home
444 77 07
dr-stet Ücretsiz Muayene Ol
Estetik International Şikayet

(3 oy, 4,00)

Loading...
Estetik International şikayet ve önerilerinizi dinleyerek, en üst düzeyde verim sağlamak amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Estetik International Sağlık Grubu olarak hasta memnuniyetini ve hasta haklarını son derece önemsiyoruz. Kliniklerimize gelerek, herhangi bir konuyla alakalı yapacağınız şikayetleriniz ve önerileriniz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına denetleme ve geliştirme konularında bizlere yardımcı olacaktır.

 

  • Şikayet Formu

 

Hastalarımızın bedenen, ruhen ve sosyal açıdan iyi hissetmelerinin en temel insani haklardan biri olduğunun bilinciyle hizmet vermekteyiz. Kliniklerimizde bu haklara saygı duyarak; ırk, dil, din, mezhep, cinsiyet, siyasi düşünce, felsefi inanç ve ekonomik ya da sosyal durum gözetmeden hastalarımızla ilgileniriz. Tıbbı zorunluluklar gerektirmedikçe, kliniklerimiz bünyesinde hizmet alan hastalarımızın hiçbirinin rızası olmadan vücut bütünlüğüne dokunmaz ve diğer kişilik haklarına müdahale etmeyiz. Hastalarımızın her birinin özel ve aile hayatının gizliliğine saygı duyar ve gizlilik esasını kabul ederiz.

estetik-international-şikayet-hattı

LÜTFEN DİKKAT!

 

Estetik International şikayet birimimiz tarafından çıkarılan genel konulara dikkat etmenizi rica ediyoruz:

 

  • Cerrahi ve medikal uygulamalardan sonra mutlaka kontrol randevularınıza gelmelisiniz.

 

  • Doktorunuzun tavsiyelerine, varsa ilaç ve pansuman reçetelerine muhakkak uymalısınız.

 

  • Herhangi bir sorununuz olduğu takdirde bir başka doktor yerine mutlaka kendi doktorunuza başvurmalısınız.

 

  • Her ameliyatın olası riskleri olduğunu fakat oluşabilecek komplikasyonlar için revizyon tedavilerinin mevcut olduğunu unutmayınız.

 

  • Estetik ve plastik cerrahi operasyonlarının canlı dokulara müdahale olduğunu unutmadan, olası şişlik, morluk ve ödem gibi durumlar geçmeden sonucun görülemeyeceğini hatırlayınız.

 

  • İyileşme süreçlerinin insandan insana ve uygulanan operasyona göre farklılık arz ettiğini unutmayınız ve sabrediniz.

 

  • Hizmet verdiğimiz estetik, plastik cerrahi, güzellik ve medikal uygulamaların her biri, komplikasyon riski barındırabilir; kişiden kişiye değişebilen farklı riskler içerebilir.

 

Lütfen yukarıdaki formu eksiksiz doldurarak, şikayetlerinizi bildirin. Estetik International Şikayet Masasındaki arkadaşlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaklar.

 

burun1form2form3

Kurumsal
chat Doktora Soru Sor
--> -->