek Ağı Estetiği ilhamını, doğanın içinden, en güçlü ve esnek yapıya sahip olan örümcek ağının muazzam şekil, dayanıklılık ve üstün mekanizmasından almaktadır. Örümcek ağı estetik açısından son derece ilgi çeken şeklini, tesadüfen, gelişi güzel oluşturulmamış organik yapısı incelendiğinde, karşımıza insanlığa fayda sağlayacak bazı özellikler görülmüştür. Tekniğin isim babası olan Op. Dr. Bülent Cihantimur, 2000’li senelerden bu yana tekniğin geliştirilmesi için ARGE çalışmaları yapmış ve Estetik International cerrahi kliniklerinde uygulamaya başlamıştır.

 

Örümcek Ağı Estetiğinin Temel Prensibi

 

Örümcek ağı estetiği uygulamasında, yıllardır cerrahide kullanılan polidiaksanon ipler ve bu ipleri cilt altına yerleştirmek için ince uçlu iğneler kullanılır. Vücuda hiçbir yan etkisi bulunmayan bu medikal ipler, ince uçlu iğneler vasıtasıyla cilt alt dokusuna tıpkı örümcek ağı gibi işlenir. Ameliyatsız iple yüz germe uygulaması olarak da söyleyebileceğimiz örümcek ağı estetiği temelinde, azalan kolajenin yerine, bedenin tekrar kolajen üretmesine teşvik edici bir mekanizma yatmaktadır. Sorunlu alana işlenen ipler aynı zamanda güçlü bir lifting etkisi de sağlar. Vücut reaksiyon vererek, anında biyolojik fibroplast, kolajen ve elastin üretmeye başlar. Bu sayede lifting etkisi çifte katlanmış olur. Cilt canlanır, toparlanır, gerilir. Örümcek Ağı tekniği ile yüz germe işlemi, diğer iple yüz asma ya da iple yüz germe olarak geçen uygulamalardan, işte bu noktada ayrılmaktadır. Etki, yöntem ve işleyiş mekanizması farklıdır.

 

Örümcek Ağı Estetiği Neden Çok Tercih ediliyor?

 

Ameliyatsız yüz gençleştirme teknikleri içerisinde en etkin sonuçların alınabildiği Örümcek Ağı Estetiği, sosyal hayattan koparmayan, kısa sürede uygulanan, şişlik, morluk gibi cerrahi işlemlerin olası komplikasyonlarına yol açmayan, çağdaş bir uygulamadır. Örümcek ağı estetiği yaptıranlar tekniği en çok “basit bir uygulamayla, cilt germe işlemini başarıyla yerine getirmesi” sebebiyle tercih ettiklerini ve sosyal hayattan koparmadan, işlem sonrası makyaj dahi yaparak klinikten ayrıldıkları için sıcak baktıklarını belirtiyorlar.

 

Örümcek ağı estetiği uygulamasından hemen sonra canlanmaya başlayan cilt, cilt tipine, beslenme tarzına ve mevcut yaşa bağlı olarak gelişimini devam ettiriyor. Örümcek ağı estetiği asıl etkisini 3. aydan başlayarak belli ediyor ve yine kişinin hayat tarzına göre ortalama 3 sene kadar etki mekanizmasını koruyor. Tekrarlanabilir bir uygulama olması yine örümcek ağı tekniği yaptıranların tercih sebepleri arasında yer alıyor. Yaşınızı bir nevi uygulama yaptırdığınız yaşta donduruyorsunuz diyebiliriz. Söz gelimi 30 yaşında örümcek ağı estetiği yaptırdıysanız, 35 yaşınıza geldiğinizde, hala 30 yaşında bir cilde sahip oluyorsunuz. Bu şekilde tekrarlayarak yapılan uygulamalar, yaşa bağlı olarak azalan kolajen üretimini uyarır ve yaşınızı dondurmanıza fayda sağlar.

 

Örümcek Ağı Maskesi ve Kremi kullanımı ile alınan sonuçlar üst düzeye çıkartılabilinir.

 

Videolar

 

 

Örümcek Ağı Estetiği İle İlgili Temel Sorular

 

Örümcek Ağı Estetiği Kimlere Fayda Sağlar?

