Göz Kapağı Estetiği

Göz Kapağı Operasyonu Hakkında Bilmek İstediğiniz Herşey

Göz Kapağı Estetiği

Genç Görünmenin Sırrı, Lazerle Göz Kapağı Operasyonu

Estetik International Sağlık Gurubu kurucusu, Op. Dr. Bülent Cihantimur, kendi adıyla geliştirdiği yeni cerrahi teknikleriyle dünya çapında ve ülkemizde sayısız operasyona imza atmaya devam ediyor.

Plastik cerrahi uygulamalarında her zaman yeniliklerin ve teknolojinin yakından takipçisi olan Estetik International Sağlık Gurubu, bu seferde modern lazer uygulamalarıyla Blepharoplasty yani göz kapağı cerrahisinde bir takım yeniliklerin öncüsü oluyor. Modern lazer Blefaroplasti ile yüz bölgesinde ve özellikle gözlerde çarpıcı bir gençleştirme yaparak, tazelenmiş bir görüntüye kavuşmak mümkün olabiliyor.

 

“ Lazerle göz kapağı gençleştirme operasyonu benim uzmanlık alanlarımdan bir tanesi “diyen Op.Dr.Bülent Cihantimur, 12 yıldır üzerinde çalışma yaptıkları bu tekniği nihayetinde geliştirerek, 1000’nin üzerinde hastaya tatbik ettiklerini ve oldukça olumlu sonuçlar aldıklarını söylüyor. “Göz kapakları yüzün yaşlanma belirtilerini ilk gösteren yerlerdendir.


Genellikle 20’li ve 30’lu yaşlarda ilk çizgiler belirmeye başlar ve ardından göz torbaları, gözaltı morlukları ve bütün yüz güzelliğini etkileyen kazayağı oluşumları görülür. Birçok kişi henüz 30’lu yaşlarda oldukları için, bu tarz sorunlardan mustarip olsalar dahi, göz kapağı operasyonu için erken olduğunu düşünürler. “ diyen Dr.Bülent Cihantimur bu konuyla ilgili düşüncelerini belirtiyor ve ekliyor, “ Oysaki artık bu yeni teknikle klasik göz kapağı operasyonlarının dezavantajlarını tam manasıyla dışlayarak, 30’lu yaşlarda da göz kapağı estetiği olmak isteyen pek çok hastamıza ulaşabiliyoruz. “
 

Avantajlarımız

• Daha taze görünümlü,

• Hızlı iyileşme süresi.

İlgili Kategoriler
Yorumlar
Ahmet Y.
06.08.2014 10:56:44

İnternet veya telefonla ilk randevu güzel. Çekirge Şubesine geldiğimizde karşılama çok güzel .Fiyat konusunda uzlaşma çok iyi. Operasyon sonrası ilgilenme çok iyi. Türkiye´nin her vilayetine allahım böyle sağlık çalışanları nasipetsin.

Ayten K.
10.03.2014 13:56:45

Dr. Bülent Bey,Dr. Nihal Hanım, Nasiba Hanım ilgisinden son derece memnun kaldım. Sonucu merakla bekliyorum.

İbrahim Ö.
19.02.2014 17:37:10

Doktorum Bülent Bey ve yardımcı personelin tamamının ilgisi ve yardımları için çok teşekkür ederim. Özellikle operasyon geçirdiğim gün boyu ve gece kaldığım süre içerisinde sürekli gece boyunca benimle ilgilenen nöbetçi hemşireye ve diğer yardımcı personele çok teşekkür ederim. Son derece memnun kaldığımı ve herkese tavsiye edeceğimi gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Herkese tekrar teşekkür ediyorum.

Yorum Yaz