home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Masaj nedir sorusuna yanıt vermeden önce, masajın bir keyif ve lüks olmadığını belirterek başlamak daha doğru olacaktır. Kaynaklara şöyle bir göz atacak olursak, masajın 3000 yıl önce ilk olarak Çinliler tarafından bazı hastalıkların tedavisi için uygulandığını görürüz. Geçmişten günümüze, ağrıları dindirmek, kasları gevşetmek amacıyla yapılan masaj, destekleyici olmasının yanı sıra tek başına bir tedavi yöntemi olarak da uygulanmaktadır.

Sinir sistemleri, kas sistemleri ve kan dolaşımı üzerinde düzenleyici etkisi olan masaj, vücuda el veya özel araçlar yardımıyla uygulanır. Tedavi maksatlı yapılan masajda belli bir sistemin ve tekniğin kullanılması gerektiği, bilinçsizce yapılan uygulamanın ciddi sonuçlar doğurabileceği unutulmamalıdır.

Estetik International sizlere, her biri alanında uzman, profesyonel kadrosuyla, farklı masaj alternatifleriyle ihtiyacınız olan gevşeme ve rahatlama fırsatını sunuyor. Hem bedensel hem de ruhsal olarak rahatlamak istiyorum diyorsanız, egzotik yağ kokularıyla mistik bir yolculuğa çıkmaya hazır olun. Yapmanız gereken tek şey merkezimize gelmek ve kendinizi deneyimli sağlık ekibimizin ellerine bırakmak.

(Hiç oy kullanılmamış, ilk oy kullanan sen ol!)
Loading...
Uzmana Danışın
Soru sorabilirsiniz
  • Uzmana Danışın
chat Doktora Soru Sor