     • Yüzünde kırışıklıkları olan,
     • Yüzünde sarkma yaşayan,
     • Alt göz kapak ve çevresinde kırışıklıkları olan,
     • Dudak ve ağız çevresinde form kaybı yaşayan,
     • Çene altı çizgisi ve gıdısı belirgin hale gelen,
     • Yüzünü gençleştirmek ve yenilemek isteyen,.
     • Kadın ya da erkek fark etmeksizin her iki cinsinde faydalanabileceği ameliyatsız bir tekniktir.

 
Örümcek Ağı Estetiği Nasıl Yapılmaktadır? 
Örümcek Ağı Estetiği öncesi cilt temizlenir ve cilde lokal uyuşma sağlayan anestezik krem sürülür. Muayene esnasında belirlenen sorunlu bölgelere ince uçlu iğneler vasıtasıyla ipler cilt alt dokusuna örümcek ağı gibi işlenir. Belirlenen adette ip yerleştirildikten sonra, cilt tekrar temizlenir ve işlem tamamlanır. Örümcek Ağı Estetiği ortalama yarım saat sürmektedir.

 

Örümcek Ağı Estetiğinde Kaç Adet İp Kullanılır?
Kaç adet ipin kullanılacağı hastanın yüzündeki deformasyona ve yaşına göre değişkenlik gösterir. 30’lı yaşlardaki bir bayana genel olarak 100 adet uygulanırken, yaş ilerledikçe kullanılan ip sayısı da artar.

 

Örümcek Ağı Estetiği Sonrası Neler Yaşanır?

İşlem sonrası hemen sosyal yaşantınıza dönebilirsiniz. Cildinize uygulamanız gereken herhangi bir bakım ya da kür yoktur, her zaman kullandığınız nemlendiricinizi sürebilir, makyajınızı yapabilirsiniz. Hastalarımızın %98’inde herhangi bir morarma, şişme, alerji ya da diğer cilt reaksiyonlarına rastlamazken, %2 lik bir kısımda geçici süreçler yaşanabilmektedir. Cilt altında yaşananlar ise şu şekilde özetlenebilir: Cilt yerleştirilen iplere anında tepki vererek, kolejen üretimini hızlandırır, iplerin etrafına kendi ağını örmeye başlar. 6 aylık süre zarfında ipler erir ve cilt nihai gergin, canlı ve pürüzsüz haline ulaşır. Uygulama sonrası aradaki fark hemen gözlemlenir. Cilt giderek gerilir. 3 ay sonra değişimi, 6 ay sonra ise, büyük değişimi deneyimlersiniz.

 

Örümcek Ağı Estetiğinin Avantajları

     • Ortalama yarım saat süren son derece kısa ve etkili bir uygulamadır,
     • Ağrısızdır,
     • Kesi yapılmaz,
     • Uygulama sonrası hemen makyaj yapılabilir,
     • Uygulama sonrası anında sosyal hayata dönüş yapılır,
     • Kullanılan ipler kendiliğinden eriyen, zararsız medikal ürünlerdir,
     • Son derece basit, risksiz ve güvenli bir işlemdir,
     • İz ya da diğer olası komplikasyonları yoktur,
     • Tekrarlanabilen bir uygulamadır,

