home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Majör Terapi

Majör terapi

Majör otohemoterapi olarak da adlandırılan majör terapi,  hastanın kendi bedeninden alınan kana medikal ozon gazı enjeksiyonu yapıldıktan sonra, tekrar aynı kanaldan verilmesi işlemidir. Toksinlerin atılması, dokuların yenilenmesi, bağışıklık ve dolaşım sisteminin güçlenmesi amacıyla yapılan ana ozon terapi yöntemidir.

Majör terapi nasıl yapılır?

Kan alındıktan sonra bir süre ozonun kanla homojen bir kıvama gelmesi için beklenir. Bu süre zarfında kanın bir nevi demlendiğini, çok daha parlak bir kırmızı renge dönüştüğünü gözlemleyebilirsiniz. Alınan kan ozonla birleştirdiğinde içinde bulunan patojenlerden arınmış olur. Kan tekrar hastaya enjekte edildiğinde vücudun birçok farklı açıdan verim alması sağlanmış olur.

Majör terapinin çok sıkı protokollere sahip tıbbı bir işlem olduğunu söylemeliyiz. Eğer majör terapiden olumlu yanıt almak istiyorsanız, mutlaka konusunda uzman bir klinikte tedavi olmanızı öneriyoruz. Estetik International Sağlık Gurubu kliniklerinde uygulanan majör terapi, mevcut tedavilerinizin önüne geçmeden, kümülatif bir fayda sağlamanıza yardımcı olur.

Majör terapi hangi ne işe yarar?

Majör terapi sayesinde 18 yaşındaki birinin enerjisine kavuşabilirsiniz. İktidarsızlık, stres, kanser, kronik yorgunluk, unutkanlık, ülser, mantar hastalıkları, romatizmal ağrılar, obezite, kabızlık, astım, alzheimer gibi pek çok hastalığın tedavisinde majör terapi kullanılabilir.

(Hiç oy kullanılmamış, ilk oy kullanan sen ol!)
Loading...
Uzmana Danışın
Soru sorabilirsiniz
  • Uzmana Danışın
chat Doktora Soru Sor
--> -->