home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol

Geminis

Cilt sarkmaları, bölgesel yağlanma ve selülit kişiyi en çok rahatsız eden estetik problemler arasında yer alırlar. Genetik yatkınlığın yanı sıra, yaşın ilerlemesi, dengesiz kilo alımı veya kaybı, sağlıksız bir beslenme biçimi, hareketsiz yaşam tarzı cilt sarkmalarına, bölgesel yağlanmaya ve selülit problemine yol açan başlıca nedenlerdir. Son yıllarda, kişinin ruh sağlığını da olumsuz yönde etkileyen bu tarz estetik sorunların giderilmesine yönelik pek çok tedavi yöntemi geliştirilmiştir.

Selülit ve bölgesel yağlanma problemlerinin giderilmesinde kullanılan en etkili yöntemlerinden bir tanesi de Geminis tedavisidir. Cilt sıkılaştırma tedavileri içerisinde sıkça tercih edilen geminis yöntemi, uygulandığı bölgenin toparlanarak gerginleşmesini sağlar. Cildi sıkılaştırarak forma sokan geminis, kilo alıp vermelere ve yaşın ilerlemesine bağlı olarak gelişen sarkmalarının tedavisinde, yüz güldürücü neticeler verir.

Geminis Radyo Frekans İle Cilt Sıkıştırma
Vücut ve yüz bakımında, cildin sıkılaşarak daha sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşmasında oldukça başarılı bir radyofrekans sistemidir. Bölgesel yağlanma ve selülit problemlerinin tedavisinde kullanılan geminis, mekanik masaj, vakum terapisi, LED, cryoterapi gibi yöntemlerle bir arada kullanıldığında daha etkili sonuçlar vermektedir.

 

(Hiç oy kullanılmamış, ilk oy kullanan sen ol!)
Loading...
Uzmana Danışın
Soru sorabilirsiniz
  • Uzmana Danışın
chat Doktora Soru Sor
--> -->