Sıkça Sorulan Sorular
Description
Description
Uygulamanın yapılacağı alan anestezik kremlerle uyuşturulur. Bölgenin durumu göz önüne alınarak, belirlenen adette ip, cilt alt dokusuna iğneler vasıtasıyla yerleştirilerek, ağ gibi örülür. yükleniyor
Erkek ya da kadın fark etmeksizin ilk silik çizgilerin görülmeye başlandığı 30’lu yaşlardan ve cildin toparlanmaya ihtiyaç duyduğu 50’li yaşlara kadar yapılabilir.
Seans aralığını ve seans sayısını, cildin mevcut durumu belirler. Ortalama olarak 2 ya da 3 seans cildin toparlanmasına maksimum fayda sağlayacaktır.
Ciltteki deformasyona göre ip adedi belirlenir. Sıklıkla en iyi sonuca ulaşabilmek için, yüz bölgesinde 100 adet sağ ve 100 adet sol bölüm olmak üzere toplamda 200 adet ip kullanılır.
Sadece yüz bölgesine değil, sarkmaya meyilli ya da formunu kaybederek gevşemiş tüm cilt dokusuna Örümcek Ağı Estetiği yapılabilir. Bacak iç bölgesi, kalçalar ve popo, iç kol bölgesi, karın, göğüs ve vajina bölgeleri Örümcek Ağı Estetiği ile toparlanır.
Hastanın durumu ve ihtiyaçlarına göre botoks, dolgu veya yağ transferi uygulamaları eklenebilir. Bu uygulama ayrıca sıklıkla uygulanan lazer tedavileri öncesinde de kullanılabilir. Göğüs güzelleştirme ve popo büyütme operasyonlarında kullanılan implant ve yağ transferine kombine olarak örümcek ağı tekniği kullanımı mükemmel sonuçlar doğurabilmektedir.
Örümcek Ağı Tekniği uygulamasında genellikle özel bir krem cilde sürülerek lokal anestezi yapılır. Ancak 100’den fazla PDO ipin kullanılması gereken durumlarda, ameliyathanede sedasyon altında uygulanması tercih edilmektedir.
Süreç uygulama bölgesine ve kullanılan ip sayısına göre değişkenlik gösterir. Tüm yüz 10-15 dakika içinde, diğer vücut bölümleri ise ortalama 20 dakika içinde tamamlanır.
Dinlenme ya da yatak istirahatine gerek kalmaksızın, makyaj bile yapılarak, uygulamadan hemen sonra sosyal yaşantıya geri dönülebilir.
Yüzün bir tarafında uygulama yaptıktan sonra bile fark gözlemlenir. Örümcek ağı tekniği günden güne bir yenilenme süreci olduğundan, iyileşme süreci hastalar tarafından her geçen gün, final aşamasına kadar gözlemlenir, tazelenme fark edilir.
Bu bir yenilenme ve iyileşme sürecidir. Yerleştirilen medikal ipler 6 ay içinde kendi kendine yok olur. Tekniğin ömrü hastanın cilt yapısına, beslenme alışkanlıklarına ve yaşına göre değişkenlik gösterir. Bu etkiler göz önüne alınarak etkisinin 3 yıldan fazla sürdüğü gözlemleniyor.
Herhangi bir komplikasyon görülmemektedir. Sadece morarma ve şişmeler görülebilir ancak tüm bu etkiler 3-5 gün içerisinde tamamen ortadan kalkabilir ve makyajla rahatlıkla kapatılabilir.
Description

Bu tedavi yöntemi hakkındaki görüşlerinizi yazın ve uzmana puan verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar:

İLKAY tekin

Yazılarınızı çok beğendim iletişim için beni arayabilirmisiniz

0

Uygar

Bursa şubenizdeörümcek ağı estetiği için geçirmiş olduğum zamanda klinik çalışanlarınızın ilgisi için ve böyle bir yöntemi bulduğunuz için teşekkür ederim. Sizleri tanıdığım için çok memnun oldum sevgilerimle

0

eylül

Örümcek ağı ile birlikte skar tedavisi, fraksiyonel lazer ve kök hücre nakli geçirdim personeliniz ve ekibiniz sizler gibi çok ilgiliydi. Bülent hoca ve kliniklerinden hizmet almayı düşünen herkese tavsiye ederim

5

leyla

operasyonum çok başarıllı geçti, iki operasyonu birlikte yaptırmaktan ilk başta çekincelerim vardı ancak o ve ekibi beni rahatlattılar ve kendimi yeniledim , şimdi çok memnunum herkese bu güzel ekibi tavsiye ederim

4

lal

örücek ağı operasyonum 40 dk sürdü bu kadar kısa sürede yapılan bir işlemden sonra yaşadığım değişim harika oldu ve günümede kaldığım yerden devam ettim , ağrısız ve sıkıtısız bir operasyon oldu benim için içtenlikle tavsiye ederim

4

S.I

İlgi ve alaka gayet mükemmel, Dr. Bülent Cihantimur bey ve ekibinin ilgisinden son derece memnun olduğumuz gibi operasyon öncesi hazırlık yapan asistanı Buse Yesildağa ayrıca teşekkür ederim

4

salih

GöZaltı morluğu için gitmiştim.kök hücre tedavisi ile gözaltı morluklarından kurtuldum. Yıllardır denemediğim ilaç kalmadı. 15 dakika da sorunum çözüldü .teşekkürler Bülent Cihantimur .herkese şiddetle tavsiye ederim.

