home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Kök Hücre Tedavileri

Kök hücre nedir?

Kök hücreler bedenimizin yapıtaşlarıdır. Vücudumuzda kordon kanı, kemik iliği, kan, yağ ve diğer bazı dokularında bulunurlar. En büyük özellikleri değişerek ve farklılaşarak bedenimizde bulunan diğer dokulara dönüşebilme yetenekleridir. Gelişen teknoloji ile birlikte ve her gün kök hücrenin yeni bir iyileştirici etkisinin keşfiyle beraber, bu değerli dokunun saklanması, işlenmesi gibi konular son derece büyük önem arz etmektedir. Bugün halihazırda kök hücreler özellikle kemoterapi ve radyoterapi gören kanser hastalarında kullanılıyor. Yapılan araştırmaların gösterdiği verilere göre bu hastalarda kan ve bağışıklık sistemini yeniden canlandırıyor ve hatta bazı genetik kan hastalıklarında da son derece başarılı tedavi sonuçları alınıyor.

 

Bugün geldiğimiz noktada, artık kök hücrelerin geleceğin tıbbı olduğunu çok iyi biliyoruz. Son hız devam eden felç, parkinson, alzheimer, omurilik zedelenmeleri, kalp ve birçok genetik kaynaklı hastalıkların araştırılması ve bunların kök hücre ile tedavi çalışmaları sürerken kök hücre tedavileri konusunda Estetik International ailesi olarak da siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermeye karar verdik.

 

Özellikle yaşlanmanın geciktirilebilmesi, anti aging tedaviler, saç dökülme ve kellik sorunları, yağ bankası, FibroGel tedavileri ve kök hücrenin saklanarak, ihtiyaç duyulduğu anda tekrar kullanılması konusuna çok büyük önem veriyoruz.

 

Kök hücre tedavisi nedir?

Kök hücreler, günümüzde birçok hastalığa karşı savaşabilecek, hastalıkların ilerlemelerini durdurabilecek, yaşlanma karşıtı tedavi yapabilecek ve hatta insanlığa uzun ve sağlıklı bir ömrün kapılarını aralayabilecek en güçlü silahlardır.

Bu hücrelerin üstün performansı ve inanılmaz kabiliyetleri, bağışıklık sisteminizi ve metabolik durumunuzu istikrarlı hale getirebilir. Ayrıca vücudunuzu patolojik ajanlara ve hastalıklara karşı dirençli hale getirebilir.

Kök hücreler, halihazırda hücre onarım sisteminin bir parçasıdır. Zenginleştirildikten ve yapılan uygulamalar sırasında zengin biçimde tekrar bedene verildikten sonra, hastalığı ve genel sağlığı yani her ikisini birden iyileştirirler. Kök hücreler, organizmanın içindeki hasarlı bölgeyi bulmak ve onarmak için eşsiz bir kapasiteye sahiptir.

Estetik International Sağlık Grubu’nun tecrübesi ve kök hücre tedavilerinin inanılmaz başarı oranları birleştiğinde ise, ortaya çıkan sonuç son derece yüz güldürücü.

Zenginleştirilmiş kök hücrenizi farklı cerrahi prosedürlerle birleştirerek, çok daha verimli sonuçlar almamız mümkün.

Söz gelimi;

-Yağ transferinin yapıldığı her cerrahi müdahaleye entegre edilebilirler. Kalçadan alınan kemik iliği kök hücreleri, transfer edildikleri yerde damarlanma yaptığı için yağ hacminin çok daha uzun süre o bölgede kalmasını sağlar.

-O shot ve P shot tedavileri ile iktidarsızlık ve orgazm sorunları ve hatta idrar kaçırma problemleri giderilebilir.

-Ya da saç ekimi ile kullanılabilecek saç kıl kök hücreleri, ekilen saçın tutunma oranını artırır ve saça fazladan canlılık sağlar.

– Kulak arkası dokusundan alınıp PRP ile çoğaltılarak, FibroGel plazma jel tedavisi ile birleştirildiğinde ise, akne, yara izi, kırışıklıklar, selülit gibi cilde son derece faydalı bir tedavi yapmamıza olanak sağlıyor.

-Diş kök hücresi ise yine alınarak, çoğaltılıp diğerlerinde olduğu gibi saklatma imkanınız bulunmaktadır.

Uzmana Danışın
Soru sorabilirsiniz
  • Uzmana Danışın
chat Doktora Soru Sor
--> -->