home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Kök Hücre Bankacılığı

Kök hücre bankacılığı

Estetik International GENKORD hücre bankacılığı kapsamında hastalarımızın isteğine bağlı olarak, hücrelerini gelecek yıllarda kullanmak amacıyla saklama hizmeti vermektedir.

Kök hücrelerinizi şimdi saklamak, terapötik, rejeneratif veya kozmetik kullanım için gerçek potansiyele sahip bu hayat kaynağının ileride yaratacağı fırsatları yakalamanıza fayda sağlar.

Artık dünya çapında yapılan araştırmalar sonucunda hücresel terapilerde bir devrim yaşadığımızı ve geleceğin kök hücre teknolojisi üzerine kurulacağını ön görmekteyiz. Bilimsel araştırmalar ve klinik denemeler, heyecan verici yeni keşifler, sağlığa ve estetiğe faydalı terapilere dönüştürmektedir.

Kök hücreler, vücudun kendi tamir ve bakım mekanizmalarının gücünü kullanır. Kolay izolasyonu, genleşme potansiyeli nedeniyle, kök hücreler birçok rejeneratif tıp uygulaması için çekici ve gerçekçi bir seçenektir.

Eğer siz de farklı bölgelerden alınarak, farklı hastalık ve antiaging tedavilerde kullanılmak üzere çoğaltılarak kök hücrelerinizi saklamak istemez misiniz?

Çoğalan hücrelerin uzun yıllar boyunca bozulmadan saklanabilmesi için özel solüsyonlar eklenerek -196°C sıvı azot tankında depolanır. Uygulama günü, çözülerek işlem için hazır hale getirilir.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen bizlere ulaşınız…

 

Uzmana Danışın
Soru sorabilirsiniz
  • Uzmana Danışın
chat Doktora Soru Sor
--> -->