5

ayfer

estetik operasyonlardaki başarınız için sizi tebrik ederim kliniğinizde kendim dışında harika sonuçlar gördüm gözlerime inanamadım.

0

özlem

Hijyen konusunda çok titiz buldum şirin hanım ve ekim işlemini gerçekleştiren ekip gayet iyiydi . Örümcek ağı estetiği yorumlarını gelmeden okumuştum gerçekten çok iyi bir yöntemmiş Bülent hocayı bu konuda herkese öneriyorum.

5

yelda

doktorum bülent bey ve ekibinden çok mutlu kaldım herkese öneriyorum örümcek ağını

4

cansu

Doktor Bülent Beyin güler yüz ve samimiyeti harikaydı. Ayrıca çok başarılı. Klinik personeli de son derece güler yüzlü ve ilgili. Kendilerine çok teşekkür ederim.

5

Elif.Ş

Saygın bir kurum olduğu oldukça belli olan estetik interntational’dan oldukça memnun kaldım, ,işlem öncesi ve sonrası dahil olmak üzere her anlamda tatmin edici , herkese öneririm.

5

Pınar

Uygulamamdan , doktor bey ve ekibinden çok memnunum klinik ortamları temiz ve has ile ilgileri üst düzeyde. hasta memnuniyetlerini duyarak gitmiştim ve bende mutlu olanlar arasında oldum. Estetik international şikayet etmem olanaksız. ancak hayal kırıklığı yaşamamak için tavsiyem doktorun önerilerini dinlemeniz ve ne istediğinizi bilerek doktorla görüşmeniz.

4

Gökçe

yaptıkları örümcek ağı 2 yıldır etkisini sürd,yor çok mutluyum herkese selamlar

5

yeşim

estetik operasyonu Bülent beyin son derece dikkatli çalışması süreç boyunca ilgi alakasından dolayı teşekkürü borç bilirim. Çok memnun kaldım kendisinden

0

S.0

40 yaşındayım yoğun iş temposunda kendimle ilgilenmeye fırsat bulamıyordum benden birazda yaşı olan bir arkadaşım Bülent hocaya benden önce örümcek ağı operasyonu ile göğüs operasyonu oldu ondaki değişim oldukça fark edilir olunca bende örümcek ağı yaptırdım. sadece özgüven ve moral ihtiyacı için bile yaptırılmalı diyorum şuan , özel hayatımız değişti diyebiliriz örümcek ağı gün içerisinde iş arasında gidip olabileceğiniz kadar kısa bir operasyon ,ikimizde çevremize öneriyoruz şuan,

5

şeniz

Estetik International’a cilt temizliği, maske ve buna benzer tedaviler için uzun süredir gidiyorum. Personelden ve özellikle kliniğin hijyeninden son derece memnun olmam ve yavaş yavaş ince çizgilerimin belirginleşme başlaması sonucunda, Örümcek Ağı Estetiğini denemeye karar verdim. Kendime 35 yaş hediye verdiğimi düşünüyorum çünkü gerçek anlamda cildimde şahane bir farklılık belirdi. Geçen sene bu zamanlar sağ tarafa 100, sol tarafa 100, toplamda 200 adet ip cilt altıma yerleştirildi. Yüzüme sürülen ilaç sayesinde sanırım acı hissetmedim ve sonrasında da herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Bülent hoca, günden güne kolajen üretimin artacak ve daimi bir sürece gireceksin demişti. Suratımda yerçekimine inat bir toparlanma mevzu bahis. Kısa çok memnun kaldım. Hocam ellerinize sağlık, iyiki tanıdım sizi, bütün personele sevgilerimi ve saygılarımı gönderiyorum.

