home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

İz – Leke Tedavisi (Lotus II)

İz ve leke tedavileri içerisinde, sahip olduğu fraksiyonel özelliklerle mükemmel sonuçlar veren Lotus II, yara izlerinin giderilmesinde, cildin tazelenmesinde ve benlerin tedavi edilmesinde kullanılır. Cilt lekelenmelerinden ve problemlerinden kısa sürede ve en az yan etkiyle kurtulmayı sağlayan lotus II erbium başlığı ile long ve short pulse atış yapma özelliğine sahip bir lazerdir. Ameliyat, sivilce, yanık gibi birçok cilt izinin yok edilmesini sağlayan bu cihaz, benlerin, siğillerin, ciltte oluşan yağ birikimlerinin ve bazı deri hastalıklarının tedavi edilmesinde oldukça başarılıdır.

Lotus II long pulse özelliğiyle daha kısa sürede az sayıda seansla tedavi imkanı sunmaktadır. Tedavi süresinde uygulamalar arasında 4 ila 8 haftalık bir zaman diliminin olması gerekir. Lotus II ile gerçekleştirilecek iz/leke tedavisinin maliyeti, uygulama yapılacak bölgeye ve sorunlu bölgenin büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Estetik amaçla gerçekleştirilen tedavi kategorisine girdiği için, masraflar sosyal güvenlik kurumu tarafından karşılanmamaktadır.

Estetik International, bünyesinde bulundurduğu uzman doktorlar kadrosu ile bu hizmeti sunmaktadır. Merkezimize başvurduğunuzda önce muayene edilecek sonrasında da uygulama seçenekleriyle ilgili bilgilendirileceksiniz. Doktorlarımız size en uygun olan seçeneği sunarak, kısa sürede sorunlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacaklardır.

(14 oy, 4,07)
Loading...
Uzmana Danışın
Soru sorabilirsiniz
  • Uzmana Danışın
chat Doktora Soru Sor
--> -->