home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Kaş Ekimi

İnce kaş modasının yaygın olduğu zamanlarda,sık sık aldığımız kaşlarımız bizi yarı yolda bırakarak ya küsüyor ya da artık çıkmıyor.Eski kalın kaşlarımıza tekrar kavuşmak artık çok kolay.Günümüzde kalın kaş modasının dönmesiyle birlikte sadece 1-2 saatinizi ayırarak kavuşmanız mümkün. Kaş nakli enseden alınan saç köklerinin kaşlara nakledilmesi ile gerçekleştirilir.Lokal anestezi ile FUE tekniğini kullanarak 1-2 saat süren acısız ve ağrısız bir uygulamadır. Kaş nakli;planlama,kaşlara uygun köklerin alınması ve kaşlara uygun yön ve açı ile transfer edilmesi aşamalarından oluşan ve oldukça tecrübe gerektiren bir operasyondur.

Kaş Ekimi Hakkında

 

Kaş Ekimi İçin Kimler Başvurabilir?

 

En çok kadınların başvurduğu kaş ekimini 3 grupta sıralayabiliriz; 1-Son yllarda kalın kaş modasının dönmesi ile birlikte ve çok alınmaya bağlı olarak kaşları küsen kadınlar başvuruyor. 2-Kaşlarına istedikleri şekli vermek için yoğun bir şekilde kaşlarını aldırıp kalemle şekil veren yada tatuaj yaptıran kadınlar 3-Travmaya yada yanığa bağlı kaşlarını kaybedenler.

 

Ekilen Kaşlar Nekadar Sürede Uzar?

 

Kaşlar ekildikten ortalama 3 ay sonra çıkmaya başlıyor. 7-8 ay sonrada istenilen sonuca ulaşılıyor.

Ekilen Kaşlarımız bir daha dökülür veya küser mi?

Eğer kaşlar sürekli alınırsa tekrar küsebilirler,küsme sonucu azalan kaşlarımıza tekrar kaş ekimi yapılabilir.Kalınlaştırılan kaşlar modaya uygun biçimde inceltilebilir ve şekil verilebilir.

 

(85 oy, 4,58)
Loading...
Uzmana Danışın
Soru sorabilirsiniz
  • Uzmana Danışın
chat Doktora Soru Sor
--> -->