4

emelcağlar

Çok memnun kaldım hoca ilgili ve anlayışlı bir hekim sizi operasyon öncesinde ve sonrasında güzel hissetmenizi sağlıyor, başarılı bir operasyon yürüttüğü için teşekkür ediyorum yeniden. Ayrıca benimle ilgilenen hemşire ebru hanımada çok teşekkür ederim. Bütün verdikleri hizmetlerden dolayı memnun kaldım iyiki gelmiş tanışmış ve operasyon olmuşum. En kısa sürede yeni bir randevu daha daha alacağım Herkese tavsiye ediyorum mükemmel hizmet var

0

sevinç

Herşey çok güzel bir şekilde başladı sizle tanışma anımızdan ve devam ediyor, ilgili ekip gayet kibar ve işlerinde gayet özenli çalıştılar, doktor bey için yazılanlar zaten az bile tüm dünyada bilinen bir isim olmuş onu tartışmak bile bence artık gereksiz bile herkese Bülent bey ve diğer kliniğindeki doktorları tavsiye ederim hepsi iyi doktor ve güzel insan

5

h.h

Merhaba harika yorumlar gördüğüme sevindim benim Bülen beyden memnuniyetim ilk önce örümcek agi kremi kullanan biri olarak oldu çıkardığı krem ile cildimde belirgin bir kırışıklılarımda azalma ve cildimde canlanma yaşadım , örümcek ağı estetiğinizi olmayada bu sayede karar verdim sorunlardan kökünden kurtulmak için, şimdi aldığım bu karardan dolayı çok mutluyum bunu Bülent beye kliniğindede anlattım çok tevazu gösterdi. Tavsiyem herhangi bir operasyonu hemen düşünmüyorsanız bile gidip tanışıp muayene olmanız olur size doğru yönlendirmeyi yapacaktır.

0

Perihan

estetik international hasta ile iletişimi veYapılan operasyonlardan ve hizmetlerden çok memnun kaldım Ebru hemşire ve doktor bey ve hizmetlerden çok memnun kaldım emeği geçen bütün insanlara çok teşekkür ederim. Allah ellerinize dert vermesin . Allah gönlünüzden geçen bütün şeylerin en hayırlısını nasip etsin inşallah.

4

Canan

Bülent bey samimiyeti ve ilgisi çok yüksek bir doktor, kliniğindeki çalışanları ilgisi ile konforlu bir operasyon geçirdim örümcek ağı operasyonu şikayet etmem şuan imkansız özellikle operasyondan sonra deyim yerindeyse 10 yaş gençleştiğimi sölüyorlar bu beni çok mutlu ediyo

5

pervin

Bülent beyin samimiyeti ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim tam bir profesyonel , ayrıca ekipleride aynı şekilde sizinle ilgileniyorlar. Başarılı bir Burun estetiği deneyimi yaşadım düşündüğüm diğer operasyonlar içinde estetik internationala geleceğim

5

NurdanŞems

yüzümde kırışık ve sarkmalar oluşmaya başlamıştı araştırırken beni etkileyen en çok bu oldu. yüz asma filan gibi bir çok yöntem bahsediliyordu arkadaşlar arasında ama örümcek ağı operasyonundan sonra bütün arkadaşlarım sonuca şaşırdılar . böyle bir düşünceniz varsa buraya gelmeden karar vermemenizi öneririm.

5

tuna

Muhteşem bir ekipti, Ağrısız sızısız bir burun estetiği geçirdim. Çok memnun kladım. Bir sonraki estetik operasyonlarımda yine buradayım. Çok teşekkür ederim estetik international ekibine hemşerilerimiz Ebru ve Nesibe çok şevkatli çok sabırlı ve güler oldukları için onlara çok teşekkür ederim Kendimi onların yanında çok harika hissettim.

4

uygar

estetik hizmetleri için personelin ilgi ve alakasından memnunum , arkadaşlar gayet güler yüzlü ilgili alakalı insanlar örümcek ağ ise mükemmel bir operasyon

4

zeynep

klinik personellerinin tutumundan memnun kaldım ve kliniklerinin temiz ve ferah olması beni çok mutlu etti. herkese tavsiye ediyorum

0

Zümrüt

estetik yaptırmaya karar vermem uzun zaman aldı bu süre zarfında Estetik international yorumları ve hastalarının Bülent Beye olan hayranlığı beni çok etkiledi, Bende olduğum örümcek ağı estetiği ile bir kaç özel operasyon geçirdim kendisine Estetik İnternational şikayet edebiliceğim en ufak olsuzluk yaşamadım operasyonlarımın önce sonrası mükemmel geçti kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum yeniden sevgilerimle öneriyorum

4

Sevgi

ilk başta hep şüpheyle yaklaştığım bir operasyondu bu yıl itibari ile artık hem endişelerimin boşa olduğunu gördüm, şuan ödediğim ücreti hak ettiklerini düşünüyorum, tüm arkadaşlarım en az 10 yaş gençleştiğimi söylüyor, eğer örümcek ağı estetiği düşünüyorsanız gidin mutlaka

5

N.S

Ortam çok sıcak karşılamam ilgi çok iyi, doktor bey ve hilal oldukça ilgiliydiler memnun kaldım. Estetik İnternational’a hangi operasyon için geliyorsanız gelin inanılmaz deneyimlerle karşılaşıyorsunuz önerim gidip kendi gözlerinizle görmeniz

4

seda

arkadaşların önerisi ile estetik internationala geldim. Tüm ekibin ilgisi ve ustalığı sayesinde rahat ve başarılı bir süreç yaşadım. tüm çalışanlarına teşekkür ederim. Düşünenlerin tek tercihi olmasını öneririm

0

yesim

2012 yılından beri estetik international dan şirin hanımın yaptığı karboksi terapi uygulaması alıyordum. şirin hanım ve melike hanımın ilgisi ve işlerini titizlikle yapmalarından çok memnunum bu sayede kliniklerinde çok iyi vakitte geçirmiş oluyordum, bu kadar uzun süre kliniklerine gitmenin bir avantajı daha oluyordu her gittiğimde kliniklerinde ya burun ya göğüs inanılmaz sonuçlarla karşılaşıp şaşırıp bülent bey ve ekibine hayran kalıyordum en sonunda bende bu yıl burun ve örümcek ağı estetiği yaptırdım sonuç harika oldu bülent bey süper bir insan ve de doktor gönül rahatlığı ile kliniklerine gidebilirsiniz

0

Perihan

3 yıl önce örümcek ağı estetiğini bodruma tatile çıkmadan önce yaptırdım Bülent beye, hala hala aynı ne yaptırdın kendine diye tepkiler alıyorum eski tanıdıklarımdan iyi bakımla 2 yıldan fazlada sürüyormuş bunu görmüş oldum tavsiye ederim

4

Gamze

fazla söze gerek yok çok iyiler

0

Gencay

Botoks -dolgu- – örümcek ağı yaptırdım dönem dönem botoks ve dolgu ile ilgili hala gidiyorum. Basta müdür makbule hanım inanılmaz ilgili konusuna hakim , kişiler arası ilişkileri inanılmaz güzel muhteşem bir yönetici , iş yerinde çalışan hemşireler ve personel inanılmaz güler yüzlü .
Gelelim doktorar Mehmet bey nezaketli ve işinde çok düzgün sizi dinleyen yapılması gerekeni incelikle yapan bir kişi onlara teşekkür ediyorum

5

Uygar

en çok gıdı bölgemin toparlanması hoşuma gitti zamana karşı koymak için harikasınız

4

S.B

Karşılama ve ağırlamanız mükemmel çalışanlarınız çok güler yüzlü ve oldukça yardımcı. doktoruma ve ekibine çok teşekkkür ederim , başarılı operasyounuz için ellerinize sağlık.

0

aysu

operasyonum öncesinde de aldığım ön bilgiler ,ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Her zaman bir telefon uzağımda olan bir gurupla çalışmak güzeldi başarıları için çok mutluyum

0

olga

10 ay önce yaptırdım operasyon öncesi ve sonrasında çok ilgilendirler müşteri memnuniyeti mükemmel. gençleşmek istiyenlere estetik internationala kesinliklikle gitmesini öneririm

0

Uygar

İyileşme süreci sonrasında asıl etkiyi görüyorsunuz , yaptıranlara önerim biraz sabırlı olmaları olur

5

çiğdem

Uzun lafın kısası tek kelimeyle mükemmel bir ekipsiniz tüm tedirginliğimi ilginiz ve verdiğiniz güvenle çok rahat geçirdim. teşekkürler

0

Melike

geçen yıl Türkiyeye tatile tatile geldiğimde Örümcek ağı operasyonununu arkadaşımın tavsiyesi üzerine oldum bende amerikadaki gördüğüm yerlerden çok iyi ve size çok ilgi gösteren bir ekipleri vardı ve operasyondan sonra tatilim hiç aksaklığa uğramadan devam etti. şikayet ettiğim tek konu çıkardıkları örümcek ağı kremine kolay ulaşamıyorum operasyonun kalıcılık süresine ciddi etki edece bir ürün bir yıldır olumsuz hiçbir değişim yok aksine cildimin kendisini daha hızlı onardığını gözlemliyorum.

5

Gamze

Bütün personelinizin ilgi alakasından ve güler yüzünden çok memnun kaldık. Bütün ihtiyacı olanlara tavsiye ediyorum ilgi alakanız sayesinde çok rahat bir operasyonu geçirdim. hemen sonrasında iş toplantıoma girdim, Teşekkür eder başarılarınızın devamını canı gönülden dilerim. Sevgi ve Saygılarla

5

ebru.y

Saygın bir kurum olduğu yaptıkları operasyonların sonuçları , klinik ortamları ve Bülent beyin çalışmalarıyla belli olduğu için tercih etmiştim yanılmadım. İlk karşılaşmadan işlem öncesi ve sonrası dahil tatmin edici şimdilik herkese tavsiye ediyorum

4

ışıl

Emin ellerdeyim,
Dr. Cihantimur muhteşem bir doktor içtenlikli tavırları ile eski bir dostunuz gibi hisstettiriyor, “meeting the markable man” (olağan üstü insanlarla karşılaşmak) denilen ley bu olsa gerek,

5

melahat

Bülent cihantimur’un kliniğinde ilk hoşuma giden şey ortam oldu. Yaşla birlikte oluşan sarkmalardan cilt bozulmalarım vardı, hocanın bilgilendirmesinden sonra operasyonu oldum aldığım sonuçtan oldukça memnunum, eski formuna kavuşan yüzümle şuan daha mutluyum , örümcek ağı estetiğinden şikayet edebileceğim herhangi bir komplikasyon yaşamadım operasyondan sonra buda önemliydi benim için düşünenler beklemesin

5

çiğdem

yüz gençleştirmek için estetik olmaya karar verdiğimde operasyonlara karşı korkularım vardı , bu yöntemin hem acısız olması nedeniyle ve kalıcılığı nedeniyle tercih ettim.

5

Şule

örümcek ağı için Bülent Cihantimur a şikayet etmek istediğim birşey var oda işinde çok iyi oluşu klinklerinde çok iyi ilgi alaka ve hizmet aldım ve operasyonumda çok iyi oldu. Şikayet derken şaka olsun dieye demiyorum bir kurumda iyi muameleye alıştığınızda bir başka yerde ilgisiz ve sorunlu durumlar oldumu tahammül edemiyorsunuz. nese tanıştığınızda ne demek istediğimi anlarsınız , ayrıca göğüs operasyonunda oldukça başarılılar öneririm

5

zeynep

Yüz gençleştirme operasyonlarının artık ağrısız ve acısı yapılıyor olması çok güzel bir şey örümcek ağından çok memnunum

4

neşe

hemşirelerinin güler yüzlülüğü sayesinde memnuniyetim arttı , işlerini iyi yapsalarda karşısındakinin insan olduğunu unutan insanlardan değiller, hem güven hem huzur verdiler. bu sebeple içtenlikle tavsiye ederim

5

feriha

Çağdaş dünyayaya ayak uyduran bir klinikleri var , personelleri ve de hekimleri sıcak kanlı ve anlayışlılar. Benimle yakından ilgilenen Ebru hanımında emeklerinin karşılığı ödenmeyecek cinstendi . herkese tavsiye ederim . operasyon sonuçlarıda oldukça başarılı kliniklerine gidince ne demek istediğimi kendiniz daha iyi anlıyacığınızı düşünüyorum

4
Uzmana Danışın
Soru sorabilirsiniz
  • Uzmana Danışın
chat Doktora Soru Sor